Τρίτη 27 Μάρτη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΡΙΤΗ 27/3
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.45 ΤΟ ΤΑΣΣ ΑΡΜΟΔΙΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ξένη σειρά (5ο)

18.00 ΛΑΪΚΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ (Ε) Καλό λαϊκό τραγούδι με τους Αχιλλέα Γκουγκουστάμο και την «Αλλιώτικη Κομπανία»

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι εύκολο να είσαι καλός» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη σε σημαντικούς ανθρώπους της τέχνης που δεν είναι πια κοντά μας. Με την Σοφία Αδαμίδου

22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ (Ε)

08.30 ΝΙΚΟ

09.00 ΑΡΘΟΥΡ

09.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΥΠΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

10.30 ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΧΩΡΟΙ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΡΕΤΕΣ

11.00 ΠΑΓΕΤΩΝΕΣ (Ε) (Β' μέρος)

12.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ (Ε)

13.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε)

13.30 ΕΝΑΣ ΑΙΩΝΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

17.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)

18.00 ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

20.00 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ

20.30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΘΕΑΤΡΟΥ

21.45 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ

22.45 ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ (Ε) Θεατρική παράσταση

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

02.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΗΜΕΙΟ ART

19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Δωδεκάνησα - Από την Κατοχή στην ενσωμάτωση»

20.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΝΗΜΗ (Ε) Ντοκιμαντέρ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ - Play off «Μακάμπι Τελ Αβίβ - Παναθηναϊκός» Απευθείας μετάδοση

23.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

08.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

09.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (E)

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

12.30 ΟΙ ΑΓΟΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

20.15 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΑΓΓΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ «Τότεναμ - Μπόλτον»

23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χώμα βάφτηκε κόκκινο»

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 8ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

05.00 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

05.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

06.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 AMERICA'S GOT TALENT

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 WIPE OUT (Ε)

18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

19.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων

22.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 PRIVATE PRACTICE Ιατρική σειρά

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 LIVE QUIZ

03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

07.45 FRASIER

08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.45 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

10.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Δραματική σειρά

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 CSI, LAS VEGAS

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)

15.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE Αθλητική εκπομπή

21.45 UEFA CHAMPIONS LEAGUE «ΑΠΟΕΛ - Ρεάλ Μαδρίτης»

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Συνέχεια)

02.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

03.00 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Ο Δαίμονας της Ταζ-μάνια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR

15.45 ΜΙΛΑ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγος Αϊζενχάιμ»

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

01.15 SUPERNATURAL

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Flirting»

04.45 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Αστυνομική σειρά




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org