Κυριακή 26 Απρίλη 2009
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο

16.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

16.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιέρωμα στο Δημήτρη Λιβανό και στο Λάκη Λαύτση, δεξιοτέχνες του μπουζουκιού. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων βόλεϊ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική τηλεόραση. Θέμα: «Ινστιτούτο CURI»

21.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Θα μεταδοθεί η ανατολικογερμανική ταινία «Μισή ζωή»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ «Από χέρι σε χέρι κι από καρδιά σε καρδιά»

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Διάφοροι χοροί και τραγούδια»

12.30 ΑΡΧΑΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ «Κλασική περίοδος»

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ «Ερώτων άριες» (Β' μέρος)

15.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

16.00 ΨΕΥΤΗΣ ΠΑΠΠΟΥΣ Τηλεταινία - Α' μέρος

17.00 «ΘΕΟΓΕΝΝΗΤΩΡ ΜΑΡΙΑ» - ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ ΤΟΚΑ

18.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Περικλής Σφυρίδης»

19.00 SUPER LEAGUE «Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.05 ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Αποστροφή»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 CINE-CINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ-1 «Χένρι: Το πορτρέτο ενός serial killer»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ

11.30 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ZOOM ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.45 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΤΕΣ - ΣΗΜΕΡΑ - ΑΥΡΙΟ

17.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

19.00 SUPER LEAGUE «Παναθηναϊκός - ΟΦΗ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντουέτα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Χάλκινα στο δρόμο»

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

18.00 Η ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ ΓΗΣ

19.00 SUPER LEAGUE «Αρης - Πανθρακικός»

21.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ «Καρχαρίες»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Επιχείρηση Γκαλαπάγκος»

24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

01.15 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ (Ε)

02.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

03.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

04.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

05.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

06.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ

10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλοπενιές»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American beauty»

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gossip»

01.20 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΣΤΟΝ ΑΝΤ1

02.00 WONDERFALLS

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

04.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 STARS SYSTEM

14.15 ΟΙ ΝΑΥΑΓΟΙ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινούμενος στόκος»

16.40 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 SUPER LEAGUE Λεβαδειακός - Λάρισα

21.00 BIG IN JAPAN

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blade Trinity»

00.15 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.15 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

07.00 ALTER KIDS

12.30 ΖΙΝΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντοκαν» Β' μέρος

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμαριέρης για όλες τις δουλειές»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 SPECTACULAR SPIDERMAN Κινούμενα σχέδια

10.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στη γαλάζια λίμνη»

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήρωας της κόλασης» Α' τηλεοπτική προβολή

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άλλοθι» Α' τηλεοπτική προβολή

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστής για κλάματα»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτευμένοι ναυαγοί»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γόης»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυτοκρατορία των λύκων» Α' τηλεοπτική προβολή

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στήσιμο»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρώτα τον άνεμο»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 «Η ΖΩΗ ΜΑΣ...» Η Μαίρη Μαρκετάκη φιλοξενεί το σκηνοθέτη Φαρμακώνη Κώστα και τον καραγκιοζοπαίχτη Τάσο Κώστα με θέμα: «Η παιδαγωγική αξία του θεάτρου» μέρος 2ο

18.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η εξέγερση» (Ε) Πολωνική σειρά. Επεισ. 2ο

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου με την Αννεκε Ιωαννάτου

20.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Αληθινές ιστορίες» Πολωνική σειρά. Επεισ. 7ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα μεταδοθεί το πρώτο μέρος της ρώσικης ταινίας «Στα μισά της ζωής»

22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ

09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

09.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΠΕΡΙΦΡΟΝΑ ΜΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ

18.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ

20.00 ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΗΣ! Ο ΒΡΑΧΟΣ ΤΟΥ ΟΛΕΘΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΙΧΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΙΑΤΑ ΜΑΣ»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

20.00 CHAMPIONS NET

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.15 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ

-- Στις 00.15 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΦΟΝΙΚΟΙ ΚΟΜΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

11.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

20.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΦΙΔΙ»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «ΤΟ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑΚΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ»

02.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

04.00 CINEMANIA

05.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ

06.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 BOSTON LEGAL

01.00 WONDERFALLS

02.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.10 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ

03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 MOBILE FUN

04.15 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 CSI ΜΙΑΜΙ

23.00 Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΥΡΙΞΕ

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

02.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ: «ΒΙΡΓΙΝΙΑ: Η ΑΜΑΡΤΩΛΗ ΜΟΝΑΧΗ ΤΗΣ ΜΟΝΤΖΑ»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΕΤΩΝ»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

16.10 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY - FIFTY

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 TA ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

22.00 LAPD

23.00 MAΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ

02.30 ΚΑΠΤΕΝ ΣΚΑΡΛΕΤ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗΣ

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

06.45 ΠΟΚΕΜΟΝ

07.15 Ο ΛΑΖΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΤΖΕΙΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ»

23.45 ΔΕΚΑ ΠΛΗΓΕΣ

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

02.45 ΤΗΕ DEAD ZONE 3

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «ΤΟ ΛΥΚΟΦΩΣ ΤΟΥ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Εφη Μάτζαρη

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί για τις αλλεργίες με τον αλλεργιολόγο Δημήτρη Παπαϊωάννου

19.00 ΕΥΡΩΕΝΩΣΗ Σχόλια, ρεπορτάζ, συνεντεύξεις από το χώρο της ΕΕ

19.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ο δρόμος» Πολωνική σειρά. Επεισ. 5ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα μεταδοθεί το δεύτερο μέρος της ρώσικης ταινίας «Στα μισά της ζωής»

22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ

09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

09.25 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ: Ενας άνθρωπος, ένας τόπος

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου... υιέ μου»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΔΡΟΜΟΙ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ

20.00 ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΗΣ! Ο βράχος του ολέθρου

21.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΙΑΤΑ ΜΑΣ

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με τη λάμψη στα μάτια»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 PRESS

23.45 CHAMPIONS NET «Μπαρτσελόνα - Τσέλσι»

02.00 TO ΣΥΜΠΑΝ: «Στις παρυφές του διαστήματος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.20 ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ

19.15 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ

19.45 ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

20.45 ΕΛΟΝΟΣΙΑ,ΚΑΤΑ ΣΥΡΡΟΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

23.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτοσέλιδος έρωτας»

02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

05.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ (Ε)

06.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ;

22.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 ΟΛΑ 9

02.20 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.30 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (E)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (ΣΥΝΕΧΕΙΑ)

18.00 FATUS OLUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 EXTREME SOMMER

23.45 SEX AND THE CITY

00.45 CSI MAIAMI

02.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

03.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»

23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Βιργινία: Η αμαρτωλή μοναχή της Μόντζα»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «SOS από ατομικό υποβρύχιο»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (E)

16.10 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY FIFTY

18.10 MIA ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ

22.15 7 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

23.30 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

02.00 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

06.45 ΠΟΚΕΜΟΝ

07.15 Ο ΛΑΖΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποκαλύψεις»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Θανατηφόρα ομορφιά»

01.30 NOMOΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

02.30 THE DEAD ZONE 2

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Η παρείσακτη»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Η Ευδοκία Πατσιλινάκου φιλοξενεί την οικογένεια Σανζόνι. Ο Απι Σανζόνι και η μικρή κόρη του Βαλέρια μας περιγράφουν την παρασκευή καταπληκτικών πολίτικων σαλάτων

19.00 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ Μια εκπομπή για τη ζωή των μεταναστών στη χώρα μας

20.00 «ΑΤΙΘΑΣΗ ΜΑΪΚΑ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 2ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 Η ΠΑΡΕΑ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 7ο

22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις, για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τον Κώστα Τσίφτη

23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ

09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

09.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ: «ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΨΕ ΝΑ ΠΟΝΑΣ»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

15.10 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Ευγένιος Τριβιζάς»

19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Αναζητώντας το χαμένο χρόνο»

20.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΙΑΤΑ ΜΑΣ

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 CHAMPIONS NET

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Μαντσεστερ Γ. - Αρσεναλ»

23.45 CHAMPIONS NET

01.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΕΞΩΓΗΙΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ: ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ δελτίο στη νοηματική γλώσσα

18.10 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.20 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ: ΑΠΟΜΕΙΝΑΡΙΑ

19.15 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ

19.45 ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΤΩΝ ΚΑΛΑΒΑΓΙΑ ΤΩΝ ΑΝΔΕΩΝ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 24 ΩΡΕΣ

01.30 8ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

02.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

04.00 CINEMANIA (Ε)

05.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ (Ε)

06.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ

22.00 ΛΙΤΣΑ.COM

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

02.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 MOBILE FUN

04.15 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «ΘΑΜΜΕΝΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ»

23.00 Γ4

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

02.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: RAY

24.00 CSI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι καλύτερές μας νύχτες»

03.00 AUTO ALTER

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος δύο κόσμων»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

16.10 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY - FIFTY

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

22.00 ΧΑΡΑ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανακόντα»

02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς αντάλλαγμα»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Shoot em up»

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.15 THE DEAD ZONE 3

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική πράξη»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές»

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί για την ακράτεια ούρων με το χειρουργό - ουρολόγο Δημήτρη Μπούγα

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, στις ρίζες τους και στην απαιτούμενη διέξοδο

20.00 «ΣΥΝΘΗΜΑ ΑΕΤΟΣ» Επεισ. 3ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ Πολωνική σειρά. Επεισ. 6ο

22.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ

09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ

09.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ: ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκάνδαλα στο νησί του έρωτα»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΝΒΑ «Play off»

20.00 EURODOC - ΕΥΡΩΠΗ 2013

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ (Ε)

22.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΙΑΤΑ ΜΑΣ

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τα πιάτα»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.15 ΤΗΕ ΣΠΕΙΡΑ - ΣΠΕΙΡΑ SHOW

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαντάσματα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ: ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.20 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ

19.15 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ

19.45 ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

20.45 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

24.00 CINEMANIA

01.00 Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΟΤΖΗ

02.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

02.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

04.00 CINEMANIA (Ε)

05.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ (Ε)

06.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΛΙΣΤΑ

22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 BOSTON LEGAL

01.00 WONDERFALLS

02.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.10 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 MOBILE FUN

04.15 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.45 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

23.45 SEX AND THE CITY

01.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

02.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντιμότατοι κληρονόμοι»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΣΑΝΤΑΝ

04.00 Ο 4ος ΟΡΟΦΟΣ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

16.10 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 FIFTY - FIFTY

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

21.45 ΚΥΠΕΛΟ UEFA

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζαν Ντάρα: Η αποπλάνηση»

04.00 ΤΗΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΜΟΝΑΧΟΥΣ - ΜΟΝΑΧΟΥΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Beauty shop»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Insomnia»

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: Aστυνομικές Ιστορίες

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Ο μεγάλος πολέμαρχος»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

16.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας 1ου ομίλου Α΄ Πειραιά: ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

18.45 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει ο Γιάννης Φραγκούλης και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού

19.15 ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΙΚΗ Επεισ. 7ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.15 ΑΡΧΑΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ «Ρωμαϊκή κατοχή - ανασκαφές»

09.15 ΜΑΗΣ ΤΟΥ '36

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

19.00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ

20.00 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ

21.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ Μίνι σειρά

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Το πάρκο της τιμωρίας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΘΕΑΤΡΟ ΔΟΡΑ ΣΤΡΑΤΟΥ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΧΟΡΟΙ

08.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

08.50 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

09.15 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

09.45 QUACK PACK

10.15 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ

10.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάμπο το ελεφαντάκι»

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρονικό της Νάρνια: Το λιοντάρι, η μάγισσα και η ντουλάπα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ Εορταστική πρωτομαγιάτικη εκπομπή

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ: ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ

10.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»

18.45 ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ

19.45 ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΤΩΝ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΩΝ

20.45 ΞΕΝΟΙ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

02.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ (Ε)

04.00 CINEMANIA (Ε)

05.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

05.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ

23.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ

24.00 BOSTON LEGAL

01.00 WONDERFALLS

02.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.10 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 MOBILE FUN

04.15 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.20 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελεύθερη πτώση»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμπρός με το ζόρι»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς αυτά... δεν υπάρχει παράδεισος»

02.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαγωνικό Κ-9: Η επιστροφή»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΣΑΝΤΑΝ Μίνι σειρά - Β΄ μέρος

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος στο διάστημα»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

16.10 50-50 (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 FIFTY FIFTY Τηλεπαιχνίδι

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Loser»

02.30 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗΣ (Ε)

03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

11.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Κοκκινοσκουφίτσα»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάσι»

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμός στο ρινγκ»

17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομίχλη πάνω από το Αβαλον»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής»

02.45 THE DEAD ZONE 3 03.45 INTO THE WEST

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»

08.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Αφιέρωμα στην αμπελουργία και στο χωράφι

16.00 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων με την Αννα Μπαλλή

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ «Η Ναυπηγική στην Ελλάδα»

11.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ «Πάνος Μαραγκός»

12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΡΙΜΕΪΚ

14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΒΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Play off (Μ)

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντίντι, κυνηγός θησαυρών»

21.05 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ (Ε)

22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ Ξένη σειρά

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Η γη της Επαγγελίας» Α' τηλεοπτική μετάδοση

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

11.30 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ο Αλαντίν και ο βασιλιάς των κλεφτών»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλπικη λίρα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ «Υποθετικό μέλλον»

08.00 ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ «Πόλεμος για το δάσος»

09.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ

16.00 ΟΞΥΓΟΝΟ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο δικηγόρος»

19.00 8ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

20.00 ΟΙ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ «Γλώσσες των ζώων»

21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ «Αξέχαστες ελληνικές κωμωδίες - ηθογραφίες»: «Ο ζηλιαρόγατος»

01.00 CINEMANIA (E)

02.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

03.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ (Ε)

04.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ

10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.15 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ Ζωντανή αθλητική εκπομπή

14.15 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κούκλα και το τέρας»

18.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξύπνα Βασίλη»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαριά ερωτευμένος»

23.20 OLA 9+ Σατιρική εκπομπή

01.30 WONDERFALLS Κοινωνική σειρά φαντασίας, Α' τηλεοπτική προβολή

02.30 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

14.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι ναυαγοί»

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμπρός με το ζόρι»

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 PRE GAME SHOW

21.00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

23.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

24.00 Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΥΡΙΞΕ (Ε)

01.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΝΑΤΑΛΙ ΓΟΥΝΤ Μίνι σειρά (Α' μέρος)

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ήρωες» Κοινωνικό δράμα

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.30 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

18.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ

22.30 POWER OF 10

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που θα γινόταν βασιλιάς»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)

02.30 ΞΕΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρυσό ταξίδι του Σεβάχ του Θαλασσινού»

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια αγάπη γεμάτη λουλούδια»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 GOSSIP GIRL

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες»

23.30 TERMINATOR: THE SERIES Περιπετειώδης σειρά

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένιφερ 8»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος του νόμου»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org