07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μύθοι του Αισώπου (επ. 17ο), Μπόλεκ και Λόλεκ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Δρόμοι
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Θεσπρωτία του πράσινου και του γαλάζιου
18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συζητά με τον αλλεργιολόγο Διονύση Γιαννακόπουλο, για τις αλλεργίες και πώς μπορούμε να τις αντιμετωπίσουμε
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
20.55 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Βασίλισσα Κέλι»
22.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Μπάμπη Τσέρτο, Σωτηρία Λεονάρδου, Γ. Τσίρου
23.05 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον συγγραφέα Αρη Σφακιανάκη, με αφορμή τη νέα του δουλιά - έναν οδηγό τολμηρού ταξιδιώτη «Μητροπόλεις, ιστορίες, παράδεισοι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΠΑΖΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07.40 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
08.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)
08.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 DESTINATION REVEALED
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μισέλ Κουάν»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οι Σταυροφορίες» Γ΄ μέρος
12.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006 «Παραγουάη - Τρινιντάντ» (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΕΦ' ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΥΛΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΝ Αλ. Αλαβάνου
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΑΓΓΙΞΕ ΤΟΝ ΗΧΟ
20.30 ΥΠΑΤΗ ΑΡΜΟΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΟΗΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ «Παγκόσμια Επισκόπηση 2006»
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
22.00 Ο ΣΥΝΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΓΙΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ουράνιο τόξο»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΚΩΔΙΚΑΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ: «Πορτογαλία - Μεξικό»
19.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ: «Ιράν - Αγκόλα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.25 ΚΩΔΙΚΑΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
22.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ: «Ολλανδία - Αργεντινή»
24.00 ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΕ GOALYWOOD
01.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ: «Α. Ελεφαντοστού - Σερβία» (Μ)
03.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ «Σουηδία - Αγγλία» (Μ)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΤΑ ΕΝ ΔΗΜΩ ΕΝ ΟΙΚΩ...
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.10 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΑ (Ντοκιμαντέρ)
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 SUPER GAME
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.45 SUPER GAME
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ
22.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μητέρα μου κι εγώ»
03.00 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά
05.30 DREAM SHOW - THE MUSIC
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
18.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
21.50 DREAM SHOW - THE MUSIC
22.50 10η ΕΝΤΟΛΗ
23.50 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 DREAM SHOW - THE MUSIC
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 DREAM SHOW - THE MUSIC
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε) Σειρά
16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΛΕΝΗ (Ε) Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
23.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Κλείσε τα μάτια» (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καλοκαίρι της ελευθερίας»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απεγνωσμένα δική σου»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί των κουρσάρων»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε επικίνδυνο έδαφος»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γοητεία της εξουσίας»
03.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανήλικα καθάρματα»
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD