Τρίτη 23 Οχτώβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΡΙΤΗ 23/10
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)

08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

09.00 ΑΡΘΟΥΡ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

10.00 ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ (Ε) «Ιωάννινα»

10.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ (Ε) «Μονεμβασιά»

11.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε)

12.00 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ (Ε)

13.00 ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

14.40 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '40

17.00 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ (Ε) «Η νεολαία στην Αντίσταση»

18.10 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Συνέχεια)

19.15 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ

19.20 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ (Ε)

20.10 ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΤΟΥ ΕΜΦΥΛΙΟΥ (Ε) «Τρούμαν εναντίον Μάρκου»

21.10 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑΣ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΤΟΥ '40 (Ε)

21.40 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ

21.45 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ

23.10 ΑΚΥΒΕΡΝΗΤΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ (Ε)

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελικό ξεκαθάρισμα»

01.45 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

14.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ «Τα ράφια bookworm»

19.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΜΑΜΗ Σειρά εποχής

23.00 ZOOM

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ZOOM (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσάκι Τσαν: Ο αήττητος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

10.30 ΣΧΕΔΙΟ

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ

19.00 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίνι φούστα και καράτε»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια γυναίκα κατηγορείται»

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

01.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;

02.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)

06.30 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 SUPER GAME

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 PRIVATE PRACTICE Ιατρική σειρά

24.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 BROTHERS AND SISTERS Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.20 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

08.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ Σατιρική εκπομπή

23.00 ALPHA ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 CSI, NEW YORK

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

11.50 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.50 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 SILA Σειρά

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 MASTERCHEF (Ε)

01.45 L.A.P.D. (Ε)

02.45 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

03.45 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 MERCY Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.40 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.30 TRAUMA Ιατρική σειρά

11.30 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πληροφοριοδότης»

01.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

02.00 LIFE Αστυνομική σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χώρα των Φαραώ»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org