Κυριακή 25 Ιούλη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ

12.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΩΝ ΜΥΡΙΩΝ

12.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

16.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

17.00 ΛΕΝΙ ΡΙΦΕΝΣΤΑΛ: «ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ»

18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σειρήνα της Μαρτινίκα»

19.50 ΚΩΔΙΚΟΣ 2004

20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ

21.00 ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

22.00 776 π.Χ.

22.01 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΡΙΖΕΣ

22.30 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Πέρα από τον Παράδεισο»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

09.00 ΠΕΡΣΥ, Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΠΑΡΚΟΥ

10.00 ΣΥΜΗ, ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ

11.00 ΕΝΝΕΑ ΜΟΥΣΕΣ ΣΥΝ ΜΙΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο οδύσσεια ενός ξεριζωμένου»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Αθήνα - Θεσσαλονίκη»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Η ΦΛΟΓΑ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ

23.00 ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού με το θάνατο»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

10.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

11.30 ΑΛΛΙΩΣ

12.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

15.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

16.00 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

17.30 ΦΑΡΟΙ - Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

18.00 MIXER - ΜΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΟΣ

19.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

19.30 ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΒΑΡΔΙΑ 2η

22.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

23.00 Η ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΤΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

07.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

07.50 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)

08.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)

09.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

10.30 ΑΝΩ ΚΑΤΩ (Ε)

11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά

15.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

16.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Πόρτο - Λίβερπουλ»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Μάντσεστερ Γιουν. - Μίλαν»

23.00 FAME STORY IN CONCERT (Ε)

00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 FAME STORY IN CONCERT (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος του Παραδείσου»

04.00 MOBILE FUN

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

11.00 MUSIC MARKET (E)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδηρά κυρία»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο προστάτης»

17.00 THIRD WATCH

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό μπουζούκι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CANDID CAMERA (E)

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρεία θανάτου»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπέλα Ντόνα»

03.15 MUSIC MARKET (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

13.00 HIT PARADE Μουσική εκπομπή

13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα το πάρεις το κορίτσι»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό το κάτι άλλο»

23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ (Ε)

01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

02.15 APHRODISIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ Ελληνική σειρά (Ε)

07.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ Ελληνική σειρά (Ε)

08.00 HORIZONS Ψυχαγωγική εκπομπή

10.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΥΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζίνον: Η ντετέκτιβ του Διαστήματος»

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ Ελληνική σειρά (Ε)

15.50 SUPER IDOL (E)

17.10 POPSTARS (E)

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μποτιλιάρισμα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

22.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

23.00 SURVIVOR (E)

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 SURVIVOR (Συνέχεια)

01.00 BAR (E)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαίμονας στο μπουκάλι»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ

16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ

17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ

18.30 Η ΕΡΓΕΝΙΣΣΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σαγόνια του καρχαρία»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στο Οριαν Εξπρές»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαμπάνια για δύο μετά την κηδεία»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org