07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Η γιαννιώτικη τέχνη των ασημουργών - δημιουργών»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο βασιλιάς πίθηκος: Τα μαγικά κουδούνια»
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2009 (Ε) Συζητήσεις, ρεπορτάζ, αντιπαραθέσεις μπροστά στις κάλπες των βουλευτικών εκλογών
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «ΑΒΑΤΟΝ»
16.10 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο βασιλιάς πίθηκος»
17.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ (Ε) Φιλοξενούμενος ο Πέτρος Γιαννακούρης. Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Φλεβική ανεπάρκεια. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Art & Ilusion Magic Festival 2006
20.00 Η ΠΑΡΕΑ Επ. 9ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με το Χρήστο Θηβαίο
22.00 ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2009 Συζητήσεις, ρεπορτάζ, αντιπαραθέσεις μπροστά στις κάλπες των βουλευτικών εκλογών
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βέγγος, ο τρελός καμικάζι»
11.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
12.00 ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ (Ε)
13.00 ΜΑΝΩΛΗΣ Ο ΝΤΕΛΜΠΕΝΤΕΡΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)
18.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΛΟΪΖΟ
19.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Μιχάλης Γκανάς - 1978»
20.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΛΜΠΕΡ ΚΑΝ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 15ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ
00.15 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Ε)
01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΟΙΚΟΛΟΓΩΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΛΑΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ Πολιτική εκπομπή
Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Μοντέρνα θαύματα: περιβαλλοντική τεχνολογία» (Α' μέρος)
01.00 ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ (Ε)
07.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ (Ε)
09.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ
10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
18.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Επιχείρηση μίρκατ»
19.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
20.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
20.30 ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΕ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ - ΡΟΥΝΤΟΛΦ ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2009 Πολιτική εκπομπή
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνο ο Θεός γνωρίζει»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 9ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2008
05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
06.30 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ «Οι μεγαλύτεροι οδηγοί φόρμουλα»
06.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.40 ΛΟΛΑ (Ε)
14.30 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΟΙΚΟΛΟΓΩΝ ΠΡΑΣΙΝΩΝ
15.40 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
16.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 PROJECT RUNWAY
19.00 LOVE BITES
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 AMERICA'S GOT TALENT
22.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 LAS VEGAS
01.00 PROJECT RUNWAY
02.00 EUROPEAN POKER TOUR
03.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)
07.50 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ Συνέντευξη Τύπου
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 FATUS OLUS (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
00.30 SEX AND THE CITY
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)
05.45 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA
10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (E)
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 MEGA ΕΚΛΟΓΕΣ 2009: Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΛΠΗΣ
15.30 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (Ε)
16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.00 SINGLES 3 (Ε)
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
22.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
23.15 L.A.Ρ.D. (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεκαθάρισμα λογαριασμών»
02.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 FANTASY ISLAND
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΜΑΡΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλός εφιάλτης» Α' προβολή
23.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
00.45 SUPERNATURAL
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙA «Remedy» Α' προβολή
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πικρά φεγγάρια»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ