ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ 14.50 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, SUPERFAST XII 15.30 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ 17.00 Χίο, Μυτιλήνη, Λήμνο, Θεσσαλονίκη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 18.30 Σύρο, Μύκονο, Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 18.45 Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.