Κυριακή 21 Σεπτέμβρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.15 MERLIN Σειρά

11.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 KARADAYI Σειρά

18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Πρεμιέρα) Σειρά

22.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάν Φάντης Μπαστούνι»

00.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.30 ΜΕΡΛΙΝ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Νεανική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA (Πρεμιέρα)

11.00 TV MALL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA (Ε)

16.00 MR BEAN Κωμική σειρά

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα, Νο 1»

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 REVENGE Δραματική σειρά

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζακ ποτ στον έρωτα»

23.45 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

00.45 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (E)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.30 UNFORGETTABLE Σειρά

01.30 COMMUNITY Σειρά

02.00 FANTASY ISLAND Σειρά

03.00 KINGDOM HOSPITAL Ξένη σειρά

04.00 UNFORGETTABLE (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers», «Scooby-Doo Mystery Incorporated»

08.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

09.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ON THE ROAD (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ (Πρεμιέρα)

16.00 ΦΜ LIVE (Πρεμιέρα) Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The hangover»

00.15 LAW AND ORDER: L.A. Αστυνομική σειρά

01.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.15 LIFE Σειρά

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The controller»

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.30 TV QUIZ

10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές σφαίρες»

15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

17.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία του κυρίου»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διάσωση του στρατιώτη Ράιαν»

00.50 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Νεανική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 FORMULA 1 - GR ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ (Live)

16.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑgr

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 MR BEAN Κωμική σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πειρατές της Καραϊβικής: Η κατάρα του μαύρου μαργαριταριού»

24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 PATRAS ALLER RETOUR (E)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

11.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

12.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ: Η νέα γενιά»

17.04 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ

17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

18.50 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κακά παιδιά 2»

00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο βάθος κήπος»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ: Η νέα γενιά»

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Ζ», «Young justice», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Η Μία κι εγώ», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Η Barbie και οι αδελφούλες της στην ακαδημία των πόνυ» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «B-Daman», «Slugterra», «Angry Birds», «Daffy Duck Show»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντέιβ: Πρόεδρος για μια μέρα»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HOUSE Ιατρική σειρά

18.45 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στο Ναυτικό»

23.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ας περιμένουν οι γυναίκες»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεντ Κέλι: Η άγρια συμμορία»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επισκέπτες της συμφοράς»

ΤΡΙΤΗ 23/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.15 MERLIN Σειρά

11.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 KARADAYI Σειρά

18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

22.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐας μη χορεύεις»

00.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.30 MERLIN (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

11.00 TV MALL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA (Ε)

16.00 MR BEAN Κωμική σειρά

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται ψεύτης»

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 REVENGE Σειρά

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Πρεμιέρα)

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (E)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.30 UNFORGETTABLE Σειρά

01.30 COMMUNITY Σειρά

02.00 FANTASY ISLAND Σειρά

03.00 KINGDOM HOSPITAL Σειρά

04.00 UNFORGETTABLE (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers», «Scooby-Doo Mystery Incorporated»

08.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

09.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ON THE ROAD (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ

16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο»

00.30 LAW AND ORDER: L.A. Αστυνομική σειρά

01.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.30 LIFE Σειρά

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποπλάνηση»

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.15 MERLIN Σειρά

11.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 KARADAYI Σειρά

18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ναυαγός»

01.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

02.15 ΛΟΛΑ (Ε) Κωμική σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

11.00 TV MALL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA (Ε)

16.00 MR BEAN Κωμική σειρά

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο2»

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 REVENGE Σειρά

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα απ' την Κυψέλη»

23.15 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (E)

00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.30 UNFORGETTABLE Σειρά

01.30 COMMUNITY Σειρά

02.00 FANTASY ISLAND Σειρά

03.00 KINGDOM HOSPITAL Ξένη σειρά

04.00 UNFORGETTABLE Σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers», «Scooby-Doo Mystery Incorporated»

08.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

09.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ON THE ROAD (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Καθημερινή εκπομπή

16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί»

01.00 LAW AND ORDER: L.A. Αστυνομική σειρά

02.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.00 LIFE Σειρά

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή σε σταυροδρόμι» Α' τηλεοπτική προβολή

ΠΕΜΠΤΗ 25/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.15 MERLIN Σειρά

11.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 KARADAYI Δραματική σειρά

18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»

00.30 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

11.00 TV MALL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA (Ε)

16.00 MR BEAN Κωμική σειρά

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν ήταν το βιολί πουλί»

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 REVENGE Σειρά

21.00 REVENGE Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάντεψε ποιος»

00.10 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (E)

01.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ

01.00 UNFORGETTABLE Σειρά

02.00 COMMUNITY Σειρά

02.30 FANTASY ISLAND Σειρά

03.30 KINGDOM HOSPITAL Ξένη σειρά

04.30 COMMUNITY (Ε) Σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers», «Scooby-Doo Mystery Incorporated»

08.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

09.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ON THE ROAD (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Καθημερινή εκπομπή

16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καρφί» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 LAW AND ORDER: L.A. Αστυνομική σειρά

01.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.30 LIFE Σειρά

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μακελειό στη Χαντίθα»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.15 MERLIN Σειρά

11.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 KARADAYI Δραματική σειρά

18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Transformers: Η εκδίκηση των ηττημένων»

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Four brothers»

05.45 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Νεανική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

11.00 TV MALL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA (Ε)

16.00 MR BEAN Κωμική σειρά

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο3»

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 REVENGE Σειρά

21.00 REVENGE Σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μερικοί το προτιμούν κρύο»

24.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε) Σειρά

01.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.30 UNFORGETTABLE Σειρά

01.30 COMMUNITY Σειρά

02.00 FANTASY ISLAND Σειρά

03.00 KINGDOM HOSPITAL Ξένη σειρά

04.00 UNFORGETTABLE Σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers», «Scooby-Doo Mystery Incorporated»

08.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

09.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ON THE ROAD (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Καθημερινή εκπομπή

16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τσακάλι»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλή επίθεση» Α' τηλεοπτική προβολή

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην έρημο του σκότους» Α' τηλεοπτική προβολή

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.30 TV QUIZ

10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

17.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.40 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Νεανική σειρά

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 ΜΑΣΤΟΡΕΜΑΤΑ (Πρεμιέρα)

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα απ' την Κυψέλη»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑgr

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 MR BEAN Κωμική σειρά

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 STAND UP FOR U

00.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

11.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

12.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφραγκη και έγκυος»

17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε απόσταση βολής»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυαλό σε παγίδα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφραγκη και έγκυος»

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie: Η μπαλαρίνα με τις μαγικές πουέντ» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop», «Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «Max Steel», «Transformers Prime», «Angry birds», «Daffy Duck Show»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αόρατο σημάδι» Α' τηλεοπτική προβολή

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HOUSE Ιατρική σειρά

18.45 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και ο αιχμάλωτος του Αζκαμπαν»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American Pie 6» Α' τηλεοπτική προβολή

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σπείρα»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χορωδία της αποτυχίας»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org