ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.35 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, SPEEDRUNNER IV 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, SUPERFAST XII 15.30 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 18.45 Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 23.30 Κω, Ρόδο.