Τρίτη 26 Ιούνη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 37
Τηλεόραση

TV - ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ H δημοσιογράφος Αννα Μπαλλή συζητάει με τον Μπράνκο Κιτάνοβιτς, ΓΓ του Νέου Κομμουνιστικού Κόμματος Γιουγκοσλαβίας για τις εξελίξεις στη χώρα

19.15 IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη

20.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μετδοθεί η ομιλία της Αλέκας Παπαρήγα, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ στη συγκέντρωση του Κόμματος στο Γήπεδο της Καλλιθέας, τη Δευτέρα 25 Ιούνη

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Θα παρακολουθήσετε συγκλονιστικές καταθέσεις και μαρτυρίες τριών συγγενών εργαζομένων, θυμάτων της ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΙΚΗΣ. Επιμέλεια, παρουσίαση Ανδρέας Θερμός

23.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε) Θα μεταδοθεί η ομιλία της Αλέκας Παπαρήγα, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ στη συγκέντρωση του Κόμματος στο Γήπεδο της Καλλιθέας, τη Δευτέρα 25 Ιούνη

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ

08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

15.10 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Συνέχεια)

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.25 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΝΑΡΝΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ (Ε)

18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Συνέχεια)

19.40 Η ΕΝΔΕΚΑΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ

20.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

21.30 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ

22.20 BLACK OUT

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.10 ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ

02.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

03.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

05.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας», «Διαβάζοντας» και «Υμίν το κάλλος»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ

10.30 ΑΘΗΝΑ, ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗ ΠΟΛΗ

11.01 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

11.30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ

14.00 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ

18.30 ΟΙΝΟΠΟΙΗΜΑΤΑ «Οπούντια - Λοκρίδα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

19.30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ «Κόστα Ρίκα» (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΝΕΑΝΤΕΡΝΤΑΛ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Β΄ ΕΞΩΣΤΗΣ «Η πόλη της θλίψης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 12.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο trailer ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ «Βαρβούντας - Τρικλάριο»

08.30 ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ

09.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ

12.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ

13.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ

13.30 ΟΙ ΤΕΧΝΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ

14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΟΚΤΩΡ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ

20.10 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

20.30 ΕΚΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

21.00 EVIVA

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Πέντε τελευταίες μέρες»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

16.35 SUPER GAME

16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ

21.45 ΑΛΙΚΗ

22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

22.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ (Ε)

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 X-FILES

01.15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χοντρός κι ο Λιγνός στη λεγεώνα των ξένων»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρικέιν Εξπρές»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)

10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τύχη μου τρελάθηκε»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ

17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΡΟΔΩΝ

18.45 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη και αίμα»

23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

24.00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΕΡΖΗΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρυσάφι του Οδυσσέα»

03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

04.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)

05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

07.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)

08.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΧΑΚΕΡ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάνι, ο πεισματάρης»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 PERSONA GRATA

22.00 DE FACTO

23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Black Jack»

23.00 Η ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουλ του θανάτου»

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.45 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ

08.55 ΜΟΝΙΚΑ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ

14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοκ Οφ»

23.30 ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλήματα του πάθους»

02.30 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ

03.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΜΗΤΕΡΑ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org