ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΛΟΙΩΝ
ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΤΖΕΤ 1 07.00 Μύκονο, Νάξο, Θήρα, ΣΗ ΤΖΕΤ 2 07.00 Σίφνο, Μήλο, Φολ/δρο, Ιο, Θήρα, ΧΕΛΕΝΙΚ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 07.05 Σίφνο, Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΔΙΟΝ. ΣΟΛΩΜΟΣ 07.15 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Φολ/δρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ 07.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17.00 Αστυπάλαια, Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Τήλο, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, Μ. ΓΚΑΛΑΞΙ 21.00 Χανιά.
ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΤΖΕΤ 1 07.00 Μύκονο, Νάξο, Θήρα, ΣΗ ΤΖΕΤ 2 07.00 Σίφνο, Μήλο, Φολ/δρο, Ιο, Θήρα, Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ 12.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 18.00 Θήρα, Κω, Σύμη, Ρόδο, Ν. ΡΟΔΟΣ 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, Μ. ΟΡΑΪΖΟΝ 21.00 Ηράκλειο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά.
ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΤΖΕΤ 1 07.00 Σύρο, Μύκονο, Νάξο, Θήρα, ΣΗ ΤΖΕΤ 2 07.00 Σίφνο, Μήλο, Φολ/δρο, Ιο, Θήρα, ΧΕΛΕΝΙΚ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 07.05 Σίφνο, Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, Κουφονήσι, Κατάπολα, Δ. ΣΟΛΩΜΟΣ 07.15 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολ/δρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 12.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δοννούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΣΟΥΠΕΡΦΑΣΤ ΧΙΙ 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, Μ. ΓΚΑΛΑΞΙ 21.00 Χανιά, Ν. ΣΑΜΟΣ 21.30 Χίο, Μυτιλήνη.