Κυριακή 24 Σεπτέμβρη 2006
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτική τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε) «Μαρία Κάλλας»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ (Ε) «Μυστικές υποβρύχιες σπηλιές»

12.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΠΟΝΔΥΛΩΝ (Ε)

13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

18.00 ΒΟΛΕΪ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ορεστιάδα -Αρης»

20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ

21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βοκκάκιος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PEPPER ANN

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 CHAMPIONS NET

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνο αίμα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

21.00 MOTOR GP (E) «Γκραν Πρι Ιαπωνίας»

23.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Η ΑΙΩΝΙΑ ΠΟΛΗ

01.15 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 SUPER GAME

18.10 DEAL Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Best of

22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

23.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE X-FILES

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Coming soon»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 MOBILE FUN

04.45 Ο ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ

16.45 RUBI

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΤΥΠΟΥ... ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ Σειρά

22.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστήριο της χρυσής αράχνης»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ

01.00 AUTO ALTER

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόντι Γουόλς»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 50 - 50 (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρένο του θανάτου»

02.40 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός χρόνου»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόκκινος πράκτορας»

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Babylon 5: τα όπλα των Ρέιντζερς»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κώδικας τιμής»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτική τηλεόραση

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Από την κοινοβουλευτική δραστηριότητα

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV (E)

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίδυμοι μπελάδες»

18.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ «Τελικοί οργάνων ανσάμπλ»

19.15 Ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΟΙΚΟΣ ΤΩΝ ΣΑΟΥΝΤ

21.00 ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

21.30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - Αντονι Μαν, ο άνθρωπος της Δύσης «Η καραμπίνα φάντασμα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Κύπρος»

24.00 ΘΕΑΤΡΟ - Broadway «Τζέκιλ και Χάιντ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

09.00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΝΤΡΑΣ...

10.00 ΤΑΡΖΑΝ

11.00 QUACK PACK

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε) Σειρά

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του ροζ πάνθηρα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νευρικός εραστής»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ψίθυροι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

11.00 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΥΝΘΕΤΕΣ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 MOTO GP «Γκραν Πρι Ιαπωνίας»

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 EXODUS (E)

17.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΠΟΛΣΟΪ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απρόσμενη γιορτή»

23.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

02.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Η Θεσσαλονίκη και τα ρεμπέτικα»

03.15 EUROMUSICA '97 Φεστιβάλ μουσικής

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ

06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.00 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ

11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 ΜΠΑΜ! (ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΕ) (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

14.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

15.50 ΘΕΑΤΡΙΚΟ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.55 ΘΕΑΤΡΙΚΟ (Συνέχεια)

19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Austin Powers: ο κατάσκοπος που με κουτούπωσε»

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δοκιμασία»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 PUZZLEMANIA

03.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

07.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρόεδρος, ένα ροζ σκάνδαλο και ο πόλεμος»

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: Super League: Skoda Ξάνθη - Αρης

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δόλωμα»

23.00 DAVID COPPERFIELD «15 years of magic»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 THIRD WATCH, VΙ Σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The skulls»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ

08.30 ALTER KIDS

12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

13.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παίζω και πολύ άνδρας»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σωματοφύλακες του μέλλοντος»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χίλια λιοντάρια στο σπίτι μας...»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)

11.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

12.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

13.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αστέρι της μουσικής γεννιέται»

17.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε) Σειρά

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαμπάδες νταντάδες»

23.00 ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ (Συνέχεια)

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πειστήριο εγκλήματος»

03.00 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΚΟΤΖΑΚ Αστυνομική σειρά

16.30 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ Σειρά

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρκούδα»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρανκεστάιν»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλεγόμενο ρινγκ»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρυσά χρόνια»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Rights & Wrongs»

23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτική. τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μιχαήλ Μπαρίσνικοφ»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ (Ε)

12.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΠΟΝΔΥΛΩΝ (Ε)

13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

18.00 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «ΠΑΟ - Οστράβα»

19.00 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «Σκρα - Ολυμπιακός»

21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος ελέφαντας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PEPPER ANN

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CHAMPIONS LEAGUE - PRE GAME

21.30 CHAMPIONS LEAGUE «Σαχτάρ Ντόνετσκ - Ολυμπιακός»

23.45 CHAMPIONS ΝΕΤ «Βαλένθια - Ρόμα»

01.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΥΣ 8

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΙΕΡΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ «Πορτογαλία - Πάντοβα»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Ντοκιμαντέρ

21.00 ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

21.30 ΛΙΒΥΗ - ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΡΗΜΟΥ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

01.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ

01.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM REGIONAL

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε) Σειρά

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 SUPER GAME

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (E)

22.50 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

23.45 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυχτερινό όραμα»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 Ο ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ

16.45 RUBI

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΤΥΠΟΥ... ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gacy»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άπιστη»

23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

01.00 AUTO ALTER

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φυγή»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Megalodon»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 50-50 (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόλαση»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς αντίπαλο»

03.30 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή... τρελή οικογένεια»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιαλτικά όνειρα»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βετεράνος»

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτική τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε)«Γιτζάκ Ρόμπιν»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ (Ε) «Κυνήγι θησαυρού: Αναζητώντας το Ατότσα»

12.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΠΟΝΔΥΛΩΝ (Ε)

13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ

20.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

20.30 ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

21.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε)

22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια πορνογραφική σχέση»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PEPPER ANN

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ (Ε) Σειρά

23.45 CHAMPIONS NET «AEK - Αντερλεχτ»

02.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)]

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Κυνηγοί αμπαλόνε»

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ «Μαρόκο»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - Με τον Τζον Στόουνμαν

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένη χθες»

23.00 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΤΟ ΜΠΛΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ Σειρά

01.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM REGIONAL

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 SUPER GAME

18.10 DEAL Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.50 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

23.50 ΟΛΑ SEVEN Σατιρική εκπομπή

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 GEO

03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σπίθα της οργής»

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)

16.45 RUBI

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ Σειρά

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά

03.15 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές αναταράξεις»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.45 AUTO ALTER

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα νέα του δολοφόνου»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία τέχνη»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 50 - 50 (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οχι άλλη χαζοαμερικάνικη ταινία»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ

01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος κάτω από την πόλη»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλλων 13»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κόκκινο φίδι»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χρυσή εφεδρεία»

03.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας εντιμότατος κλέφτης»

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτική τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Με τη Σοφία Αδαμίδου και τον Απόστολο Γκλέτσο

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ ΑΚΡΩΝ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΚΛΑΣΙΚΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Ροκ Χάντσον»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ (Ε) «Το χαμένο πλοίο-θησαυρός»

12.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΠΟΝΔΥΛΩΝ (Ε)

13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε)

21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

22.00 ΔΡΟΜΟΙ «Γιάννης Λογοθέτης»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Αγγελος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PEPPER ANN

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ (Ε)

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pulp fiction»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Ντοκιμαντέρ

21.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

21.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

23.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταδίωξη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε) Σειρά

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 SUPER GAME

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.50 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE X-FILES

01.30 PUZZLEMANIA

02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα τάξη αναρχίας»

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ

16.45 RUBI

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

22.00 DREAM SHOW THE MUSIC 2

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόμποκοπ 2»

03.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 50-50 (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απόφαση»

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The ladies man»

05.00 ΜΑΞ ΣΤΙΛ

05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μηχανή του χρόνου»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του τρόμου»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπράντοκ, ο βετεράνος»

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγος του Οζ»

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδ. τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ ΑΚΡΩΝ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ (Ε) «Καταρίνα Βιτ»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ (Ε)

12.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΠΟΝΔΥΛΩΝ (Ε)

13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΗΣ

20.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

20.30 ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

21.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε)

22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δραπέτης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PEPPER ANN

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ: Η ΣΕΙΡΑ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άφθαρτος»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Ντοκιμαντέρ

21.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ: Η ΜΑΧΗ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΕΡΓΑ ΣΤΕΓΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΤΑΦΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε) Σειρά

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 SUPER GAME

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (E)

22.50 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE X-FILES

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Angel's dance»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 MOBIL FUN

04.45 Ο ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ

16.45 RUBI

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΤΥΠΟΥ... ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gossip»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή παγίδα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

01.00 AUTO ALTER

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Shakedown»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ιερό κονιάκ»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA «Μέταλουργκ Ζαπορίζια - Παναθηναϊκός»

23.30 ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA «Δυναμό Βουκουρεστίου - Skoda Ξάνθη»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναίκα της νύχτας»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μις με το ζόρι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλαμπ των χωρισμένων γυναικών»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος ήρωας»

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι υπερήρωες»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδ. Τηλεόραση...

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα γεγονότα στον κόσμο τη βδομάδα που πέρασε

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Με τη Σοφία Αδαμίδου και τον Απόστολο Γκλέτσο

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

09.30 MEDITERRANEO (E)

10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

14.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Ντοκιμαντέρ

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΥΟ ΠΟΛΕΩΝ Σειρά

19.15 ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)

22.10 HISTORY CHANNEL «Εγκλημα και έρευνα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ιαπωνία «Battle Royal - Batoru Rowaiaru»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

09.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ

10.00 ΤΑΡΖΑΝ

11.00 QUACK PACK

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΑΓΡΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΤΗΣ ΙΣΛΑΝΔΙΑΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ

14.00 ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Σουδάν» (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αρης - Νέος Πανιώνιος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

09.00 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)

09.30 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ (Ε)

10.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

12.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

16.00 MotoGP SHOW (Ιαπωνία)

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κατσαριδάκι πάει στη Νότια Αμερική»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSHOI Σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Χοκ Φιν»

23.00 ΑΡΧΕΙΟ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Η μεγάλη νοσταλγία στο σύγχρονο αμερικάνικο σινεμά» «Εύθυμες μοναχικές γυναίκες»

02.30 5ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM «Μπέλφαστ - Τα παιδιά και η κατάρα της Ιστορίας»

03.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

05.00 MotoGP SHOW (E)

06.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ (Ε)

07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ: «ΜΟΔΙΑΝΟ & ΚΑΠΑΝΙ»

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ

07.40 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

09.10 CHEEK TO CHEEK (E)

09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ

11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 ΜΠΑΜ (Μην προχωράς ανυποψίαστος μεγάλε) (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

14.50 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

15.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

16.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.10 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

07.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

08.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 MAD VIDEO AWARDS 2006 (E) Μουσικά βραβεία

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 THIRD WATCH Σειρά

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 BREAKFAST

08.00 EIΣ ΥΓΕΙΑΝ

08.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.30 ΖΙΝΑ Ξένη σειρά

12.30 EUREKA

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεύση από Ελλάδα»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας την αλήθεια»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά

11.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

12.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

13.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος μπαμπάς»

17.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της οικογένειας Πάρτριτζ»

03.30 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ Σειρά

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά

17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

18.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν για πάντα»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλάσμα του βυθού»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα με αστέρια»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέξας Ρέιντζερς»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ

23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org