Παρασκευή 25 Δεκέμβρη 2009 - Κυριακή 27 Δεκέμβρη 2009
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/12
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...»

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Δήμος ο παραμυθούλης: Το χριστουγεννιάτικο έλατο»

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

10.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ «Ο πρίγκιπας με την πράσινη ουρά»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε)

11.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ

12.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σοβιετική ζωγραφική

14.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ

16.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους

17.20 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» «Φλαντρώ» του Παντελή Χορν

19.00 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει ο Γιάννης Φραγκούλης και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός μαχητής»

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εορταστική επομπή με καλό ελληνικό τραγούδι. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (συνέχεια)

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Εννέα όγδοα, από τότε και... για πάντα - Ντουνιάς - Καραγιάννη - Στίγκα (Α' Μέρος)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΟΡΘΡΟΣ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

09.15 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ. ΔΥΟ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

11.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του Αμερικανού»

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος τρελάθηκε»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 DISNEY HOUP - ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

16.00 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ Ξένη σειρά

17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω οι κλέφτες»

18.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο Χάνιμπαλ»

20.15 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΑΝΩΛΗ ΜΗΤΣΙΑ - «ΣΑΡΑΝΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΣΤΟ ΗΡΩΔΕΙΟ» (Α' - Β' μέρος)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική επιθυμία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πράσινοι»

10.50 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μια φορά κι έναν καιρό»

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα κατά λάθος»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή, τρελή οικογένεια»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πειρατές της Καραϊβικής: Το σεντούκι του νεκρού»

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

12.00 «Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο δικηγόρος»

20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασπροδόντης Νο 2 - Ο μύθος του λευκού λύκου»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

01.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

03.00 8ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΣΙΜΟ 2007

04.00 ΕΛΒΙΣ ΠΡΙΣΛΕΪ

05.00 BALKAN EXPRESS (E)

06.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 «Η ΘΕΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗ» - Θρησκευτική ταινία αμερικανικής παραγωγής

08.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καρυοθραύστης»

10.00 10-1 ΜΑΖΙ Ζωντανό καθημερινό πρόγραμμα

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανή εκπομπή

18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE X-FACTOR LIVE SHOW Ζωντανό μουσικό talent show

24.00 MISS UNIVERSE 2009 - Παγκόσμιος διαγωνισμός ομορφιάς

01.50 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ: Ραλλία Χρηστίδου (Μουσικό πρόγραμμα)

03.10 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο)

05.00 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ (Εορταστικό)

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (Εορταστικό)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Εορταστικό)

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Εορταστικό)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νεράιδα και το παλικάρι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης είναι σκέτη λέρα»

01.15 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

04.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)

22.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ (Παιδική μουσική εκπομπή)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη είναι»

01.45 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)

04.15 AUTO ALTER

04.30 HOGFATHER: Η ΜΑΓΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (Β' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπταιν Χουκ»

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 3 ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 50-50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ Σειρά

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

22.00 Μ+Μ (Ε)

23.10 MEGA FRIDAY ALL NIGHTERS: Δέκα Μικροί Μήτσοι (Ε)

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Δέκα Μικροί Μήτσοι» (Ε)

02.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

06.45 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

07.15 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο

07.45 ΚΡΥΠΤΟ, Ο ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΟΣ - Παιδική σειρά

08.45 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ

09.15 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

10.15 ΝΤΑΦΙ ΝΤΑΚ ΣΟΟΥ

11.45 ΣΕΒΑΧ: Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΕΠΤΑ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

12.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα με τους Looney tunes»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αζούρ και Ασμάρ»

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στο κέντρο της γης»

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του Ντένις του τρομερού»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλφι»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νόελ»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θαύμα των Χριστουγέννων»

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οικογένεια Σίβερς ξαναχτυπά!»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/12
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης φούρναρης»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το συμβόλαιο»

16.30 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ «La mamma»

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Θέατρο Μπολσόι, χτες και σήμερα»

22.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

11.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ

12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Νάουσα»

12.30 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο»

13.30 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ

14.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυρίστε το γαλαξία με οτοστόπ»

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ

20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διάλειμμα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΚΑΙΡΟΣ

24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.30 ΘΕΑΤΡΟ ΔΩΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥ

09.00 DISNEY FESTIVAL

09.30 TIMOΣ ΑΠΡΙΜΟ

10.00 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ

10.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ

11.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

11.30 MPRANDY AND MR. WHISKERS

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 DISNEY FESTIVAL ΤΑΡΖΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ (Ε)

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γενναίος»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Η ΓΕΝΝΗΣΗ

08.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακά Χριστούγεννα»

10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη ιστορία»

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ (Ε)

17.30 ΞΕΝΗ ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Ροβινσώνας Κρούσος»

21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο γαμπρέ»

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Αμερικάνικα σχόλια για το θέαμα»: «Εντ Γουντ»

02.30 8ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2007

03.30 Ο ΦΡΕΝΤ ΑΣΤΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΟΡΕΨΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ

05.00 BALKAN EXPRESS

06.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΤΣΑ. COM (E)

07.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

08.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι, 4»

16.00 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION

17.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»

20.00 ANT1 NEWS

21.00 WORD MAGIC AWARDS 2009

23.30 11th ANNUAL TEEN CHOICE AWARDS 2009

01.20 61ST PRIME TIME EMMY AWARDS

03.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Αντίστροφη μέτρηση»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)

08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 CHART SHOW - YOYR COUNTDOWN (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράνσερ»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ.... (Ε)

21.00 ΔΕΚΑ ΜΙΚΡΟΙ ΜΗΤΣΟΙ ΣΠΕΣΙΑΛ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλούσιοι και φτωχοί»

01.15 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)

03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 TV WEEKEND BEST OF Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΜΠΕΪΜΠ ΤΟ ΖΩΗΡΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE Εκπομπή

22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπι καρυοθραύστης»

24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ Ενημερωτική εκπομπή

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα το πάρει το κορίτσι;»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλπάζοντας στη ζωή»

08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρυοθραύστης και ο μαγεμένος πρίγκιπας»

10.15 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.50 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίτερ Παν»

17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.30 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΦΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαρομετρικό χαμηλό»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)

02.00 WORLD SERIES OF POKER (Ε)

03.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The cut»

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 POWER RANGERS: MYSTIC FORCE Παιδική σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα εκτάκτου ανάγκης»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ «Ο μπαχαλόγατος»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ZooLander, o αρχοντας της πασαρέλας»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας και η χορεύτρια»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια υπέροχη ζωή»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/12
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά χριστουγεννιάτικα κινούμενα σχέδια Νο 732

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Δήμος, ο παραμυθούλης» επεισ. 39ο: «Η ιστορία των Χριστουγέννων»

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εορταστική εκπομπή με καλό ελληνικό τραγούδι. Επιμέλεια - παρουσίαση Πάρης Μήτσου

18.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Κατασκευές κεριών καλλιτεχνικό διακοσμητικό αρωματικό κερί

19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ν. Κουρουπάκης, Ερωφίλη, Δ. Υφαντής

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (ΣΥΝΕΧΕΙΑ) Ζωή Τηγανούρα, φεστιβάλ «ΠΑΡΑ ΘΙΝ ΑΛΟΣ»

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική. Επιμέλεια - παρουσίαση Αννα Μπαλλή, Μανουέλ Καταλάν

21.35 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

22.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε) Με τον Αρη Νικολαΐδη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ «Σκόπια»

16.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ «Πλανήτης μπάσκετ» (β' μέρος)

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα στο σπίτι»

20.30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (Ε)

21.30 VERTIGES, ΕΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΑΜΕΝΚΟ ΣΤΗΝ ΕΚΣΤΑΣΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «High fidelity»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μαγικά Χριστούγεννα του Μίκυ: Αποκλεισμένοι στη Λέσχη του Μάους»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΘΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ, ΑΥΡΙΟ

17.00 ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ηλίας του 16ου»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκολ!»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σπάιντερμαν και οι άλλοι ήρωες»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

11.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

12.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

14.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ

18.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

19.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχός εκατομμυριούχος»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλερτάροντας με τη συμφορά»

01.00 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

02.00 8ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

03.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

04.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

05.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

06.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

07.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

08.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.20 FORMULA 1 ΣΤΟΝ ΑΝΤ-1

16.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη ιστορία»

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 NEXT TOP MODEL (E)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εποχή των παγετώνων 2: Η απόψυξη»

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολύ σκληρός για να πεθάνει 2»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάσταση αιχμαλωσίας»

02.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

03.50 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 STARS SYSTEM

15.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική χημεία»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σοφερίνα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ... (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αννα και ο Βασιλιάς»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάδικος του έρωτα»

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπι - Β' μέρος»

12.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 TV WEEKEND

16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν 4»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του θηριοτροφείου»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεοπάτρα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα το πάρει το κορίτσι;» (β' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΗΝ ΟΝΕΙΡΟΥΠΟΛΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ποντικομικρούλης»

16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντελάιν»

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

22.20 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

23.50 ROCK & ROLL HALL OF FAME 25th ANNIVERSARY

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ROCK & ROLL HALL OF FAME 25th ANNIVERSARY (Συνέχεια)

03.00 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)

04.00 THE CUT

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίνι πράκτορες 2: Το νησί των χαμένων ονείρων»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 THE BIG BANG THEORY

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία του κυρίου»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανήθικη πρόταση»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακά μυστικά»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άνθρωποι του προέδρου»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/12
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Ξένη σειρά (2ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τον συγγραφέα Κώστα Γρηγοριάδη, σκιτσογράφο - γελοιογράφο, για «Σκίτσα και ...Ημέρες»

19.00 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ Μια περιήγηση στις θεατρικές σκηνές της Αθήνας, με την Χρυσώ Κοντάκου

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χώρος για ελιγμούς» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Γκλάιβιτς»

22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ

09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί μεγάλοι εν δράσει»

11.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

12.15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

16.00 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

19.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε)

20.00 ΑΡΚΤΙΚΗ: ΡΑΓΔΑΙΑ ΤΗΞΗ ΤΩΝ ΠΑΓΩΝ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 DOC ON AIR «Οικολογικά εγκλήματα», «Οι πειρατές της αλιείας»

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 HISTORY CHANNEL - ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

17.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Ο λεφτάς»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενώ εσύ κοιμόσουν»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.15 HISTORY CHANNEL - ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

02.15 HISTORY CHANNEL - ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚΛΕΟΝΤ (Ε)

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

19.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

20.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ

20.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΑΛΠΕΙΣ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)

23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρία κορίτσια από την Αμέρικα»

01.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

02.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 - 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NEXT TOP MODEL

23.00 DESPERATE HOUSEWIVES

24.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - Best of

01.00 ΔΟΚΤΩΡ ΡΟΥΛΗΣ (Ε)

02.00 EUROPEAN POKER TOUR

03.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 CSI: LAS VEGAS

22.00 CSI: NEW YORK

23.00 NOMOΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (E)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ALTER

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλας και Ωνάσης»

00.45 AUTO ALTER

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόμισσα από το Χονγκ Κονγκ»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάρτακος» (α' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 50 - 50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

22.00 Μ + Μ (Ε)

23.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε)

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)

05.00 THE CUT

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΤΑΦΙ ΝΤΑΚ ΣΟΟΥ

10.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέσσερις ατρόμητοι φίλοι»

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυγάς»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τη δικαιοσύνη»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρκεί μια στιγμή»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμός στο ρινγκ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ 29/12
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Θέμα: Χριστουγεννιάτικα παιχνίδια. Καλεσμένος ο Παναγιώτης Βουγιουκλάκης, παιδίατρος. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας

19.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν, αφήνοντας σημαντικό έργο. Με την Σοφία Αδαμίδου

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χώρος για ελιγμούς» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 Η ΜΑΚΡΙΝΗ ΒΡΟΝΤΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ Ξένη σειρά (2ο)

22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος Θανάσης;»

11.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

12.15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

15.10 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.35 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

16.00 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ

17.00 ΚΑΒΑΛΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Αγώνας μπάσκετ Α1

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΑΡΑΒΑΣΗ «Μιχάλης Ρέππας - Θανάσης Παπαθανασίου»

20.00 ΑΡΚΤΙΚΗ: ΡΑΓΔΑΙΑ ΤΗΞΗ ΤΩΝ ΠΑΓΩΝ

21.00 ΜΥΘΟΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΕΧΝΗ

22.00 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ

02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Επίσημες εκθέσεις: Εφηβοι με όπλα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Κολόμβος: Το χαμένο ταξίδι»

17.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΕΡΑΤΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

23.00 PRESS

00.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Αρχαία ιστορία» (Ε)

01.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Σύγχρονα θαύματα: Ο κόσμος του Γουόλτ Ντίσνεϊ» (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

19.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

20.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ

20.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΑΛΠΕΙΣ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην πηγή του έρωτα»

01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

05.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 - 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

22.00 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ

23.00 DESPERATE HOUSEWIVES

24.00 ΟΛΑ 10

02.30 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

03.30 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα μη χορεύεις»

23.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ... (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΔΕΚΑΤΗ ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Ενημερωτική εκπομπή

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΠΕΙΤΕ TO ΣΤΟ ALTER

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος Ναΐτης»

00.15 AUTO ALTER

00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κλέφτρα»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάρτακος - Β' μέρος»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 50 - 50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 Μ+Μ (Ε)

23.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε)

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ

02.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)

05.00 THE CUT

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

06.45 ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

07.15 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΤΑΦΙ ΝΤΑΚ ΣΟΟΥ

10.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το απίθανο ξωτικό και η μικρή συμμορία»

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ live

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Matrix reloaded»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο 2»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουάιατ Ερπ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/1
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης τραγουδιστής»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Οι περιπέτειες του Μπάτσονς και του Ράστι «Η κοιλάδα με τις γαλοπούλες»

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι ο θάνατος να μας χωρίσει»

17.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Νίκο Ζιώγαλα, Στάθη Δρογώση και Ευσταθία

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.25 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΜΠΟΥΜΠΑΡΑΣ» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υφάντρα»

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους «Το Μπλέντερ», από τη μουσική σκηνή ΣΥΡΜΟΣ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

11.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ «Νέα Μονή της Χίου»

12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Μεσολόγγι»

12.30 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Σαρόγλειο»

13.30 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ

14.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The cheetah girls»

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Λάρισα - Αρης»

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Παριστέρι - ΠΑΟΚ»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγαλειότατη κυρία Μπράουν»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΚΑΙΡΟΣ

24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΝΕΤ

10.00 TIMOΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΑΛΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΤΑΡΖΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ (Ε)

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θαύμα της τρίτης οδού»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ιστορίες της Αρκτικής»

17.30 ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θόδωρος και το δίκανο»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΡΕΜΛΙΝΟ, ΡΩΣΙΚΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ

08.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παραμύθι του μικρού ελέφαντα»

10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Μάπετ στο νησί των θησαυρών»

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»

17.00 ΞΕΝΗ ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Μητέρα Τερέζα της Καλκούτα - Καθοδηγημένη από το χέρι του Θεού»

20.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς τρελάθηκα»

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Αμερικάνικα σχόλια για το θέαμα»: «Το κορίτσι των γενεθλίων»

02.30 ΝΥΧΤΑ ...ΣΤΑΣΟΥ! (Μαγνητοσκοπημένη μουσική παράσταση)

04.00 CINEMANIA (E)

05.00 BALKAN EXPRESS (E)

06.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΤΣΑ.COM (E)

07.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

08.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντζ»

15.50 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION

17.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι 30... τι 40... τι 50...»

20.00 ANT1 NEWS

21.00 Κος & Κα ΠΕΛΣ (Ε)

22.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

23.00 «OLA 10+»

01.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

02.10 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

03.10 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)

08.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟ (Ε)

15.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ (Επεισ. 25+26+1+2)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαγεμένος Τάρανδος»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ (Ε)

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες και μάγκες»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος δολοφόνος»

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 TV WEEKEND BEST OF Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας μικρός ιππότης»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE Εκπομπή

22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μπάρμπι και το διαμαντένιο κάστρο»

24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ Ενημερωτική εκπομπή

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στιγμή με στιγμή»

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ταξίδι»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.50 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος άλλος μιλάει!»

17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 MEGA STAR - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)

23.10 ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕGΑ - ΜΕGΑ SHOW (E)

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 WORLD SERIES OF POKER

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρωσικές νύχτες στο Λος Αλντζελες»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 POWER RANGERS: MYSTIC FORCE Παιδική σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη χιονοθύελλα»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LΙVE (E)

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολιβερ Τουίστ»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ελεν εκπαιδεύεται»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επερχόμενη καταστροφή»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άγγιγμα των αγγέλων»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/12
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.30 ΑΤΙΘΑΣΗ ΜΑΪΚΑ Ξένη σειρά

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: χριστουγεννιάτικα γλυκά, πρωτοχρονιάτικα κάλαντα από την Ικαρία. Εθιμα Πρωτοχρονιάς και παραδοσιακά ικαριώτικα γλυκά, από τον Τόνυ Καβαλιεράτος

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Μια εκπομπή για γονείς, εκπαιδευτικούς και παιδιά, με αποσπάσματα ξεχωριστών παιδικών παραστάσεων και εκλεκτούς καλεσμένους. Επιμέλεια - παρουσίαση Θανάσης Καραγιάννης, συγγραφέας και κριτικός παιδικών θεατρικών έργων

20.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Ξένη σειρά

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΟ ΤΑΣΣ, ΑΡΜΟΔΙΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ξένη σειρά

22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Θέμα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ

09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

09.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμμορία εραστών»

11.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

12.15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

16.00 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

19.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) «Λυκούργος Καλλέργης»

20.00 ΑΡΚΤΙΚΗ: ΡΑΓΔΑΙΑ ΤΗΞΗ ΤΩΝ ΠΑΓΩΝ (Ε)

21.00 ΡΙΜΕΪΚ

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΟΙ ΑΚΡΟΒΑΤΕΣ ΤΗΣ ΣΑΝΓΚΑΗΣ (Μ)

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ταξίδι στο 10.000 π.Χ.»

17.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΕΡΑΤΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρε κόσμε»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκολ 2: Ζώντας το όνειρο»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Σύγχρονα θαύματα: Η τεχνολογία του μέλλοντος»

02.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

19.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

20.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

20.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΑΛΠΕΙΣ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Ο ΔΙΑΔΟΧΟΣ ΤΟΥ URI GELLER - FINAL

23.00 DESPERATE HOUSEWIVES

24.00 PRIVATE PRACTICE

01.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

02.00 EUROPEAN POKER TOUR

03.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ - ΠΡΕΜΙΕΡΑ

22.15 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

23.15 SEX AND THE CITY

00.45 ΧΑΡΤΟΠΑΙΧΤΡΑ - MAKING OF

01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

03.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Ενημερωτική εκπομπή

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ALTER

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θησαυροί του Σολομώντος»

00.15 AUTO ALTER

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι από την Πέτροβκα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «40 τόνοι γρουσουζιά»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 50-50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 Μ+Μ (Ε)

23.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε)

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ

02.30 BRAVO - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)

05.00 THE CUT

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

06.45 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ

07.15 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΤΑΦΙ ΝΤΑΚ ΣΟΟΥ

10.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν: Υπό το μηδέν»

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χιονάνθρωπος»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νεκρή νύφη»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γκρινιάρηδες»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οπου τολμούν οι αετοί»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ 31/12
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασσικά χριστουγεννιάτικα κινούμενα σχέδια Νο 735

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τον Κ. Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Φυτικές ίνες και τα οφέλη τους στην υγεία μας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης

19.10 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Σέρλοκ Χολμς «Αρχισε ο 20ος αιώνας», μέρος 1ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ (επ. 13ο)

23.00 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εορταστικό πρόγραμμα

02.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Αφιέρωμα στον Γ. Ζαμπέτα (μέρος α')

03.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ με τη ρεμπέτικη κλίκα (Μπ. Γκολέ)

05.00 ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Με τους Τάκη Κωνσταντακόπουλο και Μιχάλη Βιολάρη

06.10 ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Σταμάτης Μεσημέρης και Στέλιος Γαλανός

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ

09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ

09.20 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

09.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γέλιο βγήκε από τον παράδεισο»

11.15 ΚΑΛΑΝΤΑ

12.15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

16.00 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ

17.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ

18.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ «2009 αθλητικές στιγμές»

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν λείπει η γάτα»

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φτερά της αγάπης»

23.55 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

00.15 CARAVAGGIO (Ε) Βιογραφική δραματική σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 HISTORY CHANNEL

17.00 Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΓΚΟΤΑΓΚΟΥΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»

20.30 ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ Εορταστικό πρόγραμμα

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξυπόλυτος αντιπρόεδρος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

19.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.15 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΠΛΕΣΣΑΣ ...ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ (Μ) Συναυλία

00.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΑΖΙ (Μ)

02.30 ΘΑ ΣΠΑΣΩ ΚΟΥΠΕΣ ...ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ

04.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ (Μ)

06.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE X-FACTOR LIVE SHOW

01.00 ΑΝΟΔΟΣ STAGE: ONIRAMA - SALATA LATINA

02.30 ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ - Ν. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ - ΤΑΜΤΑ

04.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε) ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ

05.20 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ - SPECIAL

01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

02.45 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Ενημερωτική εκπομπή

07.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.00 ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ALTER

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Devdas»

00.30 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)

04.30 AUTO ALTER

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή - α' μέρος»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 50-50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 Μ+Μ (Ε)

23.10 MEGA FRIDAY ALL NIGHTERS: NEW YEAR'S EVE

01.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)

03.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)

04.30 ΤΟΝΥ ΒΕΝΝΕΤΤ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Powerpuff girls: Η ταινία»

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΣπίρIτ: Το άγριο άλογο»

15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκάσε και κολύμπα»

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 7»

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλουσιόπαιδο»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cocktail»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Shine a light»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός αιώνας του Χόλιγουντ 3»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/1
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια

09.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Βελούχι, Αγραφα, Λίμνη Κρεμαστών - Οδοιπορικό στο Βίκο»

10.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Θα μεταδοθεί η παιδική θεατρική παράσταση «Θησέας και Μινώταυρος», από την παιδική σκηνή του Ηλία Καρελλά

11.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ρώσικος χειμώνας

11.55 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Παραδοσιακοί ρυθμοί με τους Ν. Αθανασίου, Μ. Μπόγρη, Λ. Μαριδάκη από το «Μπαράκι του Βασίλη»

12.00 10 ΛΕΠΤΑ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

13.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Η ιστορία του αγριόχοιρου

14.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με SHANGAI MAGIC TROURE

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Πρωτοχρονιάτικα κάλαντα από την Ικαρία. Εθιμα Πρωτοχρονιάς και παραδοσιακά ικαριώτικα γλυκά

16.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

16.45 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Θέμα: Πλάτανος Αλμυρού

17.20 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ 902 Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Οι μάγοι του χρήματος» από το θέατρο ΑΘΗΝΑ

19.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Οι περιπέτειες του Σέρλοκ Χολμς: «Αρχισε ο 20ός αιώνα» (μέρος δεύτερο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εορταστική εκπομπή με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (συνέχεια)

00.30 - 01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ενα τραγούδι για την Κοκκινιά», από το συγκρότημα ΔΡΟΜΟΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 TO AΪΒΑΛΙ ΤΟΥ ΦΩΤΗ ΚΟΝΤΟΓΛΟΥ Ντοκιμαντέρ

09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό το κάτι άλλο»

10.55 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ Από τον ιερό ναό Αγίου Διονυσίου Αεροπαγίτου

11.30 ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ

12.00 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ 2010 ΤΗΣ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΒΙΕΝΝΗΣ

15.00 DISNEY HOUR - ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

16.00 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ Ξένη σειρά

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω φτώχεια και καλή καρδιά»

18.45 ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΣΕΛΑΣ Ντοκιμαντέρ

19.45 Χ-ΣΚΗΝΗΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΨΑΝ ΤΟ ΣΑΝΙΔΙ (Μ)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσότσι» Α' τηλεοπτική μετάδοση

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Θέατρο Δώρας Στράτου»

09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα 102 σκυλιά της Δαλματίας»

10.50 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μια φορά και δυο καιρούς ήταν τα Χριστούγεννα του Μίκι»

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατσαριδάκι για πάντα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλώς ήρθε το δολάριο»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πειρατές της Καραϊβικής: Στο τέλος του κόσμου» Α' τηλεοπτική μετάδοση

02.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Σταμάτης Κριμιζάς»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΙΛΙΜΑΤΖΑΡΟ: Η ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ

08.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη ιστορία»

10.00 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της κακομοίρας»

18.30 CINEMANIA (Ε)

19.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαίρη Πόπινς»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

01.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

03.00 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)

05.00 BALKAN EXPRESS (E)

06.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΤΣΑ.COM (E)

07.20 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

08.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αστερίξ κατακτά την Αμερική»

10.00 10-1 ΜΑΖΙ Ζωντανό καθημερινό πρόγραμμα

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανή εκπομπή

18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Ο ΔΙΑΔΟΧΟΣ ΤΟΥ URI GELLER (ε) Final - Ζωντανό variety show

23.00 MY FRIEND MICHAEL JACKSON: URI'S STORY

24.00 PRIVATE PRACTICE

01.00 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (Ε)

02.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

03.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ (Εορταστικό)

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (Εορταστικό)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Εορταστικό)

16.00 DOMINO DAY 2009 (E)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 DOMINO DAY 2009 (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νιώσε το ρυθμό»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγιος άνθρωπος»

01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟ

02.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ - BEST OF Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS - BEST OF Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ace Ventura: Χαμός στη ζούγκλα»

23.00 ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ Μίνι σειρά

02.15 AUTO ALTER

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή» (Β' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρυοθραύστης και ο Μαγεμένος Πρίγκιπας» Ταινία κινουμένων σχεδίων

08.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρενάρ η αλεπουδίτσα» Ταινία κινουμένων σχεδίων

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 3 ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 50-50 (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ Σειρά

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

22.00 Μ+Μ (Ε)

23.10 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ; (Ε)

00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ; (Ε)

03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε την πρώτη του μηνός»

15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξωτικό των Χριστουγέννων»

17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγιος Βασίλης μόνος ψάχνει»

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακιά πεθερά»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπούμερανγκ»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικο... δώρο»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγος του Οζ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org