Κυριακή 29 Μάη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί ανθρώπους της τέχνης. Μιλούν για τη ζωή και την πορεία τους στο χώρο του θεάτρου, της μουσικής, του κινηματογράφου και του βιβλίου

20.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)... Με τον Βαγγέλη Κούτα

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

04.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)

05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.00 MEDITERRANEO

12.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Tomorrow»

18.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΥΗΔΟΙ

18.15 PRE GAME

18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

20.30 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

21.00 ΙΔΕΕΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

01.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΝΤΟΚΑΝ

07.30 Η ΜΙΜΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ

08.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

08.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαλάκια τρίτου τύπου»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

08.00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

12.00 ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.20 ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΡΕΠΟ

16.00 ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

17.30 ΠΡΟΤΥΠΑ ΟΜΟΡΦΙΑΣ

18.00 DESIGN

18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

20.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ

23.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

23.30 ΕΡΜΙΤΑΖ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέλες στο κολέγιο»

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Επ. συνέχεια)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ALL STAR FAME - TALENT SHOW

23.30 24

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νιαγάρας»

02.50 ΔΡ ΚΟΥΙΝ

03.50 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 210.4897.970

05.40 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

16.45 ΝΙΚΙΤΑ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άφραγκος Ωνάσης»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 DREAM SHOW - LIVE

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ

01.30 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ι

02.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

12.30 LIFESTYLE (E)

13.30 ΗΙΤ ΜΙΧ Μουσική εκπομπή

14.00 TOP SECRET WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.30 AUTO ALTER

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος εραστής»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 SAVANNAH Σειρά

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΤΟ ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

11.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσι για τρεις»

13.20 ΕΥΡΗΚΑ! (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε κιντ: Η νέα γενιά»

16.40 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 BACKSTAGE

19.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΧΧΧ: Ο απόλυτος πράκτορας»

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μάγισσες»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλάσματα της αβύσσου»

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ξανθιά για τρεις»

05.00 ΑΦΡΙΚΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ: ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

16.30 ΟΙ ΝΥΧΤΕΡΙΔΕΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πιο κουφή μέρα του Φέρις Μπούλερ»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θησαυροί του Σολομώντα»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βετεράνος του μέλλοντος»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απατηλός κόσμος της δόξας»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια -παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τις εξελίξεις στην εξωτερική μας πολιτική

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ

10.10 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Θόδωρος Αγγελόπουλος - 1970»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (Ε) «Οι μυστηριώδεις πυραμίδες της Ιαπωνίας»

12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ

20.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ

21.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ - ΚΛΑΣΙΚΟ ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΡΟΜΟΙ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της Σου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θείος από τον Καναδά»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ

23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαριστική βολή»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ Σειρά

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ ΚΑΙ Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ

21.00 ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

22.00 ΕΡΤ 3 SPORTS ARENA

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

22.10 ΣΑΝ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ

23.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

01.30 ΔΡ KOYIN: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

02.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ

03.30 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλωτσοσκούφι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΚΟΝΕΣ

22.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ

23.00 DREAM SHOW

24.00 ΟΛΑ 5

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τιμή του κομάντος»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν λείπει η γάτα»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Ο κόσμος δεν είναι αρκετός»

23.45 SEX AND THE CITY

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην παγίδα του εχθρού»

02.15 AUTO ALTER

02.30 APHRODISIA

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρώματα του έρωτα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ

22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

23.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ

23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εγκληματίας»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άντρας, δύο γυναίκες»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The getaway»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοράκι 3: η λύτρωση»

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απόηχος της δόξας»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας πρέπει να πεθάνει»

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Κάρολος Ντίκενς»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ (Ε) «Ο πυροβολισμός στο σιδηρόδρομο του Λονγκ Αϊλαντ»

12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ

20.10 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Ross Daly»

21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Η κοιλιά της μέλισσας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Γολγοθάς μιας αθώας»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Τα παράλια της Μικράς Ασίας»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξ, ψέματα και βιντεοταινίες»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ ΚΑΙ Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΑΛΓΕΡΙΑ ΤΗΣ ΧΙΜΑΙΡΑΣ

21.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιστοποιητικό γάμου»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πολιορκία»

23.30 HAIWANIA 3-0

00.15 ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΜΟΥΣΑΚΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.50 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

02.50 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ

03.50 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σοφερίνες»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ Σειρά

23.00 DREAM SHOW

23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 EUROGOAL

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γροθιά που μετράει στα ίσια»

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος γυφτοκράτορας»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα καμάκια»

22.55 AUTO ALTER

23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 APHRODISIA

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του έρωτα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ

21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

22.40 SINGLES

23.40 ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΟ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Essex boys»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφές ψυχές»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύφη το 'σκασε»

23.15 ΜΑΖΙ ΣΤΟ STAR

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δεύτερη άφιξη»

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απομεινάρια πολέμου»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον Δημήτρη Μπαβέλλα. Μιλά για τη νέα του ταινία «Φύλακα Αγγελο» και για όσα ταλανίζουν τον ελληνικό μικρό κινηματογράφο

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε)

03.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Τζέφρι Αρτσερ»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: (Ε) «Ανταρκτική: Μια παγωμένη ιστορία»

12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ

19.30 ΕΞΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΓΛΥΠΤΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ

ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ

20.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

21.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο ο τρομερός»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)

23.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)

24.00 ΠΡΟΣΕΧΩΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 DESIGN (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ και Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ

21.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πού είναι η Κέλι;»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Star wars: Επεισόδιο Ι: Η αόρατη απειλή»

24.00 24

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

02.30 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

03.10 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ - ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 MOBILE FUN

04.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλος για το εκατομμύριο»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ...

22.00 10η ΕΝΤΟΛΗ

23.00 DREAM SHOW

24.00 TALK SHOW

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρακας»

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπορούμε και κάτω από τα θρανία»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»

22.55 AUTO ALTER

23.00 ΑΫΠΝΙΕΣ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 APHRODISIA

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστημικός έρωτας»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οχι άλλη χαζοαμερικάνικη ταινία]

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική ψύχωση»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ιπτάμενος Ολλανδός»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαϊλάντερ ο αθάνατος»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια κυρία στα μπουζούκια»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ατσίδες με τα μπλε ξαναχτυπούν»

01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αήττητοι»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανοργάνωτο έγκλημα»

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

HISTORY CHANNEL

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ινγκριντ Μπέργκμαν»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Ανταρκτική: Μια παγωμένη ιστορία»

12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

15.30 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Ημιτελικός γυναικών)

18.00 HISTORY CHANNEL

20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Τα θαυμαστά μνημεία της Ρώμης»

21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Σκοτεινό σημείο: Η γραμματέας του Χίτλερ»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι από τη γέφυρα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταιγίδα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ

23.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΧΟ ΤΣΙ ΜΙΝΧ

24.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ Σειρά

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ ΚΑΙ Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΣΕΟ ΕΞΤΣΕΪΝΤΖ

21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΜΙΞΕΡ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Οι 7 Σαμουράι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Συνέχεια)

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γρανίτα από λεμόνι Νο 6»

02.45 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

03.40 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILEFUN

05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ - ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 MR. BEAN

21.45 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Σειρά

22.45 DREAM SHOW

23.45 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Driftwood»

03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.15 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίδυμο της συμφοράς»

18.15 TOP SECRET - Τελευταία έκδοση

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ

22.15 LIFESTYLE

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.30 AUTO ALTER

01.45 SEX AND THE CITY

02.15 APHRODISIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό κορμί»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ

22.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ

22.50 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ

23.50 I LOVE TV

01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άντρες του Μπρόντγουεϊ»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντιμέτωποι με το θάνατο»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αντικαταστάτης 2»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαϊλάντερ 4: η τελική αναμέτρηση»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετροπόλιταν»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

22.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Ενα οδοιπορικό στην ιστορία των πόλεων που καθημερινά διασχίζουμε. Με τον Παύλο Ρούφα

23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ... Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί ανθρώπους της Τέχνης. Μιλούν για τη ζωή και την πορεία τους στο χώρο του θεάτρου, της μουσικής, του κινηματογράφου και του βιβλίου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

HISTORY CHANNEL

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Ημιτελικός ανδρών)

20.00 ΒΟΛΕΪ - WORLD LEAGUE: «Πολωνία - Ελλάδα» Απευθείας μετάδοση από το Λοτς της Πολωνίας

22.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Saraband»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάσαμε την καλή»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι χθες ήμασταν ξένοι»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο κύμα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ (Ε)

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ και Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

21.00 DESIRE

21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην παγίδα του νόμου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ

22.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ

23.00 ΚΩΔΙΚΟΣ ALIAS

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντουέτα»

03.45 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 MOBILE FUN

05.45 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρία θαυμάτων»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ

22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ Σειρά

23.00 DREAM SHOW

24.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 SUPERGOAL

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνο ταξίδι»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΤΟΡ SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρόβα γάμου»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΡΕΞ Αστυνομική σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 APHRODISIA Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κρυφές επιθυμίες της Εμμανουέλας»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ

22.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύγκρουση τιτάνων»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπλανώμενοι»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζορτζ Κόντο: Η ζωή μου»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρήμα στο... λαιμό σου»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατομική καταιγίδα»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργανωμένο έγκλημα»

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάνα οχιά»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ ανδρών και γυναικών

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια

20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον Δημήτρη Μπαβέλλα. Μιλά για τη νέα του ταινία «Φύλακας Αγγελος» και για όσα ταλανίζουν τον ελληνικό μικρό κινηματογράφο

20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Το βιβλίο μέσα από τους δημιουργούς του ...με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) «Ο άρτος του κόσμου...». Ορατοριακό Σενάριο, πρώτη πανελλαδική εκτέλεση αναφέρεται στη διαχρονική πορεία του ψωμιού, απ' τη νεολιθική εποχή μέχρι τις ημέρες μας σε σχέση με τα παιδιά. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μηνάς

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

09.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)

10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

14.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Απευθείας μετάδοση

16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

16.00 VOLLEY WORLD LEAGUE «Πολωνία - Ελλάδα» Απευθείας μετάδοση και παράλληλη μετάδοση

17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Από το Νέμπρετσεν της Ουγγαρίας

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εραστές του αρκτικού κύκλου»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ (Τουρκία) (Μ)

24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Ο άντρας που αγαπούσε τις γυναίκες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Σαντοκάν»

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μιμή και ο κύριος Μπόμπο»

08.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

08.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ

13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ROLAND GARROS Τελικός γυναικών

20.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα του δράκουλα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ

08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

09.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 ΡΥΘΜΟΙ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

11.30 DESIRE (Ε)

12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.20 ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ

14.00 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2005

14.15 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

15.00 E-life

15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

18.00 ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ, ΤΟ ΝΕΟ ΘΑΥΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΕΒΡΟΣ: ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

20.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

21.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

22.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΧΟΥΝΑΝ - 2003

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλανεύτρα σελήνη»

02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.00 E-LIFE (Ε)

04.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

05.30 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ (Ε)

06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

11.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

12.25 SUPER GAME

12.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

16.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ! Best of

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5` - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ! Best of (συνέχεια)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 FAME STORY IN CONCERT (Ε)

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 FAME STORY IN CONCERT (Συνέχεια)

02.15 ΔΡ. ΚΟΥΪΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

03.15 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

03.50 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

04.20 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ

15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

17.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΚΟΝΕΣ

22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.30 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

13.30 ΗΙΤ ΜΙΧ Μουσική εκπομπή

14.00 TOP SECRET WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ανταμς 2»

22.45 SNACK

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 SAVANNAH Σειρά

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

11.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος άλλος μιλάει»

13.00 MEGA STAR

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή

15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ηλίας του 16ου»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRIVE

22.10 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ - 4η ΑΠΟΝΟΜΗ (Ε)

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ - 4η ΑΠΟΝΟΜΗ (Ε) (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νους υγιής... και τα υπόλοιπα στο ρινγκ»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σκιά»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2.0

16.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ Σειρά

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άσος του μπέιζμπολ»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρδιοκατακτητές»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μπλόκο». Α` τηλεοπτική προβολή

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο χείλος της αβύσσου». Α` τηλεοπτική προβολή

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΚΩΔΙΚΟΣ: ΤΡΕΛΟ ΕΞΑΡΙ»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org