07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Σκόπελος» (β' μέρος)
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ζήση Νούσια
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ελληνες και Κόσμος»
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Πώς δενότανε το ατσάλι» (2ο)
18.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Sheica Jordan από το Half Not Jazz Club»
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη
20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Οι πάπιες»
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ (Ε)
09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.30 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
10.00 ΥΔΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ (Ε)
10.30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ (Ε)
11.00 ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ (Ε)
12.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)
13.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΦΩΝΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
13.30 ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΙΒΩΤΟΣ (Ε)
14.00 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή
15.00 ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
16.00 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Ολυμπιακός - Πανιώνιος»
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Παναθηναϊκός - Κολοσσός»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποιος μεταξύ μας»
23.45 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ Νέος κύκλος
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
02.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
11.30 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ Ν.Δ. ΑΝΤ. ΣΑΜΑΡΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
16.30 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ»
17.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
20.00 EVA JOLY, ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΟΛΩΝ Ξένο ντοκιμαντέρ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΣΤΗ ΝΕΤ Η ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ Αλ. Παπαρήγα μιλάει στην Ελλη Στάη
23.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ 2 Ενημερωτική εκπομπή
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική διαδρομή» Α' τηλεοπτική προβολή
07.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
08.30 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ
09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (E)
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Βραζιλία»
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΟΔΗΓΟΣ ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ «Ανακύκλωση»
16.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ και να 'μουν άντρας»
21.15 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Τσέρνομπιλ»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑ
00.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
03.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
04.30 7ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
06.00 PROJECT RUNWAY
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 WIPE OUT (Ε)
18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
19.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων
21.45 PRE - GAME SHOW
22.05 UEFA LEAGUE «Αθλέτικ Μπιλμπάο - Σπόρτινγκ» Απευθείας μετάδοση
00.05 EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή
01.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 LIVE QUIZ
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.20 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 FRASIER
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.50 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
10.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
24.00 ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 CSI, LAS VEGAS Αστυνομική σειρά
02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
12.00 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΝΔ
13.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΛΠΗΣ
15.40 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ «ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ»
17.45 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Δραματική σειρά
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Σειρά
22.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2
23.10 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα τα όμορφα άλογα»
03.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Angel's friends»
08.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)
09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Van Helsing»
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά
01.30 SUPERNATURAL
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφώνας: Φονική διαδρομή»
04.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά