15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Κλασικά εικονογραφημένα
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός
20.25... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συζητάει με τον Αλέξανδρο Τσακίρη, υπεύθυνο υπερτασικού ιατρείου Ερυθρός Σταυρός, για την υπέρταση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
23.10 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συζητάει με την κιθαρίστρια Εύα Φάμπα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Γκρέις Κέλι» (Ε)
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
13.00 ΣΑΦΑΡΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
14.00 Ο ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΤΣΟΥ ΣΕ ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ
14.30 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥΛΙΩΝ
15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΛΙΖΙ ΜΑΓΚΟΥΑΪΡ (Ε)
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΣΧΑ ΣΤΟ ΣΙΔΝΕΪ
21.50 ΚΩΔΙΚΟΣ 2004
20.45 PRE GAME
21.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «... και το τρένο πάει στον ουρανό»
07.00 ΕΤΟΙΜΟΙ ΠΑΜΕ
10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ
14.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόκληροι της κοινωνίας»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΦΛΟΓΑ - Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ
23.00 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκάνδαλο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΜΑΤΛΟΚ
08.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'
08.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ Ι & ΙΙ
11.00 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
11.30 ΣΠΕΤΣΕΣ
12.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ
12.30 ΑΓΝΩΣΤΗ ΓΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
14.30 ΔΕΚΑΟΚΤΩ ΤΡΟΠΟΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙ
15.30 ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
19.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
20.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.20 ΚΑΙΡΟΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.40 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Fast food fast women»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ: ΚΑΡΛΟΒΙ ΒΑΡΙ 2004
01.30 ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΗΣΟΥ ΩΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ: ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (E)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: «Σέλτικ - Λίβερπουλ» (Μ)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ροζ τηλέφωνα»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα τρόμου»
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ALPHA
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ (Ε)
15.50 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)
18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
23.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
02.00 EUROGOAL
02.30 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.20 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολική καταστροφή»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ED
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ROAD RUΝΝΕR SHOW
10.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
12.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΙΚΙ
14.30 ΖΙΝΑ
15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 Ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αθώος μέχρι αποδείξεως του εναντίου»
00.45 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
04.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ