09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η εισηγητική ομιλία της ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ Αλέκας Παπαρήγα στη Διεθνή Συνάντηση Κομμουνιστικών Κομμάτων
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Ο Γ. Λιβέρης φιλοξενεί τον Νίκο Μαρκέα, ειδικό ορθοπεδικό, συγγραφέα ιατρικών εκδόσεων και αθλητή - με 12 συμμετοχές σε αγώνες Μαραθωνίου δρόμου - σε μια συζήτηση για το πρόβλημα χρήσης αναβολικών από τους αθλητές
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.45 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
07.15 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ
07.20 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)
07.50 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
08.20 SYMPHOLLIES
08.30 ΤΟ ΤΖΙΝΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
09.00 ΣΤΙΓΜΕΣ MUNDIAL 2002
09.30 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Σενεγάλη - Τουρκία» (Προημιτελικοί)
11.35 ΣΤΙΓΜΕΣ MUNDIAL 2002
12.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Γιούρο '96»
13.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ «Γκουαρντιόλα Τζόζεφ»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΣΤΙΓΜΕΣ MUNDIAL 2002
14.30 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Ισπανία - Ν. Κορέα» (Προημιτελικοί)
16.35 ΣΤΙΓΜΕΣ MUNDIAL 2002
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπηρέτρια κατά λάθος»
19.05 ΣΤΙΓΜΕΣ MUNDIAL 2002
19.30 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «1ος 52 - 1ος 56» (Μ)
21.35 ΣΤΙΓΜΕΣ MUNDIAL 2002
22.00 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «1ος 51 - 1ος 55» (Μ)
24.00 ΤΟRΑ - ΤΟRΑ - ΤΟRΑ
01.30 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «1ος 52 - 1ος 56» (Μ)
03.15 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ
05.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η ιστορία του ποδοσφαίρου» (Ε)
06.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Πορτρέτα ποδοσφαιριστών»
06.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Φύση και πρωταθλητές»
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ «Δηλητηριώδη αγκάθια»
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
12.30 ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ
16.15 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
16.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΙΒΟΥ SUPER LEAGUE
19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Συνέχεια)
20.30 Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνδρες δε φεύγουν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Reservoir Dogs»
08.01 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
09.00 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
10.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ «Η τράπεζα»
10.30 ΜΟΤΣΑΡΤ: ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΜΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΑΣ
11.30 Η ΠΟΛΗ ΜΟΥ «Νάουσα»
12.00 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.25 «1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΑΘΗΤΙΚΩΝ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΑΪΟΣ 2001 - ΧΑΜΗΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ»
13.35 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΟΠΙΑ «Λέσβος, τα λιοτρίβια του πολιτισμού»
14.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΚΡΗΤΗ, ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ
18.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΠΟΡΤΡΕΤΑ
19.00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΦΡΑΝΚ
19.30 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
22.00 REM - LIVE IN ATLANDA
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Η απόδραση»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑ
11.00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
11.30 ΛΑΠΙΤΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΜΠΑΜ
15.00 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ
17.00 Η ΣΕΙΡΗΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον αράπη κι αν τον πλένεις»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»
23.00 BIG BROTHER
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 BIG BROTHER
01.20 TMHMA ΗΘΩΝ (Ε)
02.20 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
03.20 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.00 MOBILE FUN
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.20 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Του χωρισμού ο πόνος»
13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 Απ...ΑΡΕΤΗ...τως με ΤΟΛΜΗ
16.15 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατατρεγμένος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσας»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στίγμα του δολοφόνου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απατεώνες στο σανίδι»
04.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
05.15 ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (Ε)
06.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΤΗΡ, ΥΙΟΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ (Ε)
07.30 ΠΙ ΜΠΙ ΚΑΙ ΤΖΕΪ ΟΤΕΡ
08.00 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτή καταδίωξη»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 TRACTION
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψεύτης»
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ Τηλεπαιχνίδι
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ελληνίδα στο χαρέμι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος για το χρυσό»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στους δρόμους της βίας»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
13.30 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2525
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
17.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
19.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.20 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.30 B.b.B.
20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
20.01 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
21.01 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη των δολοφόνων»
23.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
23.01 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του ιλίγγου»
01.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
01.01 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδυναμία»
03.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
03.01 ΠΡΟΒΙΝΤΕΝΣ
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
05.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
05.01 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ (Συνέχεια)