Τρίτη 25 Νοέμβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 38
Τηλεόραση

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.802 - 210.2592.902

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Δικαίωμα να είσαι παιδί: Ελεύθερη σκέψη και έκφραση. Ζωή χωρίς βία

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις της αθλητικής επικαιρότητας στο περιφερειακό πρωτάθλημα με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη, Σαμιάκ Ετεμαντή

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Μακεδονία (Α΄ μέρος)

18.15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επίκαιρη Ερώτηση του ΚΚΕ, για α) Στελέχωση προσωπικού στο Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου β) Εποχιακά απασχολούμενους στις βιομηχανίες φρούτων & γ) Εργαζόμενους στην Εθνική Στατιστική Υπηρεσία που βρίσκονται σε κινητοποιήσεις. Ακόμα την παρέμβαση του Σταύρου Σκοπελίτη στο ν/σ του υπ. Αιγαίου για την αποκατάσταση, προστασία και ανάδειξη του φυσικού και δομημένου περιβάλλοντος των νησιών. Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με την Αννα Ποταμιάνου, παθολόγο - ογκολόγο, επιμελήτρια νοσοκομείου Μεταξά. Παθολογική ογκολογία - χημειοθεραπείες. Τι συμβαίνει και τι πρέπει να προσέχουν οι ασθενείς

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου συνομιλεί με τους καλεσμένους του για το ενδεχόμενο πλημμυρών και την ετοιμότητα του κρατικού μηχανισμού

23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί την Λήδα Πρωτοψάλτη

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε) «Ντίζι Γκιλέσπι»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε) «Λιμουζίνες»

12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Βαλπαράιζο»

13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC

14.00 ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ «Τόκιο»

15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Ντοκιμαντέρ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ «Προολυμπιακό δελτίο»

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Φες»

21.00 PRE GAME

21.30 CHAMPIONS LEAQUE «Λα Κορούνια - ΑΕΚ»

23.45 CHAMPIONS NET

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRE GAME

21.30 CHAMPIONS LEAQUE «Ολυμπιακός - Ρεάλ Σοσιεδάδ»

23.45 CHAMPIONS ΝΕΤ

  • Δίλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00, 14.00, 17.00, 19.00, 20.00
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΛΑΣΤΕΡ Κινούμενα σχέδια

09.00 ΑΝΑΤΟΛ Κινούμενα σχέδια

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN 100% (E)

12.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Η ζωή σαν μια χορδή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 CHEEK TO CHEEK (E)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.45 SUPER GAME

15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ

21.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1΄

22.50 MISSION

23.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ

00.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

02.20 MISSION (E)

03.20 EASY GAME (E)

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη σελίδα»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ

15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σ' αγαπώ»

23.00 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κωμική σειρά

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο μυαλό του Τζον Μάλκοβιτς»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 POINT MAN

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ Κωμική σειρά

21.40 ΛΕΝΗ Δραματική σειρά

22.40 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

23.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ Αννα Βίσση

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 FRASIER Ξένη σειρά

02.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά

03.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

04.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε) Σειρά

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.15 ΛΑΟΥΡΑ

18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκεφτήκατε ποτέ να σκοτώσετε τον... καθηγητή σας;»

01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή θανάτου»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org