Παρασκευή 26 Οχτώβρη 2012 - 1η έκδοση
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 26
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)

08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

09.00 ΑΡΘΟΥΡ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

10.00 ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ (Ε) «Κέρκυρα»

10.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ (Ε)

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ (Ε)

13.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Ε)

14.00 Η ΔΕ ΠΟΛΙΣ ΕΛΑΛΗΣΕΝ (Ε)

14.30 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ (Ε)

15.00 26/10/12 ΕΠΕΤΕΙΟΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΕΝΘΥΜΙΟΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '40

17.00 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ «Η ελεύθερη Ελλάδα»

18.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Το όραμα πίσω από τη "ΜΑΧΗ"»

19.05 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ

19.10 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ

20.00 ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΤΟΥ ΕΜΦΥΛΙΟΥ (Ε)

20.55 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ

21.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Αγγελος Σικελιανός» (Β' μέρος)

22.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΤΗΣ ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗΣ (Ε)

23.00 ΑΚΥΒΕΡΝΗΤΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ (Ε)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός Enigma»

02.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε) Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

16.15 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ

17.15 CHALLENGES 2011

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ

19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

20.00 SPORT ΝΕΤ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Ξένη σειρά

23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπίτι από άμμο και ομίχλη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

06.45 ΚΩΔΩΝΟΚΡΟΥΣΙΕΣ

07.00 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ

11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ - ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ

12.00 ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΕΚΘΕΣΗΣ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12.30 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΡΑΓΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ... ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΜ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανακατωσούρας»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 Ο ΜΕΛΙΚΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

18.00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη και θύελλα»

21.00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ - «Μια καληνύχτα πες μου»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 Ο ΠΟΛΙΤΕΥΤΗΣ, ΜΟΥΣΙΚΟΠΟΛΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ

24.00 Ο ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01.00 ΕΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΨΥΧΕΣ...

02.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

04.00 ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

05.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΡΑΓΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ... ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΜ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ (Ε)

06.30 Ο ΜΕΛΙΚΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 SUPER GAME

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.00 GREY'S ANATOMY

23.00 PRIVATE PRACTICE

24.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή θανάτου»

05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.20 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

08.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος του Ζορό»

23.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

02.45 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

03.45 FASHION FEVER

04.45 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.20 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

11.50 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (E)

12.50 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

16.50 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 SILA

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρεύτηκα την Αφρική»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαμπίρ: Αιματηρή επιστροφή»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 MERCY Ιατρική δραματική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Xiaolin showdown», «Mucha Lucha»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.40 CHRISTINE

10.30 TRAUMA Ιατρική σειρά

11.30 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξέρω ποιος με σκότωσε»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κέρδος επί πτωμάτων»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρχαρίας στη Βενετία»




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org