06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
07.00 BLIND DATE Σειρά
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»
12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκουρού του έρωτα»
15.20 WIPE OUT (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός τα 'χει 400»
23.30 OK - THE MAD CONFESSIONS Ψυχαγωγική εκπομπή
00.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ HALLS: ΤΟΛΜΗΣΕ ΤΟ
02.15 ENTOURAGE Κωμική σειρά
03.15 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
06.00 MACGYVER Ξένη σειρά
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 FRAISIER Σειρά
11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
12.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 30' MEALS Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 Mr BEAN Κωμική σειρά
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στο κέντρο της Γης»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Mr BEAN Κωμική σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικά καλησπέρα σας»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πικρά φεγγάρια»
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI, ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η ντουλάπα της Χλόης» «Τουτ και Παντλ» «Ποπ Πίξι» «Τα χρονικά του Ματ Χάτερ» «Χάντικ» «Κώδικας Λυόκο»
13.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ 3»
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 L.A.P.D. (Ε) Σειρά
18.10 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
19.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ ο κατάσκοπος»
23.30 SAFE SEX (Ε)
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σέρπικο»
03.50 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά
06.45 STARLAND «Powerpuff Girls Z», «Mucha Lucha», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Tree fu Tom», «Lazy town», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Angry Birds», «Scooby Doo! Mystery incorporated», «Thundercats», «Ben 10 Ultimate Alien», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American Dreamz»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.30 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 GOSSIP GIRL Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας κι εγώ 4: Η πρώτη επέτειος» Α' τηλεοπτική προβολή
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «El Dorado: Αναζητώντας τη χρυσή πόλη» Α' τηλεοπτική προβολή
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζήτημα τιμής»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κλέφτης των άστρων»