Σάββατο 27 Οχτώβρη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 29
Τηλεόραση

ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

17.00 TV MARKET

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε) Θα παρακολουθήσετε την ομιλία του Αντώνη Σκυλλάκου, μέλους της ΚΕ του ΚΚΕ και βουλευτή, στους εργαζόμενους της ΕΥΔΑΠ Περισσού

19.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους: Θανάση Παναγιωτόπουλο, πρόεδρο των ηλεκτρολόγων της Ναυπηγοεπισκευαστικής Ζώνης, Παύλο Γκούνη, μέλος του ΔΣ του Σωματείου Μετάλλου Πειραιά, και Γ. Μανουσογιαννάκη, πρόεδρο του ναυτεργατικού σωματείου «ΣΤΕΦΕΝΣΩΝ», για τα εργατικά ατυχήματα, με αφορμή το έγκλημα στη Ναυπηγοεπισκευαστική Ζώνη

20.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Ανδρέας Θερμός συζητάει με τους: Ιφιγένεια Βανοπούλου, γιατρό δερματολόγο, Μιχάλη Βασάλο, κτηνίατρο, Μαριάνθη Αλειφεροπούλου - Χαλβατζή, μικροβιολόγο, και Ηλία Μιχαλαρέα, ψυχολόγο, για την αλήθεια και τους πραγματικούς στόχους της τρομο-φιλολογίας, που έχει ξεσπάσει για το μικρόβιο του άνθρακα, με αφορμή τα γεγονότα στις ΗΠΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον οίκο χειροποίητων χαλιών για την παρουσίαση χειροποίητων χαλιών και έργων τέχνης

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 TV MARKET

ΕΤ-1
Τηλ. 7791.626

06.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)

ΠΑΙΔΙ TV

08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

08.30 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ

08.40 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ

09.15 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ

09.50 ΠΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

10.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χάιντι στο βουνό»

12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αννα Ροδίτη»

16.00 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

18.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ

19.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΛΕΠΤΑ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

20.15 ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

20.45 Η ΦΩΝΗ (Ε)

21.30 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΥΛΙΟ (Ε)

22.15 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ

23.30 ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΪΑΜΙ

00.30 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι του μυστηρίου»

03.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ (Ε)

04.00 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΑΓΡΙΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ

11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ

12.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ

13.00 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουδέν νεώτερον από το δυτικό μέτωπο»

17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000

19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

20.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ (Αφιερωμένη στην 60ή επέτειο της Μάχης της Κρήτης)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Κρυστάλλινες νύχτες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ

09.00 RAT-A-TAT-TAT

09.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ

10.30 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ

11.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

12.00 ΤΣΙΡΚΟ

13.00 ΑΠΕΡΑΝΤΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ

14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ

14.30 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΝΟΣΤΟΣ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΥΜΠΟΣΙΟ

18.00 DESIGN X-treme

18.30 ANOIXTOI ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ

19.00 ΤΖΟΑΚΙΝΟ ΡΟΣΙΝΙ

20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

23.00 ΣΑΙΞΠΗΡ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στρίψιμο της βίδας»

02.00 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

03.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.10 ΤΑ ΜΠΑΚΟΥΡΙΑ (Ε)

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ

10.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

11.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ

12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

12.30 ΣΙΜΣΟΝΣ

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

15.15 ΤΡΕΛΑ... ΣΩΣΙΒΙΑ

15.45 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ

16.45 BIG BROTHER

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.10 ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

18.50 ΜΠΑΜ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 BIG BROTHER

22.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ SEFERLEE HILLS

22.45 ΘΕΑΤΡΟ «Οδός ευκαιρίας»

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΘΕΑΤΡΟ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτοί που έμειναν ζωντανοί»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επίθεση των Γερμανών»

05.40 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN

07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας και προδοσία»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΙΚΙΤΑ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχιο Παπανικολής»

18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπολοχαγός Νατάσα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φθινόπωρο της σιωπής»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα με τις μάσκες ΙΙΙ»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψευδαισθήσεις»

05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 6994.224-6994.300

06.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)

06.45 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)

08.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

09.30 DISNEY CLUB

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις γενναίοι μαχητές»

13.00 MEGA STAR

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.20 ΜΑΖΙ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γεροντοκόρος»

17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαριχουάνα στοπ»

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάχη της Κρήτης»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο φως»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ανήθικοι»

04.30 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ...

05.15 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ

STAR
Τηλ. 3481.000

06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατσίδας και το λαγωνικό»

14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

15.00 ΖΙΝΑ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο μέλλον Νο 2»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτεια στο νησί των θησαυρών»

23.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναμέτρηση»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο καλοκαίρι»

04.30 STAR SYSTEM (E)

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org