Κυριακή 24 Δεκέμβρη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

TV - ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

14.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ Με την Σούλα Βαζούρα

15.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΕΝΤΡΑΝΟ

16.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ Από το 1ο Φεστιβάλ του Σπαθάρειου Μουσείου, θα μεταδοθεί η παράσταση του Κώστα Μακρή «Ο Καραγκιόζης ξιφομάχος»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Η εξαίρεση και ο κανόνας» του Μπρεχτ

19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με την μουσική και τα τραγούδια του Μπάμπη Τσέρτου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Το δώρο των Χριστουγέννων

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

07.00 Η ΜΑΓΙΚΗ ΛΑΜΠΑ ΤΟΥ ΑΛΑΝΤΙΝ

08.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του τεμπέλη» (Ε)

09.15 ΟΡΘΡΟΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

12.45 ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΓΛΥΚΙΑ... ΑΓΙΑ ΝΥΧΤΑ (Ε)

16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πριγκίπισσα Σίσι»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

18.30 ICE TANGO

20.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΑ «ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάγερλιγκ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

23.45 ΝΥΧΤΑ ΑΓΓΕΛΩΝ

03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»

04.30 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΔΩΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥ

10.00 Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΤΙΣ ΙΤΙΕΣ

11.15 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΙΟΝΙ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ

12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Αυστρία»

13.00 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΡΙΝ «ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

15.15 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΡΙΝ «ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ»

15.45 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΟΙ ΓΑΛΑΤΕΣ

17.00 ΧΟΝΔΡΟΣ ΛΙΓΝΟΣ «Μια καλή πράξη»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΗΝ CANADIAN BRASS BAND

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.15 TO ΔΕΝΤΡΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

19.50 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΝΑΤΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξυπόλυτη στο πάρκο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: «Μυθολογία - ελληνικά τραγούδια»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι του κλέφτη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00 και 12.00,02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο τρέιλερ ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 0299-400-299-700

08.01 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ

11.30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΗΘΛΕΕΜ - ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΒΕΛΒΕΝΔΟ

12.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.30 ROCK TV

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

17.00 Η ΚΙΡΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΔΡΙΚΟ ΤΟΥ ΚΟΒΕΝΤΡΙ

18.30 ΑΓΙΑ ΝΥΧΤΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 DESIGN X-treme (Ε)

21.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΗΘΛΕΕΜ - ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ

21.30 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οικογένεια μου»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690 - 2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)

08.00 KAΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 CHEEK TO CHEEK (E)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.10 SUPER GAME

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17.50 SUPER GAME

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

22.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΛΑΣ

03.00 Η ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η όπερα της πεντάρας»

05.00 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

05.30 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΧΟΝΔΡΟΣ ΛΙΓΝΟΣ

06.30 ΘΕΑΤΡΟ «Ο μάγος του Οζ»

08.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιπτάμενες σακαράκες»

10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα... κάθε μέρα»

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα χόρευε»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

16.30 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γαμπροί της Ευτυχίας»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ID

23.00 Η ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ ΣΤΟ ALTER HALL

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγιδευμένοι στον παράδεισο»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο στίβο της ζωής»

04.30 ΧΟΝΔΡΟΣ ΛΙΓΝΟΣ

05.00 ΕΣΜΕΡΑΝΤΑ (Ε)

ALTER

Τηλ. 5707.000

09.00 Περιπέτειες στην ονειροχώρα

10.05 WOOF

10.30 ΤHUNDERS TONES

11.00 Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΥΤΙΆΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

13.00 ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΙΣΤΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΙΣΤ

17.30 HACKERS - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 HACKERS (Συνέχεια)

18.45 ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑ 'ΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

23.00 ΤΑΙΝΙΑ «Και κλέφτες και αστυνόμοι»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.10 HΑCΚERS - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)

02.15 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

MEGA

Τηλ. 6980.900

06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολιβερ»

09.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρούμενα αρκουδάκια»

11.00 ΛΑΒ ΣΟΡΡΥ (Ε)

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπταιν Χουκ»

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ: «ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ»

22.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπότες, σπιρούνια και καυτές σέλες»

02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-406.00

06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.05 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)

10.00 ΚΡΕΣΕΝΤΟ (Ε)

11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)

12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του πλουσιόπαιδου»

23.30 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από την Αφρική»

04.45 ΠΛΕΪΕΡΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

«902»

Τηλ. 2592.802 - 2592.902

14.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών: Γ.Σ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ

16.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

17.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

19.00 AUTO SPIRNT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς, από τον Στράτο Φωτεινέλη

20.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μάρκος Βαμβακάρης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με την Λένα Αλκαίου και τον Γεράσιμο Ανδρεάτο

23.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σανέλ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

06.30 MEDITERRANEO (E)

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.45 ΤΑ ΠΑΘΗ ΚΑΙ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΤΣΑ

12.45 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ «Μήτηρ Θεού»

13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του αλήτη»

15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)

18.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ

18.45 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ

20.00 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ

21.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

22.00 ΓΛΥΚΙΑ... ΑΓΙΑ ΝΥΧΤΑ

00.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

04.15 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)

06.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 7 Μ.Μ.Ε.

10.00 ΣΙΣΙ, ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ

11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

14.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Χωραφά»

17.00 ΤΑ 12 ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΞ

18.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΓΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεράιδες»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΡΙΝ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΠΡΙΝ «ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ»

00.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικο παραμύθι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΟΠΕΡΑ «Η αγάπη των τριών πορτοκαλιών» του Σεργκέι Προκόφιεφ

12.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΩΝ ΡΑΚΟΥΝ

12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ

13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ

16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων»

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 DESIGN FOREVER

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΩΡΑ

20.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΒΙΕΝΝΗ

21.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690-2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

07.00 EXTREME DINOSAURS

07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ

08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ

09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καρυοθραύστης»

11.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

12.55 SUPER GAME

13.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

16.30 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.10 ΜΠΑΜ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΕΝΑ ΣΟΟΥ «ΑΝΩ - ΚΑΤΩ»

22.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός αιώνας του Χόλιγουντ, Νο 3»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη»

03.45 ΣΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ (Ε)

04.15 ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ (Ε)

04.45 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

05.15 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ

07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρία θαυμάτων»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέλα... για νοίκιασμα»

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»

18.15 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

24.00 ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΖΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΟ RIVAS

03.00 Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΣΤΗ ΜΥΡΟΒΟΛΟ

05.00 ΤΣΑ! (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

11.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ MAGAZINO

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ MAGAZINO (Συνέχεια)

13.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 6+1 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ

15.45 ΑΠΟΡΡΗΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ALF

17.30 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ, ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ, ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (Συνέχεια)

18.30 ΤΑΙΝΙΑ «Χτυποκάρδια στο θρανίο»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΧΗ

23.00 ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΙΣΤΑ

00.45 ΤΑΙΝΙΑ «Ανδρας, ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου»

02.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)

07.00 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

08.00 ΑΙΧΜΑΛΩΤΟΣ ΑΪ-ΒΑΣΙΛΗΣ

08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του αστυνόμου Σαΐνη»

09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ

10.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΩΝ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

11.00 ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΚΙ

12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες»

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάμε... χιόνι;»

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαντασμένος»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ; - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ

22.15 MEGA STAR

01.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.10 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

11.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ

12.15 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ

12.20 ΠΟΚΕΜΟΝ

12.50 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

13.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ

14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

15.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

16.00 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαρέμι»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα των Μάνστερ»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άπληστος»

05.00 ΠΛΕΪΕΡΣ

TV - ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

14.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόκκινος κουρσάρος»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ

19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς. Με τον Στράτο Φωτεινέλη

20.45... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί τον πρωτοψάλτη Σπύρο Παυλάκη

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ

08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

09.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)

12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

13.00 ΜΑΡΙΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.25 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ

18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ

19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτορες 005 εναντίον Χρυσοπόδαρου»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο κλέψας του κλέψαντος»

01.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

02.10 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)

02.35 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

04.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ

11.01 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

11.30 ΝΕΡΟ: Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Μικρονησία»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

14.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ART NET (Ε)

18.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

19.35 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)

20.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Deep South USA»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 CINETRIP

22.30 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

01.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 12.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00.
  • Στις 20.00 θα μεταδίδεται μονόλεπτο τρέιλερ ειδήσεων
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 0299-400-299-700

08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Αδελφές Μπροντέ»

08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»

09.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΙΚΙ

10.00 Ο ΚΗΡΟΠΟΙΟΣ

10.15 ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ

12.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Εύα Μπράουν»

12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.30 ROCK TV

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ 'Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ

20.30 DESIGN FOREVER (Ε)

21.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρά της θάλασσας»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690 - 2

06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

22.00 ΑΘΩΟΣ 'Η ΕΝΟΧΟΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

23.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.15 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της συμφοράς»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν έχουν ιερό και όσιοι»

ALPHA

Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

12.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)

13.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 ΠΑΣΙΦΙΚ ΜΠΛΟΥ

16.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ Ζι... Βέγγος»

18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή την έχουμε»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος με τα τραπουλόχαρτα»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The gifted»

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.05 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΧΑΚΕΡΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

19.30 'Η ΟΛΑ 'Η ΤΙΠΟΤΑ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 PERSONA GRATA

22.00 ΑΡΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ

23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σάρκα του διαβόλου»

02.00 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)

04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6903.000 - 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη μου, συρρίκνωσα τα παιδιά»

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ

22.40 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλέφτες και αστυνόμοι»

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.05 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)

10.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)

11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)

12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ

16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούπερ Μάριο»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια πολέμου»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της μακρινής ηπείρου»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό μου λουλούδι»

05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org