Τετάρτη 24 Σεπτέμβρη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
Τηλεόραση

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Φωτογραφία: 4ο Αντικείμενα

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Κώστα Χατζόπουλο και Κώστα Τσίφτη

17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο συγγραφέας Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί την λογοτέχνιδα και δημοσιογράφο Ελένη Γκίκα, με αφορμή τα νέα της βιβλία: Το μυθιστόρημα «Το αίνιγμα του άλλου» και την ποιητική συλλογή «Αβυσσος, άλγος, άλμα, αρχίζω...»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

19.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτική μουσική και τραγούδια από τις εκδηλώσεις του θεάτρου Ρεματιάς

20.05 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Θα μεταδοθούν: α) Κοινοβουλευτικός έλεγχος και β) νομοθετική ρύθμιση «συζήτηση κατ' άρθρον του σχεδίου νόμου τροποποίηση του νόμου 2323/1995 υπαίθριο εμπόριο και άλλες διατάξεις». Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου συνομιλεί με τους καλεσμένους του για την ποινικοποίηση των αγώνων του λαϊκού κινήματος

23.20 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί κουαρτέτο τζαζ, από την αίθουσα τέχνης «Εστουδιαντίνα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 CHAPI CHAPO - BINKA

08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

09.40 Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ

10.10 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ

10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

12.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΖΩΑ

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν ήμουν πλούσιος»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ

15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ

16.00 ΤΡΕΚΙΝΓΚ: ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ

17.00 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Μαλεσίνα»

18.30 ΟΔΗΣΣΟΣ, ΜΙΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

19.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

19.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

20.50 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

21.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)

22.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

24.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ

01.00 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επαναλήψεις
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 10 ΜΕ 2

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ου κλέψεις»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΑΦΑΡΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (Ε)

24.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΒΙΟΛΙΟΥ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310-299.400, 2310-299.700

08.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ

08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ

09.00 ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΕΡΑΤΑΚΙ

09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Λισαβόνα»

12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 DESIGN 100% (Ε)

18.30 ΔΕΛΤΑ ΕΒΡΟΥ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για την αγάπη»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ - ΚΛΑΣΙΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ «Metropolis»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

07.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

15.25 SUPER GAME

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 MISSION

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηφαίστειο»

00.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.40 2004-1

01.40 THE X-FILES

02.40 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ

03.40 MOBILE FUN

04.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)

05.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.20 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

16.30 ΜΑΡΙΜΑΡ

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

21.30 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

22.30 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εραστής»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρώτος λαχνός»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210-6994.300

05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ορια αντοχής» Α΄ τηλεοπτική προβολή

23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)

01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

02.30 FRASIER

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΛΑΟΥΡΑ

18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ρένα είναι οφσάιντ»

23.00 GALA

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική αναμέτρηση»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημόσιος κατήγορος»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org