Πέμπτη 27 Σεπτέμβρη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Τηλεόραση

TV - ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 EN... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμος

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

17.00 TV MARKET

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΕΑΜ Θα παρακολουθήσετε ένα αφιέρωμα στο ΕΑΜ, με αφορμή τα 60 χρόνια από την ίδρυσή του. Μιλάει ο Χρήστος Τσιντζιλώνης, από το Τμήμα Ιστορίας της ΚΕ του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μηλιώνης

19.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Η φύση της Αυστραλίας» (Συνέχεια)

19.30 AUTO SPRINT LIVE Ο Σ. Φωτεινέλης, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητάει με τους: Νίκο Πασσαλή, πρόεδρο της Επιτροπής Ταχύτητας της ΕΘΕΑ, και τον Παύλο Αλέπη, μέλος της πιο πάνω Επιτροπής, για τον τελευταίο αγώνα ταχύτητας στην πίστα των Μεγάρων

20.45 ...ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους καλεσμένους του για ένα ακόμα θέμα της πολιτικής και κοινωνικής επικαιρότητας

23.00 TV MARKET

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟΣ

14.30 Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

16.25 Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μοίρα γράφει την Ιστορία»

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

21.10 ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Νυχτερινές επισκέψεις»

01.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

01.50 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)

02.20 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

03.50 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

05.20 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 MONACHUS - MONACHUS

10.30 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ

11.01 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ

11.30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

12.01 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝ ΠΛΩ

14.00 Η ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

17.00 ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ART-NET

18.30 ΕΝΑΣ ΑΙΩΝΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΧΟΡΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

19.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

19.10 ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ - ΓΙΑΤΙ;

19.30 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ (Ε)

20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις και 12,00.
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο trailer ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΡΟΥΝΕΛΕΣΚΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΕΛΑΝΤΖΕΛΟ

08.30 8 1/2

11.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ

11.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

12.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥΣ...

13.00 ΓΑΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ

18.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ ΤΩΝ ΙΝΔΙΑΝΩΝ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό μιας γυναίκας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.20 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΪΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΪΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.35 SUPER GAME

15.40 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

16.30 SUPER GAME

16.35 BIG BROTHER Στιγμιότυπα

16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 SUPER GAME

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

22.00 BIG BROTHER

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

23.00 THE SEFERLEE SHOW (Ε)

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 X-FILES

01.15 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρεμάστε τους εκτός νόμου»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)

05.30 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.05 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

16.45 ΠΑΚΙΤΑ

17.45 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.40 LIFE STYLE NEWS

19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΟΚ - ΚΕΡΝΤΕΝ ΑΥΣΤΡΙΑΣ

23.15 ΖΟΥΓΚΛΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

02.15 DEEP IN THE CITY

03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)

04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)

05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (E)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 C'EST LA VIE (E)

15.45 ΤΟ ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

21.45 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

22.45 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

23.45 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.30 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ (Ε)

02.30 ΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.05 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπιτικές τηγανητές πατάτες»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδίστακτοι τρομοκράτες»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατσαλένια φτερά»

03.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΝΑΣ ΜΠΡΙΤΖΕΣ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org