Κυριακή 24 Ιούνη 2007
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 14
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μικρό μου πόνυ Νο6»

08.00 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων ειδήσεων της βδομάδας

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια για μικρούς και μεγάλους

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...

17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Από την κοινοβουλευτική δραστηριότητα

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ με τη «Νυχτερινή Απόδραση»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV (Ε)

15.00 SUPER LEAGUE - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΙΒΟΥ «SPAR EUROPEAN CUP 2007»

18.15 XAIΡΕ ΓΕΙΤΟΝΑ

19.30 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

20.45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Μαθήματα Πιάνου»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (συνέχεια)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 LOFT

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 KYΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του ποντικού ντετέκτιβ»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ, ΚΩΜΩΔΙΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μωρό για τρεις»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικιακή βοηθός»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΓΓΛΙΑΣ

16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

18.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΖΟΡΟ (Ε)

20.30 ΙΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ - 2000

21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θύμιος στη χώρα του γέλιου»

23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας αδάμαστος αθλητής»

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά

15.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

17.00 PASS ΠΑΝΤΟΥ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 SUPER DEAL

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαθιά άγρια θάλασσα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό της Σάρα»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.50 MOBILE FUN

04.30 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 7 ΜΕΡΕΣ ALPHA

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μωρά για ντάντεμα»

16.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε κάνω βασίλισσα»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις ήρωες»

23.30 BUAT ΑΛ ΓΚΑΪΝΤΑ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.25 ALTER KIDS

12.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Σειρά

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φόβος της ταχύτητας»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.45 STARS SYSTEM

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάνιος της συμφοράς»

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

19.00 TAXI GIRL

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και μετά ήρθε ο έρωτας»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επίθεση των εντόμων»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ Σειρά

14.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

16.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο2»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 Στο δρόμο για τα PLAYMATE

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kλεοπάτρα»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική καταδίωξη στους πάγους»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλιντορ, ο μονομάχος»

04.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

05.15 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ Λόλεκ 3. Λούνα παρκ, μαζεύοντας μανιτάρια

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Τεχνομορφές: Τοπιογραφία αρχαία και σύγχρονη Ελλάδα

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, συναυλία με τους ΑΒΑΤΟΝ

22.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου φιλοξενεί τη φιλόλογο, ιστορικό Δώρα Μόσχου, με αφορμή το βιβλίο: «Λάζαρος Ος, ο γιος της επανάστασης. Ο στρατηγός της Δημοκρατίας», του Ερνέστο Κουνέο Ντ' Ορνάνο. Τα πολυτάραχα χρόνια του τέλους του 18ου αιώνα στη Γαλλία σήμαναν το πέρασμα σε μια νέα εποχή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ

08.30 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπρουκ Σιλντς»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ιστορία εναντίον Χόλιγουντ: Πίσω από την ταινία "Ιπτάμενος Κροίσος"»

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

19.00 ΡΙΜΕΪΚ

20.00 ΠΟΛΕΜΩΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΧΟΣ

21.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ

22.00 ΟΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ ΒΑΣΙΛΕΙΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στοιχειωμένος πύργος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ «Γεωγραφία πληθυσμών»

11.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

12.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΠΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

20.30 ΜΟΤΟ GP (Ε)

22.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφύσικα φαινόμενα»

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ DEAL τηλεπαιχνίδι

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ Σειρά

22.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

23.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ

24.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ «Η βασίλισσα του πολέμου»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 MOBILE FUN

04.45 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.20 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (E)

23.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Forever mad»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hellraiser: Κόλαση»

03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οριακές διαπραγματεύσεις»

23.45 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επανάσταση στο Κορονάντο»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

15.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Σειρά

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

21.50 ΜΑΖΙ ΣΟΥ

23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στα τυφλά»

03.40 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

17.45 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΓΟΥΝΤΙ, Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ

19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΣTO ΔPOMO ΓΙΑ ΤΑ PLAYMATE

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη καταδίωξη»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες συνωμοσίας»

02.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα των όπλων»

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μπόλεκ & Λόλεκ: Παίζοντας τον ιππότη, στην κατασκήνωση, στη χώρα των 1.001 νυχτών»

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Αιγαία γη»

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Υψηλή μαγειρική των σχέσεων» της Βίλλης Σωτηροπούλου

22.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή αφιερωμένη σε ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ

08.30 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μητέρες και κόρες στο Χόλιγουντ»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ιστορία εναντίον Χόλιγουντ: Αλέξανδρος»

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

19.00 ΡΙΜΕΪΚ

20.00 ΠΟΛΕΜΩΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΧΟΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΞΕΝΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κορίτσια του δρόμου»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ «Ξένια Καλογεροπούλου»

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημόσιος κίνδυνος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

00.45 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ «Βραζιλία, ο κοιμώμενος γίγαντας»

11.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Η κληρονομιά του ανθρώπινου γένους

12.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 ΝΗΣΙΑ «Μαρτινίκα»

22.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

01.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

01.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

01.35 DESIGN (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ DEAL

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ Σειρά

22.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ

23.00 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ

23.50 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.20 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.15 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ Σειρά

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ

23.50 TV ΤΙΓΚΛΟΝ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προάγγελος θανάτου»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.570.70.00

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 JE T' AIME

24.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ίχνη του δολοφόνου»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

15.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

22.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα στους ζωντανούς»

02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Final fantasy»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

17.45 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΓΟΥΝΤΙ Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ

19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και η κάμαρα με τα μυστικά»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλοί δολοφόνοι»

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πορεία προς τη νίκη»

04.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. Μουσική εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ, Ντουφέκι και καλάμι, ψεύτικος παππούς

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Τα έργα της θάλασσας»

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... Αφιέρωμα στο Γρηγόρη Μπιθικώτση, μέρος α'

21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το ΔΙΠΛΟΧΟΡΔΟ LIVE

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ

08.30 ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 TΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ρούντολφ Ες: ο άνθρωπος που πέθανε δύο φορές»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Ιστορία εναντίον Χόλιγουντ: Αμερικανοί μαχητές: Μπίλι Φισκ»

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ σειρά

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ

20.00 ΠΟΛΕΜΩΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΧΟΣ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρώτες φωνές "Κλαις"»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Εγκλημα και τιμωρία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καζίνο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)

01.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ «Δυναμικά ειρηνικά όρια»

11.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

12.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)

21.00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1.000 ΛΕΞΕΙΣ...

22.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

01.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

14.50 ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ DEAL

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «X - men»

23.10 ΣΚΕRΤΣΑΚΙΑ

23.45 ΟΛΑ 7EVEN

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 OI ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ Σειρά (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBIL FUN

05.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 H ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά

17.20 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

23.30 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένος άγγελος»

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «40 μέρες και 40 νύχτες»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τα όρια»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

15.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ Τηλεπαιχνίδι

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

23.00 50 - 50 (Ε)

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Absolon»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΙΛΙΝ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

17.45 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΜΠΕΪΜΠΙ ΛΟΥΝΕΪ ΤΟΥΝΣ Παιδική σειρά

19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ Παιδική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PLAYMATE 2007

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «CALL GIRL»

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Aντίο Εμμανουέλα»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μπόλεκ - Λόλεκ: Αγώνας στο Β. Πόλο, κυνηγώντας το γορίλα»

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Τεχνομορφές: Παραγωγή λαδιού

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Βασίλισσα Κέλι»

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Κατερίνα Κούκα, Λάμπρο Κρέλα, Κώστα Βέη, Χρήστο Νικολόπουλο

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.30 ΨΥΧΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ

11.39 Ο ΧΟΡΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Νησιώτικη Ελλάδα»

11.56 ΙΣΤΟΡΙΑ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ «Αιγαίο - Η θαλάσσια γέφυρα» Α΄ μέρος

12.30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

19.00 ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ

21.00 ΒΟΛΕΪ - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΛΙΓΚ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Τσεχία» Απευθείας μετάδοση

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η ταυτότητα μιας γυναίκας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

22.45 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Β΄ κύκλος)

23.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε) Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ «Εθνικός θρυμματισμός»

11.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Η κληρονομιά του ανθρώπινου γένους

12.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.10 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

20.15 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

21.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

23.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

01.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

01.35 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ DEAL

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ

22.30 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της Μάρθα Στιούαρτ»

02.45 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

05.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά

17.20 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.15 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 10Η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κάπτεν Νουκ και τα παιδιά της βόμβας»

03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο άσπονδοι φίλοι»

22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

15.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

22.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος μιας σχέσης»

02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικά της κρεβατοκάμαρας»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

17.45 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΓΟΥΝΤΙ Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ

19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του θηριοτροφείου»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξέσπασμα»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτο σκοτάδι»

03.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

04.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

05.00 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ - Λόλεκ: Στις στέπες της Αυστραλίας, στα νησιά της Πολυνεζίας

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Εισαγωγή στο αρχαίο δράμα

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Αφιέρωμα στο Γρηγόρη Μπιθικώτση (Μέρος β΄)

21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

22.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τον Σπύρο Λίτινα. Μιλούν για την πορεία του στο χώρο του κινηματογράφου και της τηλεόρασης και την ταινία του κινουμένων σχεδίων «Godzilla» με την οποία συμμετείχε στο Φεστιβάλ της Δράμας

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΟΥΚΛΑΠΟΘΗΚΗ

08.30 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ

09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ιστορία εναντίον Χόλιγουντ: Εθνικός θησαυρός»

12.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

20.00 ΠΟΛΕΜΩΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΧΟΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Τόνι Μπλερ: Το μεγάλο αντίο»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια) «Η συμφωνία»

01.30 ΝΒΑ ACTION

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

14.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ

23.00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

01.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ «Τοπία πόλεων, εκτάσεις προαστίων»

11.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΓΕΝΟΥΣ

12.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 Ο ΨΥΧΡΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ - Η ΜΑΧΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

01.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

01.35 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

14.50 ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ DEAL τηλεπαιχνίδι

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

22.00 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ

23.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βαθιά νερά»

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.40 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.20 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ Τηλεπαιχνίδι

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 MAD VIDEO MUSIC AWARDS 2007

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πες το δυνατά»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συν.)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πες τα Χρυσόστομε»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγητό μέσα στη νύχτα»

01.15 AUTO ALTER

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελοι της φωτιάς»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

15.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

22.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλός προστάτης»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας μάγκας με καμπύλες»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

17.45 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΜΠΕΪΜΠΙ ΛΟΥΝΕΪ ΤΟΥΝΣ

19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ Παιδική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μαχητές των δρόμων»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επαφή»

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ταυρομάχος εραστής»

04.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ Πολιτικό talk show

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καραγκιόζης: Ο Μέγας Αλέξανδρος και το καταραμένο φίδι»

08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια για μικρούς και μεγάλους

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Οι νέοι θέλουν να ζήσουν»

22.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Αφιέρωμα στον Γρηγόρη Μπιθικώτση, μέρος γ΄

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

09.30 MEDITERRANEO

10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΑΡΧΑΙΑ ΛΥΚΑΙΑ Ντοκιμαντέρ

14.05 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV (Ε)

15.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΞΙΦΟΥΣ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

18.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ «Looking for Sophia»

19.00 ΡΙΜΕΪΚ

20.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΛΙΓΚ ΑΝΔΡΩΝ - ΒΟΛΕΪ «Ελλάδα - Τσεχία» Απευθείας μετάδοση

23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Γαλλία «Μικρές πληγές»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

09.00 GOOF TROOP Κινούμενα σχέδια

10.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.30 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.00 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαμάντια»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ «Το κλιματικό παζλ»

09.00 ΤΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΥΜΠΑΝ

10.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ (Ε)

11.00 MOTO GP SHOW

12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

14.30 MOTO GP

16.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συννεφιασμένοι ορίζοντες»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.47 ΚΑΙΡΟΣ

19.50 6 + ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΖΟΡΟ (Ε) Σειρά

20.30 1ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΣΙΜΟ - 2000

21.30 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίλι Μπάθγκεϊτ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Οι σχέσεις σ' όλον τον κόσμο»: «Οι φίλες»

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ (Ε)

02.35 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

04.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

15.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

17.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ελλάδα - Μεικτή Ευρώπης» (Ζωντανή μετάδοση)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγός»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμός στην Τσάινα Τάουν»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.10 MOBILE FUN

04.45 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (τελευταία εκπομπή)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 Δοκιμαστικά από τη Γαλλία

16.15 X-FIGHTERS

16.50 BAYWATCH

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γεροντοκόρος»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (τελευταία εκπομπή)

00.30 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Ε)

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Συνέχεια)

02.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 GREY'S ANATOMY Σειρά

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Συμφωνίες γυναικών» (Ε)

23.00 SEX AND THE CITY Σειρά

23.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κούρσα θανάτου»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 TAXI GIRL (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Resident evil»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κομπιναδόροι»

03.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

16.45 CALIFORNIA TEENS Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε.R.)

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κορυφή του Δάντη»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γκρινιάρηδες»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ρεμάλια»

05.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org