Πέμπτη 26 Οχτώβρη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Τηλεόραση

TV - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS

11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 26ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - ΟΔΗΓΗΤΗ Με τον Χαράλαμπο Γαργανουράκη

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 EUROGOALS Οι καλύτερες φάσεις & γκολ του αγγλικού πρωταθλήματος

19.30 AUTO SPRINT LIVE Ο Στράτος Φωτεινέλης φιλοξενεί τους γνωστούς για τις διακρίσεις τους οδηγούς αγώνων, Λεωνίδα Κύρκο & Μανώλη Χαλιβελάκη, σε μια ενδιαφέρουσα συζήτηση για τα ΡΑΛΙ

20.45... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Θέμα: «Το σύγχρονο επαναστατικό & αντιιμπεριαλιστικό κίνημα». Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο συνθέτης Γ. Μηνάς φιλοξενεί τον μουσικολόγο Θωμά Ταμπάκο

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΜΑΡΙΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΣΚΙΠΙ

16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.10 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ

18.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

19.00 ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ

20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός πορείας»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ

23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Το φάντασμα της ελευθερίας»

01.15ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

01.50 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)

02.20 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

03.30 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.01 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ

11.01 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

11.30 ΝΕΡΟ: Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

12.01 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ

14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ART NET

18.30ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

19.35 ΝΕΡΟ: Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)

20.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.00 CINETRIP

23.30 ΜΗΤΕΡΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.45 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 «ΕΓΚΩΜΙΟ» ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ

11.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ

11.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ

12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.30 ROCK TV

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΙΣΤΟΡΙΚΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ «Η κληρονομιά της Ελλάδας»

20.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ - ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΟΥ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ

21.00 ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

22.00 «Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΤΣΙΤΣΑΝΗ» ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΝΟ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλαράκι»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

22.00 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

23.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.15 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο του Ντόριαν Γκρέι»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.30 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ιππότης με τσαρούχια»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)

16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

17.15 ΤΑΜΠΟΥ

18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ολυμπιακός - Μπενετόν»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωντανός στόχος»

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)

05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

16.00 ΦΥΓΑΜΕ(Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ

22.40 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Νίντζα 3»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

09.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολωνάκι διαγωγή μηδέν»

11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.05 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

15.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

17.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξαφνική απειλή»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Air America»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρώμα του θανάτου»

03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org