Κυριακή 28 Αυγούστου 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη: «Ο Καραγκιόζης και ο τρομερός κουρσάρος»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά (6ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Fiesta Populares»

18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Μπάμπη Τσέρτο. Με τον Πάρη Μήτσου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Σταχτοπούτα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ (Ε)

11.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ (Ε) «Στάθης Κουκουλάρης - βιολί»

12.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίλες»

17.15 CHALLENGES

17.30 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)

18.00 ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΠΟΙΗΤΩΝ (Ε)

19.00 KΙΒΩΤΟΣ.GR «Κέντρο Προσφύγων Λαυρίου»

20.05 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ

21.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ - ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε) «La Traviata»

01.30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ (Ε)

02.00 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)

02.30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ (Ε)

03.30 ON THE ROAD (Ε)

04.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 Ο ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ (Ε)

11.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΨΗΛΑ «Southern Britain»

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαν Τζενάρο, η ληστεία ενός Αγίου»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)

17.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Κωνσταντίνος Δεσποτόπουλος»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οιωνός»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντιμότατοι φίλοι μου 3»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Ανω πεδινά Ζαγορίου»

12.00 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε) «Χρυσούλα»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός και πάσης Ελλάδος»

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Λεπτοκαρυά Πιερίας»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)

18.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ «Σαμοθράκη»

19.00 10ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO 2009

20.00 ΜΙΑ ΡΟΚ ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ, Η ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ U2

21.00 ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ «Ο Σωκράτης Μάλαμας στο θέατρο Δάσους»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American pie»

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

03.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Η λύρα και ο νταχαρές»

03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

04.00 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε)

05.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ

06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

11.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Good burger»

15.30 WIPE OUT (Ε)

16.30 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής»

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wildfires»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 MASTERS OF ILLUSION

03.30 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 MOBILE FUN

05.20 ΕΛΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

08.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1, ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟΥ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 AMERICAN IDOL

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 MR BEAN Κωμική σειρά

21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε)

00.15 ΒΡΑΔΥ (Ε)

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ (Ε)

08.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)

09.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

10.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

11.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

12.00 FIFTY - FIFTY (Ε)

12.40 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

13.15 TRACTION (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

16.15 ΛΕΝΗ (Ε)

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΛΕΝΗ (Ε)

18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι του Τσάρλι: Δράση πέρα από τα όρια»

23.30 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

02.15 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Urban Vermin», «Ζορό: Η νέα γενιά», «Η μικρή Πούκα», «Powerpuff girls Z», «Mucha Lucha», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Τα στρουμφάκια», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Lazy town», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Gormiti», «Χ-ΜΕΝ Evolution», «ΒΕΝ 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι της διπλανής πόρτας» Α' προβολή

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Last holiday»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ιππότης για τη Βασούλα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bordertown»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του κυρίου Ρίπλεϊ»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αιτία θανάτου»

05.00 BATTLESTAR GALACTICA

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Russian museum

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

17.00 Η ΖΩΗ ΜΟΥ Ξένη σειρά (3ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου. Θέμα: Παρισινή κομμούνα

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συντρόφισσα μπριγάδα» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.10 Ο ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ Ξένη σειρά (1ο)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΑΛΑΕΙ (Ε)

08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ (Ε)

09.00 ΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

10.30 ΦΩΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)

11.00 Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΤΤΙΚ (Ε)

12.00 Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

16.10 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

17.00 ESCAPE (Ε) Νεανική εκπομπή

19.00 ΧΑΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΗ (Ε)

20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΕΦΗΒΩΝ «Ελλάδα - Καναδάς» Απευθείας μετάδοση

21.00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Κούβα»

22.00 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ (Ε)

22.30 ΜΟΝΑ - ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ (Ε) «Γιώργος Χρονάς»

24.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)

22.30 ΜΟΝΑ - ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ (Ε)

03.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

04.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΒΑΣΕΙΣ 2011

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι 14 ήταν υπέροχοι»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Ε) «Αμερικάνικη τοιχογραφία»

19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε) «Εξάρχεια» Α' μέρος

20.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

23.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ Αστυνομική σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή σαν λούνα παρκ»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομα δεμένες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

08.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ «Νομός Κιλκίς»

09.00 BALKAN EXPRESS

10.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Καταιγίδες»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπα Γιάννης κανατάς»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στος φως του φεγγαριού»

00.45 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

01.45 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ (Ε)

05.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

06.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

06.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

07.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)

07.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 REAPER

18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΖΕΛ

23.00 ELI STONE

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΙΣΜΕΤ

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΕΛΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)

09.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 JAMIE AT HOME

15.00 KITCHEN NIGHTMARE UK

16.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ

21.00 AMERICAN IDOL

23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

00.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.30 THE BIG GAME

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 PATRAS ALLER - RETOUR (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 MASTER CHEF (Ε)

13.00 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

18.00 SINGLES 2 (Ε)

19.00 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

01.30 ΙΧΝΗ (Ε)

02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ζορό: η νέα γενιά», «Yin Yang Yo!», «Iggy Arbuckle», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τα σούπερ παιδιά», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Ο Δαίμονας της Ταζ-μάνια», «Ντακ Ντότζερς», «Road Runner Show»

12.00 ΖΙΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR

16.45 TWO AND A HALF MEN

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυγάς»

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

01.45 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σωματοφύλακας»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύφη μου κι εγώ»

ΤΡΙΤΗ 30/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Russian Museum»

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.45 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά (4ο)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Πάρκινσον. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συντρόφισσα μπριγάδα» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη στον Σταύρο Παράβα, με την Σοφία Αδαμίδου

22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Θέμα: «Νέο ΝΑΤΟ.. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΑΛΑΕΙ (Ε)

08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ (Ε)

09.00 ΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

10.30 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ (Ε)

11.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

12.00 Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

16.10 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΧΑΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΗ (Ε)

20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΕΦΗΒΩΝ «Ελλάδα - Γαλλία» Απευθείας μετάδοση

21.00 ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

22.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ (Ε)

22.30 ΜΟΝΑ - ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ (Ε)

24.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)

01.00 ΜΟΝΑ - ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ (Ε)

03.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα χόρευε»

17.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)

19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

20.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

23.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρόγευμα για πρωταθλητές»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αλήθεια σκοτώνει»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

08.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ «Νομός Πέλλας»

09.00 BALKAN EXPRESS

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.30 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ

11.30 ΑΓΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ «Ανόι - Βιετνάμ»

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο ο τρομερός»

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας απένταρος λεφτάς»

00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

01.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ (Ε)

05.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

06.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

07.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)

07.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 REAPER

18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΖΕΛ

23.00 ELI STONE

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΙΣΜΕΤ

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)

09.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 JAMIE AT HOME

15.00 KITCHEN NIGHTMARE UK

16.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 AMERICAN IDOL

23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

00.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.30 THE BIG GAME

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 MASTER CHEF (Ε)

13.00 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

19.00 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

01.30 ΙΧΝΗ (Ε)

02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ζορό: η νέα γενιά», «Yin Yang Yo!», «Iggy Arbuckle», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τα σούπερ παιδιά», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Ο Δαίμονας της Ταζ-Μάνια», «Ντακ Ντότζερς», «Road Runner Show»

12.00 ΖΙΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR

16.45 TWO AND A HALF MEN

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κώδικας των Ναβάχο»

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

01.45 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bratz»

04.45 BATTLESTAR GALACTICA Σειρά επιστημονικής φαντασίας

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Russian museum»

08.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε)

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

17.00 ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΙΚΗ Ξένη σειρά (4ο)

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Ροφήματα κρόκου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

20.00 ΓΙΑΝΟΣΙΚ Ξένη σειρά (6ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ Εκπομπή 9η, για τον Μάρκο Βαμβακάρη. Με τον Αρη Νικολαΐδη

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΑΛΑΕΙ (Ε)

08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ (Ε)

09.00 ΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

10.30 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ (Ε)

11.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

12.00 Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)

15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

17.00 MEMORIAL SITES «Η πλατεία»

17.45 EUROBASKET 2011 - PRE GAME

18.00 EUROBASKET 2011 «Ελλάδα - Βοσνία Ερζεγοβίνη». Απευθείας μετάδοση από τη Λιθουανία

20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΕΦΗΒΩΝ «Ελλάδα - Πουέρτο Ρίκο». Απευθείας μετάδοση από το Βόλο

21.10 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)

22.00 ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

23.00 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011 Αθλητική εκπομπή

24.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)

01.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)

02.00 MEMORIAL SITES (Ε)

03.00 ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

04.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος πτέραρχος»

17.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε)

19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε) «Πυξ Λαξ»

20.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του χρηματιστηρίου»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ιεραπόστολος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

08.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ «Νομός Ημαθίας»

09.00 BALKAN EXPRESS

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ

11.30 ΑΓΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ «Βαρκελώνη, Ισπανία»

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Γύρος του θανάτου»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέρμα τα δίφραγκα»

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 EUROBASKET 2011 «Ελλάδα - Βοσνία Ερζεγοβίνη». Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση

02.00 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

03.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

06.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

07.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)

07.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 REAPER

18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΖΕΛ

23.00 ELI STONE

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΙΣΜΕΤ

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)

09.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 JAMIE AT HOME

15.00 KITCHEN NIGHTMARE UK

16.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 AMERICAN IDOL

23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

00.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.30 THE BIG GAME

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 MASTER CHEF (Ε)

13.00 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

19.00 50-50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

01.30 ΙΧΝΗ (Ε)

02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ζορό: η νέα γενιά», «Yin Yang Yo!», «Iggy Arbuckle», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τα σούπερ παιδιά», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Ο Δαίμονας της Ταζ-Μάνια», «Ντακ Ντότζερς», «Road Runner Show»

12.00 ΖΙΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR

16.45 TWO AND A HALF MEN

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγος του Αϊζενχαϊμ»

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στοιχειωμένο αγρόκτημα»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα άπιαστο όνειρο»

ΠΕΜΠΤΗ 1/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 «Πέτρινα γεφύρια» (α' μέρος)

08.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ

09.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Μουσικές από το Ιράκ και τον Κόλπο

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

17.00 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Ξένη σειρά (4ο)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Ψωρίαση. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη

20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Μουσείο Ερμιτάζ»

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΑΛΑΕΙ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡ ΟΣΟ (Ε)

09.00 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

10.30 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ (Ε)

11.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

12.00 Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

15.45 CHALLENGES

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

17.00 MEMORIAL SITES

17.45 EUROBASKET 2011 - PRE GAME

18.00 EUROBASKET 2011 Απευθείας μετάδοση από τη Λιθουανία

20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΕΦΗΒΩΝ Απευθείας μετάδοση από το Βόλο

21.10 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

22.00 ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

23.00 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011

24.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)

01.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

02.00 MEMORIAL SITES (Ε)

03.00 ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

04.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος Θανάσης»

17.30 ΜΙΚΡΑ ΠΟΡΤΡΕΤΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε) «Δέλτα Οκαβάνγκο»

20.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικό πέρασμα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμλετ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

08.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ «Νομός Σερρών»

09.00 BALKAN EXPRESS

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.30 ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ «Σύγκρουση αστεροειδών»

11.30 ΑΓΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Αγώνες αυτοκινήτων»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Στην Τανζανία» Α' μέρος

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΖΙΖΟΥ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΖΙΝΕΝΤΙΝ ΖΙΝΤΑΝ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμμορία εραστών»

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 CIA: ΟΙ ΜΥΣΤΙΚΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ «1977-1989 Χαμένες ψευδαισθήσεις»

24.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

00.30 EUROBASKET 2011 Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση

02.00 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

03.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

04.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

06.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

07.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)

07.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 REAPER

18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΖΕΛ

23.00 ELI STONE

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΙΣΜΕΤ

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)

09.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 JAMIE AT HOME

15.00 KITCHEN NIGHTMARE UK

16.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 AMERICAN IDOL

23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

00.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.30 THE BIG GAME

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 MASTER CHEF (Ε)

13.00 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

19.00 50-50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

01.30 ΙΧΝΗ (Ε)

02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Urban Vermin», «Yin Yang Yo!», «Iggy Arbuckle», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τα σούπερ παιδιά», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Ο Δαίμονας της Ταζ-Μάνια», «Ντακ Ντότζερς», «Road Runner Show»

12.00 ΖΙΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR

16.45 TWO AND A HALF MEN

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Serenity» Α' προβολή

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

01.30 TERMINATOR: ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑ ΚΟΝΟΡ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποπλάνηση»

04.15 THE LISTENER

05.15 BATTLESTAR GALACTICA

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 «Πέτρινα γεφύρια» (β' μέρος)

08.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Russian museum

08.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

17.05 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για τη φύση και τα ζώα

17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Το φιόρε του Λεβάντε»

19.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου με την Αννεκε Ιωαννάτου. Θέμα: Σαρανταήμερο

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο Διονύση Παπαγιαννόπουλο, με την Σοφία Αδαμίδου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.10 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απόφαση»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ: Η ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡΑΣ ΟΣΟ (Ε)

09.00 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

10.30 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ (Ε)

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από το Νταεγκού της Νότιας Κορέας

15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΧΑΜΕΝΗ ΑΝΟΙΞΗ (Ε)

20.00 ΤΡΟΠΟΙ ΖΩΗΣ

20.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΕΦΗΒΩΝ Προημιτελικός αγώνας. Απευθείας μετάδοση από το Βόλο

21.30 ΙΝΔΙΑ Ντοκιμαντέρ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σμαραγδένιο δάσος»

24.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)

01.00 ΙΝΔΙΑ (Ε) Ντοκιμαντέρ

02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από το Νταεγκού της Νότιας Κορέας

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρόσωπο της ημέρας»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε) «Η τέχνη δεν έχει πατρίδα»

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Τιγκράι - Αιθιοπία»

20.00 ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε) «Σαντιάγο Ρονκαλιόλο»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Ξένη σειρά

23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Ξένη σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Θεοδόσης Τάσσιος»

    Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

08.30 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ

09.00 ΒΑΛΙΑ ΚΑΛΝΤΑ, Η ΖΕΣΤΗ ΚΟΙΛΑΔΑ

09.30 BALKAN EXPRESS

10.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ

11.30 ΑΓΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

19.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός και ο τενεκές»

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

24.00 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

01.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 REAPER

18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΖΕΛ

23.00 ELI STONE

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΙΣΜΕΤ

03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)

09.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 OLIVER 'S TWIST

15.00 KITCHEN NIGHTMARES U.K.

16.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 AMERICAN IDOL

23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

00.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.30 THE BIG GAME

02.30 FASHION FEVER

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 MASTER CHEF (Ε)

13.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

19.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

01.30 ΙΧΝΗ (Ε)

02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ Α. ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Urban Vermin», «Yu-Gi-Oh», «Iggy Arbuckle», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Τα σούπερ παιδιά», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Ο Δαίμονας της Ταζ-Μάνια», «Ντακ Ντόντζερς», «Road Runner Show»

12.00 ΖΙΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

15.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR

16.45 TWO AND A HALF MEN

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αντικλείδι»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή αγωνίας»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στο Κάιρο»

04.30 BATTLESTAR GALACTICA Σειρά επιστημονικής φαντασίας

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά (7ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε) Εκπομπή 9η, «Μάρκος Βαμβακάρης». Με τον Αρη Νικολαΐδη

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ Ξένη σειρά (2ο)

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ... ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

10.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)

11.00 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)

11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Μπαίνοντας στην 5η τάξη»

13.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριψοκίνδυνος καβαλάρης»

17.15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)

17.45 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011 Pre game εκπομπή

18.00 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011«Ελλάδα - FYROM» Απευθείας μετάδοση από τη Λιθουανία

20.00 CHALLENGES «Μου αρέσει το καράτε - Σουηδία»

20.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΕΦΗΒΩΝ Ημιτελικός. Απευθείας μετάδοση από το Βόλο

21.30 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Ζητείται εγκέφαλος για ληστεία»

23.00 EUROBASKET ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2011 Αθλητική εκπομπή

24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

01.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ (Ε)

02.00 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)

02.30 MEDITERRANEO (Ε)

03.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

11.00 ΛΥΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΚ (Ε)

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακά μπερδέματα»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε) «Αλβανία»

17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε) «Μάριος Φραγκούλης»

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατίθασοι μαχητές»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ

08.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Tabarka - Τυνησία»

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

11.00 ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ

12.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

16.00 ΕΝΝΕΑ ΣΥΝ ΜΙΑ ΜΟΥΣΕΣ «Σταμάτης Κραουνάκης - Σπείρα-Σπείρα - Κλασσική συνταγή»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς τρελάθηκα»

18.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

19.30 ΒΟΛΕΪ «Ελλάδα - Βοσνία-Ερζεγοβίνη» Απευθείας μετάδοση

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Η δύναμη της σάρκας»

01.00 EUROBASKET 2011 Από τη Λιθουανία. «ΕΛΛΑΔΑ - FYROM» Μαγνητοσκοπημένος αγώνας

02.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (E)

07.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

11.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

15.40 WIPE OUT (Ε)

16.40 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.10 HOL WEB CONCERTS Μουσικό πρόγραμμα

01.10 ANT1 NEWS

01.20 MASTERS OF ILLUSION

02.20 ΛΟΛΑ (Ε)

03.20 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.20 ΕΝΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

08.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.15 ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ

17.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.15 AMERICAN IDOL

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 MR BEAN Ξένη σειρά

21.00 GREEK IDOL (Ε)

22.30 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στο Αμιτιβιλ»

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ

02.30 FASHION FEVER

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στο Αμιτιβιλ»

05.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

11.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

12.00 FIFTY - FIFTY (Ε)

12.50 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγώνας στον ήλιο»

16.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOΥ (Ε)

17.50 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατριώτης»

24.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαϊλάντερ: Δίψα για εκδίκηση»

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

07.00 STARLAND «Urban Vermin», «Η μικρή Πούκα», «Powerpuff girls Z», «Mucha Lucha», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Τα στρουμφάκια», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Lazy town», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Gormiti», «Χ-ΜΕΝ Evolution», «ΒΕΝ 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλήτρια από κούνια»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 THE LISTENER Δραματική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Αστυνομική σειρά

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ «Ο μάγος του ροζ»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Warrior King» Α' τηλεοπτική προβολή

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blackout» Α' τηλεοπτική προβολή

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Singles




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org