07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Κάρυστος» (μέρος α')
08.00 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά (3ο)
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κινηματογράφος - Μονόλογος των κυρίαρχων»
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Πορτοκάλογλου»
17.00 ΚΟΠΕΡΝΙΚΟΣ Ξένη σειρά (3ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Επιχείρηση Contor»
20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Γιάννη Σπανού «Αναδρομή» Σοφία Βόσσου - Φ. Σαββατιανός - Κ. Τσιαγκούλα - Γ. Καραγιαννάκης - Σ. Κωνσταντίνου
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)
08.30 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ (Ε)
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
10.00 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ «Θωμάς Κοροβίνης»
10.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ (Ε)
11.00 ΑΡΚΤΙΚΗ: ΡΑΓΔΑΙΑ ΤΗΞΗ ΤΩΝ ΠΑΓΩΝ (Ε)
12.00 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
13.00 ΚΟΥΚΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ Νεανική σειρά
17.00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ (Ε) «Απίθανοι ήρωες»
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Ο δράκος του Νίκου Κούνδουρου»
20.10 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
21.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Yella»
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
23.30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ (Ε) «166»
01.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)
03.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε) «Ο Νώντας και τα βιολογικά προϊόντα στο Κιλκίς»
11.00 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ (Ε) «Βυζαντινό και Χριστιανικό Μουσείο»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ (Ε)
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Ο γκρίζος λύκος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΞΕΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
19.00 ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
20.00 CHAMPIONS NET - Pre game
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 CHAMPIONS LEAGUE - Play off «Μάλαγα - Παναθηναϊκός»
23.45 CHAMPIONS NET Εκπομπή. Περιλαμβάνεται ο μαγνητοσκοπημένος αγώνας «ΑΕΛ - Αντερλεχτ»
07.30 ΧΙΜΠΑΝΤΖΗΔΕΣ: Η ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ
08.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε) «Αγιο Πνεύμα Σερρών»
11.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Ηχος κρουστός»
12.00 BALKAN EXPRESS (Ε) «Βιέννη» (Α' μέρος)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Μια ζωή χωρίς σύνορα»
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Κανάλια»
18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ταξιτζής»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε) «Το Μακεδονικό Μέτωπο» (Β' μέρος)
23.10 ΜΑΟ ΤΣΕ ΤΟΥΝΓΚ
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
00.30 CINEMANIA (Ε)
01.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΜΑΟ ΤΣΕ ΤΟΥΝΓΚ (Ε)
04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο
10.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 STARFISH Σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FTHIS TV
22.00 ASI Δραματική σειρά
23.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
24.00 OLA 12 HOT (Ε)
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
06.15 MACGYVER (Ε)
07.45 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
09.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
10.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
11.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.00 KITCHEN NIGHTMARES UΚA
15.00 OLIVER'S TWIST
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.45 CSI, LAS VEGAS Σειρά
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLEΖ-RETOUR (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 SILA (Ε) Σειρά
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SILA Σειρά
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.10 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
01.30 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)
02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFICCE: AN AMERICAN WORKPLACE
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers: operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 FLORICIENTA Σειρά
15.45 PRIVILEGED Σειρά
16.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Περιπετειώδης σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια βραδιά στο Νότινγκ Χιλ»
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.30 MEDIUM
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος κίνδυνος 4: το ξύπνημα»