10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Θέμα: «Οι ελαστικές σχέσεις εργασίας που προωθεί η ελληνική κυβέρνηση και τα αποτελέσματα από την ήδη εφαρμογή τους σε άλλα ευρωπαϊκά κράτη». Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
15.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Εξερευνητές»
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 SUMMER LIFE Στο κλίμα του καλοκαιριού, με μουσική, προτάσεις διακοπών, extreme games και προτάσεις μόδας. Παρουσίαση: Βέρα Λάμπρου
19.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.35 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
07.30 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
09.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι ατρόμητοι»
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός πρίγκιπας»
12.00 ΤΟ ΠΟΡΦΥΡΟ ΜΑΝΤΗΛΙ
12.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ «Λάμπρος Κωνσταντάρας»
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το νέο μουσείο Μπενάκη 2000»
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και πρίγκιπας και φοιτητής»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.30 FUTBOL MUDIAL
18.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2000 Τελικός - Απευθείας μετάδοση
19.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Το πανηγύρι της ματαιοδοξίας»
20.20 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η Ρούμπι Γουόξ συναντά τη Σάρον Στόουν»
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζήτημα ζωής και θανάτου»
01.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Φροντίζοντας τον Τζο-Τζο»
02.10 ΑΥΛΑΙΑ
03.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ: ΟΚΑΒΑΝΓΚΟ
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ (Ε)
12.30 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κόκκινο και το μαύρο»
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΟΙ ΑΥΤΟΔΗΜΙΟΥΡΓΗΤΟΙ
19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Τα επίκαιρα του 20ού αιώνα»
20.00 ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΟΥ ΛΟΥΒΡΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χέρια του Τζακ του Αντεροβγάλτη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.45 Η ΜΟΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
08.31 ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 ΠΡΕΣΠΕΣ, Η ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ
12.00 ΜΠΑΚΑ: ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ «Δίον»
15.00 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
15.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 EURO 2000: ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
21.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση AURORA»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γραμμή της φωτιάς»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ
07.50 ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ
08.40 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
09.10 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.50 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
10.20 ΜΠΑΤΜΑΝ
10.50 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.20 ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΕΣ
11.50 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
12.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΒΑΧ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (E)
15.15 SUPER GAME
15.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
15.50 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
16.40 ΜΕ ΦΟΡΑ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τα πιάτα»
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στο ναυτικό»
22.55 SUPER GAME
23.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Ψίθυροι κοιλιάς»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Συνέχεια)
02.00ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του κατασκόπου»
03.45 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δείπνο στο Ριτζ»
06.00 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ (Ε)
07.30 WORLD FOOTBALL
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταπεινός και καταφρονεμένος»
14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ/ΒΕΛΓΙΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαός και Κολωνάκι»
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω οι κλέφτες»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παράς και ο φουκαράς»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοναξιά μου όλα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριος ξεκαθάρισμα»
03.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ (Ε)
05.00 ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΑΓΩΝΕΣ ΣΟΥΠΕΡΚΡΟΣ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ON LINE
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 BEST OF THE BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρυφές αναζητήσεις»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο,ΤΙ ΠΕΙΤΕ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 BEST OF THE BEST (Ε)
01.00 THE VIP SHOW (E)
02.00 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)
03.30 ON AIR (E)
04.30 10 ΜΕ 12 (Ε)
06.00 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
07.00 O ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.30 ΡΑΜΠΟ
08.30 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάθος πόρτα»
12.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΟΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΕΣ (Ε)
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Airbud»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθελοντής στον έρωτα»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία του κουρέα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξυπνήματα»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένειας Περέζ»
03.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
04.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.00 ΟΜΑΔΑ ΝΑΪΤ ΡΑΪΝΤΕΡ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΝΑΣ ΜΠΡΙΤΖΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΣΙΚΟΥΕΣΤ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος την 4η Ιουλίου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιδιωτική μου ζωή»
03.00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΟΣ
04.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΑΛΙΜΠΟΥ
05.00 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ