08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ «Οικολογία και περιβάλλον»
16.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ (Ε) Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιώργος Μηλιώνης
17.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ «902» «Ας γνωρίσουμε το δάσος, το δάσος μας»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 AUTO SPRINT LIVE Καλεσμένος της εκπομπής, ο γνωστός στο χώρο των χωμάτινων διαδρομών Γιώργος Λάσδας και οι Δημήτρης Χιωτίδης, Γιώργος Παντελάκης και Λευτέρης Σωτήρχος, θα μιλήσουν για την τελευταία ανάβαση της χρονιάς στη Ριτσώνα, αλλά και το μεγάλο αγώνα ΡΑΛΙ ΠΑΛΑΔΙΟ, που κλείνει την αυλαία των φετινών αγώνων. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης και Κώστας Πατσουρέας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΝΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ Ο Γιάννης Ευσταθίου συνομιλεί με τους καλεσμένους του, με θέμα: «Διώξεις, δίκες, αυταρχισμός»
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με την Ελλη Πασπαλά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 ΜΠΙΛ ΚΑΙ ΜΠΕΝ
07.30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΕΝΣΕΡ
07.55 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
08.00 ΚΑΠΤΕΝ ΦΟΥΡΤΟΥΝΟΥΛΗΣ
08.25 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10 ΜΕ 2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.25 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
16.55 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο»
19.30 ΜΥΡΤΩ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.15 ΜΥΡΤΩ (Συνέχεια)
20.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «ΠΑΟΚ - Σλάβια Πράγας»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
24.00 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ (Ε)
01.00 ΤΟ ΠΕΤΡΑΔΙ ΤΟΥ ΣΤΕΜΜΑΤΟΣ
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ
06.00 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
10.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.30 ΑΕΚ - ΜΑΚΑΜΠΙ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.30 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
00.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Τα κουρέλια τραγουδάνε ακόμα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
01.05 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ (Συνέχεια)
08.01 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.15 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
08.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
11.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ (Ε)
12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
12.30 ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: «Η ΑΓΙΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ»
17.30 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΑΖΙ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΖΥΓΙΩΝ
23.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ
01.30 Ο ΟΣΚΑΡ ΣΙΝΤΛΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ
06.00 MOBILE FUN
06.20 Η ΑΓΙΑ ΤΕΤΡΑΔΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 FAME STORY REPLAY
15.25 SUPER GAME
15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ
22.00 ΖΕΥΓΑΡΙΑ
22.55 TA NEA TOY ANT1 ΣΕ 1`
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
00.20 THE X-FILES
01.20 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)
02.20 FAME STORY (E)
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (E)
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.50 ΜΠΟΡΩ
19.30 ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.00 THIRD WATCH
03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ
18.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.20 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CAMERA CAFE
21.10 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.00 Η ΦΑΡΜΑ
22.50 ΦΕΥΓΑ
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος ιός»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ (Ε)
05.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
16.35 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετοιμη για όλα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «8 ημέρες την εβδομάδα»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκό φάντασμα»
03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ