08.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο Ανδρέας Θερμός συζητάει με τους Γιώργο Σκιαδιώτη, μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής του ΕΚΑ - στέλεχος του ΠΑΜΕ και Πέτρο Βαμβακά, πρόεδρο του Συλλόγου Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας - στέλεχος του ΠΑΜΕ για την Πρωτομαγιά και την προοπτική των ταξικών εργατικών αγώνων
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η ερασιτεχνική θεατρική παράσταση «ο μικρός Πρίγκιπας»
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η δημοσιογράφος Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τον Κουβανό πρέσβη Χόρχε Κεσάδα και τον Κώστα Τουμασάτο - γγ του Ελληνοκουβανικού Συνδέσμου Φιλίας και Αλληλεγγύης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 SUPER TUNING LIVE Ο Στράτος Φωτεινέλης και ο Κώστας Πατσουρέας συζητούν με τους βελτιωτές αυτοκινήτων Παναγιώτη Καμπύλη και Δημήτρη Βασιλειάδη, για τις βελτιώσεις, αλλά και τον αγώνα ΝΤΡΑΞΤΕΡ της επόμενης Κυριακής που θα πραγματοποιηθεί στο στρατιωτικό αεροδρόμιο της Τρίπολης
23.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Ο Κώστας Πασακυριάκος συνομιλεί με τους Νάσο Αλευρά, υφυπουργό Πολιτισμού και τον δημοσιογράφο Παναγιώτη Τσούτσια, με θέμα: «Η πορεία της Ολυμπιακής προετοιμασίας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.45 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
10.00 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε)
11.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
12.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
14.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.25 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
17.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ
19.00 ΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ (Συνέχεια)
19.30 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.35 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σκορπιός»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
02.45www.άνθρωποι.gr (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10.30 ΕΠΙ ΤΑ ΙΧΝΗ
11.01 ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.30 Ο ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
12.01 ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
20.00 ΑΛΚΟΟΛ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ «Η κάμερα στον πόλεμο»
08.01 ΠΡΟΚΛΗΣΗ «Προκλητικό Λος Τάιλος»
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
11.00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (Ε)
12.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
12.30 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ (Ε)
13.30 ΡΟΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
14.30 DESIGN FOREVER (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΥΓΕΙΑ
18.00 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.50 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΩΝ ΠΟΛΙΣ
22.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ...
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Don's party»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
05.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΝΤΑΝΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
16.25 BIG BROTHER
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.15 BIG BROTHER
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ - ΕΚΤΑΚΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ
22.35 BIG BROTHER
23.40 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
02.20 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Ντάνιελ Μπουν»
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 ΝΙΡΒΑΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 LIFE STYLE NEWS
15.25 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προδομένη αγάπη»
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΘΟΥΣ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι Νο 2»
24.00 TWIST!
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΝΙΚΙΤΑ
02.30 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.00 ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ (Ε)
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 BAR SPECIAL
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπάγιερ Λεβερκούζεν
23.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
24.00 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ
01.15 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
01.45 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 BAR (E)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
09.00 ΤΗΕ TRAP (E)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΝΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
15.00 ΚΡΕΣΕΝΤΟ (Ε)
16.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
17.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 THE TRAP
20.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ STAR
21.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
22.00 ΕΝ ΙΟΡΔΑΝΗ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γοητεία της απιστίας»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός "Zero"»
03.15 ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΚΑΙ ΦΤΩΧΟΙ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ