15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η πρόληψη και η θεραπεία των διαφόρων παθήσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.10 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Τζεφ Μπρίτζες»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Θέσεις μάχης! Mig-15: το μυστικό όπλο των Ρώσων» Μέρος 3ο
12.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΝΗΣΙ «Αγιος Λαυρέντιος»
13.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
14.00 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
14.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WINDSURF
15.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΟΠ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
19.30 ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ρίβερ Φίνιξ»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Σύγχρονα θαύματα: Απορρίμματα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ EURO
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο φως»
03.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
05.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ
05.30 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
06.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
17.50 Η ΦΛΟΓΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΜΙΑ ΧΩΡΑ - ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
19.00 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ - ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάχη με το χρόνο»
24.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ Ντοκιμαντέρ
08.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`
09.00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ
12.30 ΑΓΝΩΣΤΗ ΓΗ «Ναμίμπια: πέρα από τους αμμόλοφους - Στην καρδιά της ερήμου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ Σειρά ντοκιμαντέρ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
20.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Μικρή καλύβα»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.40 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ο Φράνκι στο φως των αστεριών»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
01.00 ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
01.30 ΓΥΜΝΕΣ ΘΕΕΣ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΙΣΤ
06.25 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)
23.00 FAME STORY BACKSTAGE
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μέρα της σφαγής»
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.15 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.30 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
23.00 ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 EUROGOAL
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταζητείται, νεκρός ή ζωντανός»
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ - Ο ΤΕΛΙΚΟΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΤΑ OSKAR ΤΩΝ ΤΟΛΜΗΡΩΝ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τιμή των Πρίτζι»
04.40 ED
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
07.30 ΟΔΗΓΟΙ ΠΙΣΤΑΣ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
12.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΛΑΟΥΡΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 PLAYMATE 2004
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναικεία πλεκτάνη»
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ερημίτης»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ