15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
16.30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902» «Ο Καραγκιόζης τυφλός», «Ο Καραγκιόζης τραγουδιστής»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
18.55 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συζητάει με τον Ζαχόπουλος
19.25 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ Μακρόνησος 2004. Επιμέλεια Κατερίνα Αρνικούρου
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Κοινοβουλευτικός έλεγχος και η συζήτηση για την έκθεση της Τράπεζας της Ελλάδας. Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί σε επανάληψη η συνέντευξη Τύπου της Αλέκας Παπαρήγα, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ στο Ζάππειο, για τις ευρωεκλογές
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Το Χορευτικό» της Κάτιας Δανδουλάκη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.15 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ
12.45 ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ
13.00 ΥΠΑΙΘΡΙΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ «Μενέλαος Λουντέμης»
16.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ, Ω! ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΣ ΕΡΑΣΜΙΑ Ντοκιμαντέρ
17.00 SPORT EVENTS «Πυγμαχία»
18.00 ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ Διεθνές Meeting Στίβου
20.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
21.00 ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
22.00 EURO EURO ΟΛΟΙ...
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Η κραυγή»
02.00 Η ΘΑΥΜΑΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ (Ε)
03.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
04.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ (Ε)
05.00 EXTREME MACHINES «Tiger: το γερμανικό άρμα» (Ε)
06.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ (Ε)
06.30 ΥΠΑΙΘΡΙΟΣ ΧΩΡΑ (Ε)
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταστρέφοντας το μπαμπά»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άνδρας με συνείδηση»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κορυφή του κόσμου»
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΛΑΣΤΕΡ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ
09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
10.30 ΑΓΡΙΑ ΘΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.30 ΑΛΛΙΩΣ
12.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ «Εχω τάση»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ «Της νύχτας τα καμώματα», «Οι κατάδικοι», «Εκτος εαυτού»
14.30 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2004
15.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 DESIGN 100%
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλφρεντ Νόμπελ»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Ολλανδία - Βέλγιο»
23.30 BEACH VOLLEY Οι καλύτερες στιγμές
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνηση»
06.00 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εποχή αθωότητας»
16.45 FAME STORY (Best of)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 FAME STORY (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Κλεοπάτρα ήταν Αντώνης»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Τι βρακί θα παραδώσεις μωρή;»
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 FAME STORY (E)
02.30 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
03.15 MOBIL FUN
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη των παράνομων»
05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
11.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτορες 005 εναντίον Χρυσοπόδαρου»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 Γκραν Πρι δοκιμαστικά από Μονακό
17.00 ΠΑΙΞΕ ΓΩΓΩ ΠΑΙΞΕ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντα Τσικίτα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ελλάδα - Πολωνία»
23.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ EURO 2004
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
07.00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ (Ε)
08.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε) Ελληνική σειρά
08.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε) Ελληνική σειρά
09.20 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
10.30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστής για κλάματα»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ (Ε)
15.50 TRACTION Εκπομπή για το αυτοκίνητο και τη μοτοσικλέτα
16.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ - Best of
17.20 ΕΥΡΗΚΑ!
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νεροκουβαλητής»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
22.00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23.50 PRIVE
01.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαύρος κύκλος»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ Ξένη σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΟΙ ΝΥΧΤΕΡΙΔΕΣ Ξένη σειρά
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σκαθαροζούμης»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξέσπασμα»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στον ήλιο»
04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ