08.00 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ (Ε)
08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ
10.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΜΟΓΙΑ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)
12.00 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
12.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)
13.30 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
14.00 ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΤΙΚΙ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
16.00 CHALLENGES (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)
17.00 ΕΠΙΓΕΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ ΥΠΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ «Λίμνη Τσαντ»
WHY POVERTY?
ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ!
18.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε)
18.50 ΓΙΑΤΙ;
18.53 WHY POVERTY: POOP ON POVERTY (Ε)
19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
19.55 ΓΙΑΤΙ;
19.58 WHY POVERTY: MORRIS BAG (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
20.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε)
20.55 ΓΙΑΤΙ;
20.58 WHY POVERTY: FINDING JOSEPHINE (Ε)
21.10 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
21.45 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ «Ολυμπιακός - Εφές»
23.40 ΓΙΑΤΙ;
23.45 WHY POVERTY: SEA GYPSIES (E)
23.50 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
00.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ
17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ Ντοκιμαντέρ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ
19.00 ΑΝΡΙ ΦΙΛΙΠ ΠΕΤΕΝ: 1914 - 1945, ΑΠΟ ΗΡΩΑΣ ΠΡΟΔΟΤΗΣ Ντοκιμαντέρ (Β' μέρος)
20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά
23.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2 (Συνέχεια)
00.45 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά μυστηρίου
07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
10.30 ΣΧΕΔΙΟ
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ
16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.30 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ Απευθείας μετάδοση από τη Γαλλία
19.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ; «Πράσινη τεχνολογία»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο διάβολος και η ουρά του»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Η χρυσή ποδοσφαιρική δεκαετία»
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 CINEMANIA
01.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ
01.30 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...
02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)
06.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1
11.00 SUPER GAME
11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 SUPER GAME
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.45 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
20.00 UEFA EUROPA LEAGUE «Παναθηναϊκός - Ν. Κ. Μάριμπορ» Απευθείας μετάδοση από το ΟΑΚΑ
22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 UEFA EUROPA LEAGUE LIVE
01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.45 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
06.50 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)
08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ
09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)
10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ - Best of Κοινωνική εκπομπή
23.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
03.45 CSI, NEW YORK Σειρά
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
18.00 SILA
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε) Σειρά
22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ Ενημερωτική εκπομπή
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ghost of Mars, John Carpenter - Απειλή στον Αρη»
03.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 PRIVILEGED Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά
10.50 MERCY Ιατρική σειρά
11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΜ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μπάτσοι της συμφοράς»
00.15 FRINGE Σειρά
01.15 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος της βίας»