07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Τεχνομορφές: Ελληνικά ντοκιμαντέρ για την Τέχνη
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
07.40 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
08.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.30 PB & J OTTER
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 NATIONAL GEOGRAPHIC: «Οκαβάνγκο: η άγρια αφρικανική όαση»
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Τζέφρι Αρτσερ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Ο φωνογράφος»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
19.00 ΛΟΡΕΝΣ ΤΗΣ ΑΡΑΒΙΑΣ: Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΑΒΙΚΟ ΚΟΣΜΟ
20.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
21.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ «Ο φιλάργυρος»
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ «Υγεία» Α΄ μέρος
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ «Δημήτρης Ζερβουδάκης»
01.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 AMERICAN DRAGON: Οι περιπέτειες του Τζέικ Λονγκ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.05 ΤΑΡΖΑΝ
19.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ
23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
24.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΥΠΟΠΤΟΣ Σειρά
07.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.40 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΖΟΡΟ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
22.30 H ΑΡΕΝΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αλλιώτικη αγάπη»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 SUPER GAME
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
14.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
17.45 SUPER GAME
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ Σειρά
22.00 ΕΛΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ Σειρά
23.00 FAME STORY
24.00 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.10 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά
03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 MOBILE FUN
04.00 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
05.30 DREAM SHOW - THE MUSIC (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
22.00 DREAM SHOW - THE MUSIC
23.00 ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ Σειρά
24.00 12 ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 DREAM SHOW - THE MUSIC (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 DREAM SHOW - THE MUSIC (E)
06.40 ALTER KIDS
08.00 ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΟΛΙΝΑ
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.00 ΜΑΡΙΑ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 GOSSIP NEWS
17.45 ΡΕΞ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Σειρά
22.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.45 AUTO ALTER
01.50 SEX AND THE CITY
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «A girl, three guys and a gun»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ
23.00 SAFE SEX
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατός σου... η ταινία μου»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα 20 ραντεβού»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόμπρα»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή δύναμη»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στόχος»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ ΣΛΑΛΟΜ
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΤΟ
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
19.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
20.30 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ «Βασίλης Ορφανός» Α΄ μέρος
21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - ΜΙΛΟΣ ΦΟΡΜΑΝ: Από την Πράγα στο Χόλιγουντ «Η φυγή»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΙΔΕΕΣ
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
10.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
10.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
11.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 PRESS
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Η χαμένη Ατλαντίδα - η επιστροφή του Μάιλο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάση, πάρε τ' όπλο σου»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στάνλεϊ και Αϊρις»
24.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να βγάλετε λεφτά χωρίς να δουλεύετε»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΥΝΘΕΤΕΣ «Φραντς Ζόζεφ Χάιδν»
11.00 ΓΗ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΤΑ ΕΝ ΔΗΜΩ ΕΝ ΟΙΚΩ... (Ε)
15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
17.30 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΕΠΙΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΕΞΙΚΟ
20.30 ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΙΝ ΚΕΛΙ Αφιέρωμα
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρινή περιπέτεια»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
02.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
03.00 ΣΕΟ ΕΞΤΣΕΪΝΤΖ
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 SE FORMA
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φαινόμενο»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απόδραση»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)
01.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 MOBILE FUN
04.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά
06.20 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
14.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ι ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΌΝΑΧΟ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Γαλλία - Μεξικό»
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοντέρνα σταχτοπούτα»
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 DREAM SHOW - THE MUSIC
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 DREAM SHOW - THE MUSIC
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
13.00 NUMBER ONE
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
01.00 LADIES AND GENTLEMEN (E)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φόβος της ταχύτητας»
06.00 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 42 ΛΕΠΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 TRACTION
17.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
18.00 MEGAlicious chart live
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ροκ των προαστίων»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό του Τζο»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
15.30 CALIFORNIA TEENS
16.30 Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαβ στόρι»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σταυροφόροι»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη του τρόμου»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γόης»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Rights & Wrongs»
23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ
07.40 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
08.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.30 PB & J OTTER
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 NATIONAL GEOGRAPHIC: «ΑΙΓΥΠΤΟΣ: ΑΙΩΝΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ»
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Αλφρεντ Κίνσεϊ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «The world's deepest dive»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Γ΄ κύκλος) «Μένης Κουμανταρέας - 1981»
20.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ «Το εργοστάσιο»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 AMERICAN DRAGON: ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
20.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αγγλία - Ουγγαρία Απευθείας μετάδοση
21.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Βραζιλία - Ελβετία Παράλληλη μετάδοση, απευθείας από τη Βασιλεία Ελβετίας
23.30 ΕΞΑΝΤΑΣ
00.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αργεντινή - Αγκόλα Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2006
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ Σειρά
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
21.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωριμάζοντας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΝΙΚΟΛΑΪ ΤΣΑΟΥΣΕΣΚΟΥ: Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ
01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 SUPER GAME
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
17.45 SUPER GAME
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY LIVE
23.50 ΟΛΑ ΧΧL
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
05.10 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ
05.30 DREAM SHOW - THE MUSIC
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ
23.00 DISTRACTION
23.50 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 DREAM SHOW - THE MUSIC
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 DREAM SHOW - THE MUSIC
06.40 ALTER KIDS
08.00 ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΟΛΙΝΑ
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.00 ΜΑΡΙΑ Σειρά
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 GOSSIP NEWS
17.45 ΡΕΞ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 Η ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΠΙΝΕΙ ΜΑΡΓΑΡΙΤΕΣ (Ε) Κωμική τηλεταινία
22.00 ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ Σειρά
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
02.45 SEX AND THE CITY
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Voyage»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ Σειρά
21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
22.50 ΕΠΑΦΗ
23.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «1989 - Ο σεισμός του Σαν Φρανσίσκο»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.50 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μεξικανός»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασπονδοι εραστές»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλειστη»
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγκόσμια απειλή»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.50 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί ανθρώπους της γραφής, με αφορμή τα νέα τους έργα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ
07.40 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
08.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 NATIONAL GEOGRAPHIC
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Τζον Στάιμπεκ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Tora, Tora: η αληθινή ιστορία του Περλ Χάρμπορ»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΓΚΑΛΑ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ «Νταν Μπράουν»
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Γιώργος Χρονάς»
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Στα μονοπάτια της σκέψης» - «Στα μονοπάτια της επιστήμης»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 AMERICAN DRAGON: ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.05 ΤΑΡΖΑΝ
19.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΔΙΕΘΝΗΣ ΦΙΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
24.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΥΠΟΠΤΟΣ Σειρά
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΙΕΡΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΤΑ ΕΝ ΔΗΜΩ ΕΝ ΟΙΚΩ...
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSOI
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 E-LIFE
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 SUPER GAME
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
14.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
17.45 SUPER GAME
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ
22.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υ2Κ»
02.40 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά
04.10 MOBILE FUN
04.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά
05.30 DREAM SHOW - THE MUSIC (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
21.50 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Γαλλία - Δανία»
24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 DREAM SHOW - THE MUSIC (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 DREAM SHOW - THE MUSIC (Ε)
06.40 ALTER KIDS
08.00 ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΟΛΙΝΑ Σειρά
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ Σειρά
16.00 ΜΑΡΙΑ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 GOSSIP NEWS
17.45 ΡΕΞ
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιας πεντάρας νιάτα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΫΠΝΙΕΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 SEX AND THE CITY
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιές αναμνήσεις»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή 2»
23.40 ΕΡΕΥΝΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα των ονείρων μου»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό της ερήμου»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρχόντισσα και ο αλήτης»
23.15 GALA
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αράχνες»
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκδίκηση από το παρελθόν»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ιδιάζουσα περίπτωση φόνου»
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ
07.40 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
08.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 NATIONAL GEOGRAPHIC: SEA SPIES
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Φιοντόρ ντοστογιέφσκι»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ «Αστρολογία: Τα μυστικά των άστρων»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΤΖΕΖΑΡΕ ΖΑΒΑΤΙΝΙ
18.00 ΤΑ ΠΛΕΟΝ ΑΙΜΑΤΟΒΑΜΜΕΝΑ ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
19.15 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ
20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΑΓΩΝΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 AMERICAN DRAGON: ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.05 ΤΑΡΖΑΝ
19.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ: ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά
24.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξ, ψέματα και βιντεοταινίες»
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2006
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ Σειρά
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 DESIGN (Ε)
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΦΡΑΝΚ ΡΙΒΑ, Ο ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 SUPER GAME
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
17.45 SUPER GAME
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ολλανδία - Μεξικό»
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πένταθλον»
02.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά
05.30 DREAM SHOW - THE MUSIC
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
22.00 ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ Σειρά
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 DREAM SHOW - THE MUSIC
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 DREAM SHOW - THE MUSIC
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΟΛΙΝΑ
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.00 ΜΑΡΙΑ Σειρά
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 GOSSIP NEWS
17.45 ΡΕΞ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 LADIES AND GENTLEMEN
23.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή δικαιοσύνη»
02.30 SEX AND THE CITY
03.00 AUTO ALTER
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «End of the line»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ
24.00 I LOVE TV
01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα των στρατηγών»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πυρήνας»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ταυτότητα»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέσεις ηδονής»
03.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν πέφτει η νύχτα»
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.50 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Με βιβλίο, θέατρο, κινηματογράφο, μουσική, εικαστικά... Παρουσίαση: Απόστολος Γκλέτσος, Σοφία Αδαμίδου
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ
07.40 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
08.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Λέον Τολστόι»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ «Τα πλοία των Βίκινγκς»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΟΦΙΑ ΛΟΡΕΝ
18.00 INSIDE GUIDE TO....
19.00 ΜΟΝΙΜΕΣ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗΣ
19.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
20.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ξεχασμένοι από την κοινωνία»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 AMERICAN DRAGON: ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
20.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Γερμανία - Κολομβία
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ιταλία - Ουκρανία
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Σουηδία - Χιλή
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ Σειρά
12.00 H ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3 (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ Σειρά
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
22.30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαμόγελο που προδίδει»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 SUPER GAME
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε) Σειρά
17.45 SUPER GAME
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ
22.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ Σειρά
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχειωμένο σπίτι»
02.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.40 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
05.30 DREAM SHOW - THE MUSIC
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ Σειρά
22.00 DREAM SHOW - THE MUSIC
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξορκιστής 3»
04.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΟΛΙΝΑ
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.00 ΜΑΡΙΑ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 GOSSIP NEWS
17.45 ΡΕΞ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 LIFESTYLE Σειρά
22.00 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ (Ε)
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΑμιτιβΙλ 2»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 50 - 50 Κομεντί
22.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Σειρά
23.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Σειρά (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άντρας που έκλαιγε»
02.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κριστίν»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE
18.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί στρατιώτες»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγραφος νόμος της Δύσης»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The blair witch project»
04.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φύλακας»
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Εξωτερική πολιτική και διεθνείς σχέσεις. Με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) Με βιβλίο, θέατρο, κινηματογράφο, μουσική, εικαστικά... Παρουσίαση: Απόστολος Γκλέτσος, Σοφία Αδαμίδου
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ
14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστηριώδης συνάντηση»
18.00 ΔΙΕΘΝΕΣ MEETINGK ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ «ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ»
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΗΠΑ «Δύση»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
10.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
10.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
11.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Ανατολία»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι τριάντα, τι σαράντα, τι πενήντα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.30 ΛΕΞΕΙΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ (Ε)
08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
10.00 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ Σειρά
11.00 ΓΗ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ (Ε)
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
14.45 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2006
15.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ «Γαλλία, των καταιγίδων και των ανθρώπων στη Βρετάνη»
16.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
17.00 6ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ «Ενας ποδοσφαιρικός όμιλος και ένα εργοστάσιο»
18.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSHOI Σειρά
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
22.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ2
23.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Ρεμπέτικο και Μικρασιατική καταστροφή» 3ο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: «Οψεις της κοινωνίας», «Αντζι»
02.30 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ «Ταξίδι ανάμεσα στην κόψη»
03.30 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ «Η ιστορία του Στέφεν»
04.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ2 (Ε)
05.15 SIRKOM: «Ενας ποδοσφαιρικός όμιλος και ένα εργοστάσιο» (ε)
06.15 ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ (Ε)
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ: «Από το Βαρδάρι στο Δερβένι»
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.10 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (Συνέχεια)
01.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.10 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
06.20 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.45 DREAM SHOW, THE MUSIC
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 DREAM SHOW, THE MUSIC
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Το αύριο ποτέ δεν πεθαίνει»
23.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούμουρου»
06.00 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ Σειρά
06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 BACKSTAGE
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η... σεξογήινη»
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.00 SINGLES (E) Σειρά
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τίγρης και δράκος»
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρδιές στην Ατλαντίδα»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο... ματάκιας»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUMMERLAND Ντοκιμαντέρ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS Σειρά
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του δράκου»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μανία της φύσης: Χιονοστιβάδα»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκός κυνηγός, μαύρη καρδιά»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Candyman 3: Η μέρα των νεκρών»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γενναίος»
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD