08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα παρακολουθήσετε φάσεις από τον αγώνα μπάσκετ μεταξύ ΝΗΑΡ ΗΣΤ και ΠΑΟΚ
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ο Σ. Φωτεινέλης, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητά με την Ανίτα Πασαλή, αλιτάρχη του 48ου ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ, τον πολυπρωταθλητή αγώνων, Παύλο Μοσχούτη και τη μοναδική Ελληνίδα οδηγό, που τερμάτισε σε ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ, Χριστίνα - Μυρτώ Σταθάκη, στον απόηχο του 48ου ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
20.45 ...ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους καλεσμένους του με θέμα: «Από το Γκέτεμποργκ στη Γένοβα»
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς, που παρουσιάζει και επιμελείται την εκπομπή, συζητάει με τον Σπύρο Παπακινό και την Μαρία Αναγνωστοπούλου το Ντούο - ηχοχρώματα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ «ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ» (Γυναίκες)
15.30 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ (Ε)
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
20.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά της πιάτσας»
22.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ «ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ» (Ανδρες)
23.50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Μέρα γιορτής»
01.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
01.50 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
02.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.45 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
05.20 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
11.01 ΟΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
11.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
12.01 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Madredeus»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ART-NET (Ε)
18.30 ΕΝΘΑΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.35 ΟΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ (Ε)
20.00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ουμ Καλσούμ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.01 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΔΩΜΑΤΙΟΥ
09.00 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ
09.30 ΟΠΕΡΑ «Ναμπούκο» του Τζουζέπε Βέρντι
12.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ «Το χαμόγελο της Τζοκόντα»
13.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ Με τον Γιάννη Μαρκόπουλο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΜΙΚΗ ΣΤΟ ΜΟΝΑΧΟ
21.30 ΧΟΡΩΔΙΑΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ
22.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΒΙΡΒΟΥ
23.00 BIG BAND
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΛΙΦΤΙΝΓΚ
22.00 ΑΛΙΚΗ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ
00.20 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 X-FILES
01.40 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντίστροφη μέτρηση»
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.15 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός και ο τενεκές»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΡΟΔΩΝ
18.45 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
03.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
07.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
08.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 ΑΡΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας αθώος άνθρωπος»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αληθινό έγκλημα»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 FASHION TV
06.40 ΜΟΝΙΚΑ
06.45 ΤΣΑΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
07.00 ΑΡΘΟΥΡ
07.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
08.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.45 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.55 ΜΟΝΙΚΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
20.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμός στο Μπρονξ»
23.30 ΣΤΟ STAR ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζανγκλ Γκράουντ»
02.30 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ
03.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΟΡΑ
04.15 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ