ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.35 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, SPEEDRUNNER II 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Φολέγανδρο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 11.00 Ηράκλειο, SUPERFAST XII 15.30 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 18.30 Σύρο, Μύκονο, Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 19.45 Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΚΡΗΤΗ Ι 21.00 Ηράκλειο, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ 21.30 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 23.30 Κω, Ρόδο.