07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Μουσικοί από τα θρανία, Αρχαίοι Φιλόσοφοι
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Αφιέρωμα στην Κίμωλο»
18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε) Θέμα: ΚΚΕ, κοινωνικές δομές και παιδί. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Μια πόλη, μια ιστορία: «Ν. Ιωνία» (Μέρος α΄)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
20.30 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ (Ε) Περιπέτεια, επεισόδιο 12ο
22.00 ΠΑΜΕ ταξικά Ο Ζήσης Νούσιας συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τις εξελίξεις σε «Ολυμπιακή» και ΟΣΕ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Αντώνη Ρεπάνη, Αντ. Βλάχα, Σωτ. Μαγώνα, Δέσπ. Μαρτάκη, Μ. Πετράκη (Α΄ μέρος)
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΑΛΛΑΓΕΣ (Ε)
08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
09.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε)
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Νεκροταφεία αντικειμένων: Αεροσκάφη»
12.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
13.00 ΕΞ ΑΔΙΑΙΡΕΤΟΥ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
15.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
16.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.30 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ «Ανατολική Θράκη» (Β΄ μέρος)
19.00 ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Νέος κύκλος)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»
20.45 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2008
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο Cold Mountain»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
00.30 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ ΒΙΚΤΟΡΙΑΣ
01.30 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.00 OI ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
10.00 ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
10.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
11.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ
12.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.15 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ «Υποθαλάσσιες κατοικίες»
19.45 ΖΩΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ
20.45 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαλάζια όνειρα»
02.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
18.50 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 BONES
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΓΟΥΙΝΣΤΟΡ Ξένη σειρά
03.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
19.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
22.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 DR 90210
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο λυκόφως της ζωής»
03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE SHIELD
01.30 ΣΤΑΡΣΚΙ ΚΑΙ ΧΑΤΣ
02.30 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ
03.30 ΣΤΑΡΣΚΙ ΚΑΙ ΧΑΤΣ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ
11.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γυναίκες του Στέπφορντ»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δέκα πληγές» Α΄ τηλεοπτική προβολή
01.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βρόμικος Χάρι»
04.45 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ
05.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ