Παρασκευή 24 Νοέμβρη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Τηλεόραση

TV - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (E) Με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα

11.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)

17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ Από το 1ο Φεστιβάλ του Σπαθάριου Μουσείου, θα μεταδοθεί η παράσταση του Μάνου Παντελιδάκη «Ο Καραγκιόζης τυφλός»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Ο Θανάσης Παπαρήγας συνομιλεί με την Παρύσαντη Παπαδοπούλου - Συμεωνίδου, συγγραφέα, για το τελευταίο της βιβλίο «Η επιλογή της Αθήνας ως πρωτεύουσα της Ελλάδας» 1833-1834

19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Νίκο Βερόπουλο

20.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» «Νησιά Γκαλάμπακος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Θέμα: «Ο ρόλος του ΠΑΜΕ στην ανάπτυξη, αναζωογόνηση και ταξικό προσανατολισμό του εργατικού κινήματος». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελεύθερη ζωή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

08.00 ΝΟΝΤΙ, Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ

08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

09.45 ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΜΑΡΙΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΣΚΙΠΙ

16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ

18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ

19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το 48ωρο των κατασκόπων»

01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκότωσα για το παιδί μου»

02.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

04.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.01 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ

11.01 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ

11.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ

12.01 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ

14.00 ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΗ ΓΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ΣΕΪΚΕΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)

20.01 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

23.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ «Κώστας Μακεδόνας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Προσοχή κίνδυνος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»

09.30 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

10.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ

10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ

12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.30 ROCK TV

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ

20.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

21.00 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΧΟΡΟΥ

22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμπειρίες»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

22.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

23.00 SEX REVOLUTION

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.15 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησυχη αλλά ματωμένη νύχτα»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αλογοκλέφτες»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

11.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνοι που ξέρουν να αγαπούν»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

15.45 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή»

18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ

22.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για τρία εκατομμύρια δολάρια»

05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 3486.000

06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10

09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΑΚΕΡ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

19.30 `Η ΟΛΑ `Η ΤΙΠΟΤΑ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 PERSONAE GRATAE

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από τον εφιάλτη»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπησα το φάντασμα της γυναίκας μου»

02.00 ΧΑΚΕΡ (Ε)

04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ

21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ (Ε)

21.50 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διασταύρωση»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΧΗΜΕΙΑΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα του χορού»

04.30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

08.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι προικοθήρες»

08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

09.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

10.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ

10.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.00 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ (Συνέχεια)

11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ

15.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

17.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρομερό παιδί Νο 2»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντόνι Μπράσκο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση των δαιμόνων»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φοιτητής της συμφοράς»

05.30 ΜΕΘ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org