07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδ. τηλεόραση
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.06 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία κατασκευής δημιουργών
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός κινηματογράφος
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 OI MIKΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΙΝ
09.00 ΜΑΓΚΙ, Η ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΥΓΑ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ Σειρά
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Ελτον Τζον» Β΄ μέρος
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η Αμερικανική Επανάσταση»
12.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
13.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
17.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
18.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
19.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
20.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ «Η επιστροφή»
21.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΑ «Το μεγάλο παιχνίδι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ -ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ
01.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΟΝ ΛΟΝΓΚ
14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
23.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ «Οι οάσεις της Αιγύπτου»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέξε Λόλα, τρέξε»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8
10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)
11.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
12.00 ΑΝΙΛΑΝΤ
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ
15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
16.40 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
22.00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
00.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μις Μαρπλ: Στον δρόμο για το Πάντιγκτον»
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε) Σειρά
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.10 DEAL
19.00 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ
22.00 ΣΚΕ(R)ΤΣΑΚΙΑ - Mini
22.30 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ
23.30 ΟΙ ΒΑΡΒΑΤΟΙ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στο Γκόσφορντ Παρκ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.45 OI MEN KAI OI ΔΕΝ (Ε)
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (E)
23.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ
24.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζευγάρια σε διακοπές»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή παγίδα»
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακμπράιντ: Διπλή δολοφονία»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά
21.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
22.50 ΜΑΖΙ ΣΟΥ Σειρά
23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπελάς σε τιμή ευκαιρίας»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
04.45 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ Σειρά
17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
18.45 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
19.15 ROAD RUNNER SHOW
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια βραδιά στο Νότινγκ Χιλ»
23.30 LOVE GENERATION
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΠΟΝΟΜΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληροί δολοφόνοι»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας, με την Ζωή Κούλια
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
22.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΣΥΝΟΔΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
12.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
15.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ «Γκαλά»
17.30 PRE GAME
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πανελλήνιος - Ολυμπιακός»
20.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Βασίλης Θεοχαράκης»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - Πέδρο Αλμοδοβάρ: Ο λαβύρινθος του πάθους «Το μυστικό μου λουλούδι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 LOFT
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 GOOF TROOP
10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS
10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 PRESS
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Πες το με μουσική»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - SUPER LEAGUE «Ολυμπιακός - ΟΦΗ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαρτί του παραδείσου»
07.00 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΥΝΘΕΤΕΣ «Γιόχαν Μπραμς 1835-1897»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
16.30 ΟΞΥΓΟΝΟ
17.30 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
20.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSHOI
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εϊμι»
23.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
16.00 PASS ΠΑΝΤΟΥ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 SUPER DEAL
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γέννηση»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 PRESIDIO MED Σειρά
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.50 MOBILE FUN
04.40 OI MEN KAI OI ΔΕΝ (E)
06.30 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
14.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συγκάτοικοι με το ζόρι»
18.45 ΝΑΙ `Η ΟΥ;
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ronin»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεμμένες ζωές»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γιοι των τεσσάρων ληστών»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ, πράκτωρ 007: Εναντίον Χρυσοδάκτυλου»
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτειες στον ωκεανό»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
11.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
12.15 STARS SYSTEM
13.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελική μάχη»
17.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
19.00 ΤΑΧΙ GIRL
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντόνι Ντάρκο»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαγεμένος πρίγκιπας»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θησαυροί του Σολομώντος»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι των γενεθλίων»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονοπάτια πολέμου»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτική Τηλεόραση...
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή με τον Κ. Καραχάλιο
22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στο καλό ελληνικό και ξένο τραγούδι
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
09.00 ΜΑΓΚΙ, Η ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΥΓΑ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Πατεράδες και γιοι στο Χόλιγουντ» Β΄ μέρος
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η αμερικανική Επανάσταση»
12.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
13.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
18.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Συνέχεια)
19.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ «Μετέωροι»
21.00 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Η σκόνη που πέφτει»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
01.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ «Philadelphia - Houston»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΟΝ ΛΟΝΓΚ Παιδική σειρά
14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝ' ΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ; Τηλεπαιχνίδι
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελίζαμπεθ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΒΑΣΙΚΟΣ ΥΠΟΠΤΟΣ
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8
10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)
11.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
12.00 ΑΝΙΛΑΝΤ
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ Σειρά
15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.10 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
22.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
00.35 ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ
01.30 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.10 DEAL
19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χ2: Ximen United»
23.40 ΟΛΑ 7EVEN
02.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.40 PRECIDIO MED Σειρά
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 H ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.15 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Σειρά
23.30 NTOKOYMENTO
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξι γυναίκες εξομολογούνται»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ταυτότητα»
23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αθάνατοι»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ Τηλεπαιχνίδι
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά
21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά
22.50 TAXI GIRL Σειρά
23.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μάτια του τρόμου»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Σειρά
04.45 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
07.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Osmosis jones»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ Σειρά
17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
18.45 BABY LOONEY TUNES Παιδική σειρά
19.15 ROAD RUNNER SHOW Παιδική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη, Τζένη»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναζήτηση»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτο σκοτάδι»
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεγάλη σφαγή τα μεσάνυχτα»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτική τηλεόραση
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Το θέατρο στον «902»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
09.00 ΜΑΓΚΙ, Η ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΥΓΑ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Τομ Τζόουνς»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η Αμερικανική Επανάσταση» Γ΄ μέρος
12.00 ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ
13.00 Η ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
18.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
19.45 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Ε) «Γιάννης Κεφαλογιάννης»
20.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντ Γουντ»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «Οστράβα - ΠΑΟ» (Μ)
01.30 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «Ολυμπιακός - Σκρα» (Μ)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΟΝ ΛΟΝΓΚ
14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Skoda Ξάνθη - Ηλυσιακός» και σε παράλληλη απευθείας μετάδοση «Λάρισα - Κέρκυρα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτερωτός έρωτας»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
07.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8
10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)
11.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
12.00 ΑΝΙΛΑΝΤ
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ
15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «Ηρακλής - Νολίκο»
22.00 BALKAN EXPRESS Ψυχαγωγική εκπομπή
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
00.35 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
01.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
01.30 DESIGN (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.10 DEAL
19.00 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ
22.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
23.00 ΣΚΕRΤΣΑΚΙΑ
23.40 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοπός ζωής»
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ
24.00 TV - ΤΙΓΚΛΟΝ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασιλεία του Διαβόλου»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 JE T'AIME
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.35 SEX AND THE CITY
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίκιο σου το παίρνεις με αίμα»
03.15 AUTO ALTER
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά
21.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ Σειρά
22.50 SINGLES 2 Σειρά
23.50 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Σειρά
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Συνέχεια)
00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κύριοι με τα ριγέ»
03.00 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Σειρά
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ
17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
18.45 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ Παιδική σειρά
19.15 ROAD RUNNER SHOW
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλάσκα: Η μεγάλη περιπέτεια»
23.15 GALA
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγημένος»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρωσίδα κουκλίτσα»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. Μουσική εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτική Τηλεόραση
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
09.00 ΜΑΓΚΙ, Η ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΥΓΑ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η Αμερικανική Επανάσταση» (Ε' μέρος)
12.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ ΤΑΡΑΝΔΩΝ
13.00 Η ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
18.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
19.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
20.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Κοραλία Θεοτοκά» (1935-1976)
21.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο ταξιδιώτης»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΟΝ ΛΟΝΓΚ
14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝ' ΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ;
23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά
24.00 CSI MIAMI
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΒΑΣΙΚΟΣ ΥΠΟΠΤΟΣ
07.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8
10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
11.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
12.00 ΑΝΙΛΑΝΤ
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ Σειρά
15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ Σειρά
15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΚΑΘΗΓΗΤΑ
21.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
23.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
00.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα στην Καζαμπλάνκα»
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 DEAL
22.00 ΔΙΣ ΜΑΔΙΑΜ
23.00 ΚΑΘΡΕΦΤΗ, ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ Σειρά
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υπόσχεση»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.45 PRECIDIO MED
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.00 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ - SPECIAL Τηλεπαιχνίδι
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπό πίεση»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 THIRD WATCH VI Σειρά
03.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.50 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπιν: η υπέρτατη ταινία καταστροφής»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «White skin»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ(Ε) Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
21.50 50-50 Σειρά
22.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οκτώ χιλιοστά»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετανάστες της συμφοράς»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ Σειρά
17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
18.45 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ Σειρά
19.15 ROAD RUNNER SHOW Παιδική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατάσκοπος που γύρισε από το... τρίο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Scary movie 2»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στους δύο ο... "τρίτος" δε χωρεί»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσμώτες των πνευμάτων»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτική τηλεόραση
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
09.00 ΜΑΓΚΙ, Η ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΥΓΑ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Χίτλερ επί Στάλιν»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η Αμερικανική Επανάσταση» Δ' μέρος
12.00 ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΤΟΥ ΑΛΤΑΙ
13.00 Η ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
18.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
19.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
20.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ
21.10 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Καρκίνος: Ενας πόλεμος που κερδίζεται;»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΟΝ ΛΟΝΓΚ
14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ
23.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ Σειρά
24.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΝΒΑ ACTION
07.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8
10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)
11.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
12.00 ΑΝΙΛΑΝΤ
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ
15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ «Ηταν η μέρα... που έγινα οδηγός θανάτου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
00.35 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε) Σειρά
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.10 DEAL
19.00 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
23.00 ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ταυτότητα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 PRECIDIO MED
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ
23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ Σειρά
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κελί»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΚΩΔΙΚΑΣ ΝΤΑ ΜΗΤΣΙ
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Il quaderno della spesa»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ
21.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Σειρά
22.50 SO YOU THINK YOU CAN DANCE Νέο talent show
23.50 ΟΣΑ ΛΕΝ' ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
01.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος του κόκκινου δράκου»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
05.00 ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ
17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
18.45 BABY LOONEY TUNES Παιδική σειρά
19.15 ROAD RUNNER SHOW Παιδική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μονομάχος»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολέθρια φαντασίωση»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποκαθήλωση ενός προέδρου»
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη τους χρήματος»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ Πολιτικό talk show
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ στο καλό ελληνικό και ξένο τραβούδι
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στο καλό ελληνικό και ξένο τραγούδι
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ...ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 MENOYME ΕΛΛΑΔΑ
12.00 «AEINAYTEΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΡΟΥΚΙΣ
19.00 ΡΙΜΕΪΚ
20.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.10 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
22.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Γαλλία «Ο ελιγμός»
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
09.00 GOOF TROOP Κινούμενα σχέδια
10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS
10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Ρομαντική κομεντί
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κατσαριδάκι στο Μόντε Κάρλο»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ
08.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
09.30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
10.30 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ;
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΠΙ Ντοκιμαντέρ
11.30 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ
17.00 MOTO GP SHOW
17.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ
18.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
20.30 1ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΣΙΜΟ - 2000»
21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παραμύθι του μικρού ελέφαντα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: «Το νουάρ σ' όλο τον κόσμο». «Το άνθος του κακού»
02.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
03.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
05.00 ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
06.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΚΕ(R)ΤΣΑΚΙΑ ΜΑΧΙ
22.00 SUPER DEAL
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασυμβίβαστη γενιά»
02.30 PRESIDIO MED
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
06.30 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ρένα είναι οφ-σάιντ»
18.45 ΝΑΙ `Η ΟΥ;
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Ε)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Συνέχεια)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007 εναντίον Δρ. Νο»
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάρκμαν»
24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του μπάτσου»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.15 STARS SYSTEM
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 TAXI GIRL
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
22.30 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ Σειρά
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ticker»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του κεραυνού»
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχή μου Αναστασία»
05.15 ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.30 E-RING
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάνγκο και Κας»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστική βάση Πρεζίντιο»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βετεράνος»
04.30 ΠΛΕΪΕΡΣ
05.30 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ