Τετάρτη 22 Σεπτέμβρη 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 38
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα», κλασικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε)

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Δ. Μητροπάνο, Π. Κατσιμίχας, Ανοιχτή Θάλασσα

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κουβανέζικα κινούμενα σχέδια

17.30 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά (8ο)

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Το τυρί: ιστορία, τυροκομία, είδη τυριού, τυροκομικά προϊόντα (2ο)

19.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε) Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

20.00 ΖΙΖΑΝΙΑ Ξένη σειρά (3ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά (7ο)

22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Θέμα: Παιδεία. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ (Ε)

09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)

10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)

10.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

11.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Ε)

11.30 ΤΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός, παλαβός και Βέγγος»

13.30 ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΕΥΚΑ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΣΩΠΟ (Ε)

14.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

19.00 ΔΡΟΜΟΙ «Χρόνης Μπότσογλου»

20.00 ΑΡΚΤΙΚΗ: ΡΑΓΔΑΙΑ ΤΗΞΗ ΤΩΝ ΠΑΓΩΝ (Ε)

21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 33ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ

00.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Κυριάκος Κουτσομάλλης»

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τέσσερα διαμάντια»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλέντι, λεφτά κι αγάπη»

20.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ (Ε) «Αλέκος Σακελλάριος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νίξον»

01.30 ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ (Ε) «Οι ιππότες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

10.30 ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ «Πόλεμος για το νερό - Μεγάλο φράγμα»

11.30 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Μουσώνες»

12.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ «Πήλιο»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

19.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Φώκιες»

20.00 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ

20.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Συνέχεια)

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

02.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

05.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

07.00 ELAΤTE

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 KISMET

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

24.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 ΚΑΡΜΑ (Ε)

02.10 EUROPEAN POKER TOUR

03.10 ΔΙ$ ΜΑΔΙΑΜ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πλανήτης των πιθήκων»

23.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.15 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ

02.15 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)

16.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 SINGLES (Ε)

18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

22.50 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 SAFE SEX (Ε)

01.15 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

02.15 ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! (Ε)

03.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε) Ερωτική κομεντί

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Τα στρουμφάκια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

18.50 NUMB3RS

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Επιστάτης»

22.45 ΟΜΑΔΑ NCIS

23.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

00.45 MEDIUM Σειρά

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Chips 99»

04.00 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Κωμική σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org