08.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Ο δημοσιογράφος Κώστας Πασακυριάκος συζητάει με τους: Γιώργο Λιάνη, βουλευτή του ΠΑΣΟΚ και Σπύρο Χαλβατζή, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ για την πορεία των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004
09.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
18.45... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η δημοσιογράφος Πόπη Καπετανοπούλου συζητάει με το Γιώργο Πέππα, Διευθυντή Αλλεργιολογικού Τμήματος Νοσοκομείου «Σωτηρία», για τις εποχιακές αλλεργίες, πώς μπορούν να αντιμετωπισθούν και να θεραπευθούν
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ο Στράτος Φωτεινέλης, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητάει με τους: Σπύρο Τζαβίδα, οδηγό αγώνων και Στάθη Μάντζο, γνωστό προετοιμαστή και εξελιγκτή αγωνιστικών αυτοκινήτων, για τους ελληνικούς αγώνες νέων πρωταθλημάτων 2002 και ενημέρωση για τα τελευταία νέα από το μικρόκοσμο των 2 και 4 τροχών
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα παρακολουθήσετε τη συνέντευξη της Αλέκας Παπαρήγα, ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ στη δημοσιογράφο Λιάνα Κανέλλη, στην εκπομπή της «ΨΗΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ», που χορηγήθηκε ευγενικά στο σταθμό μας, από το κανάλι ΤΕΜΠΟ
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο χειροποίητων χαλιών για την παρουσίαση χειροποίητων χαλιών και έργων τέχνης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ (Συνέχεια)
01.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.45 ΠΙΝΟΚΙΟ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.35 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΙΟΝΙΑ
19.45 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Συνέχεια)
20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 19οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΕΡΙΛΗΨΗ - ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΠΟΡ (Μ)
22.00 ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟ ΣΛΑΛΟΜ ΑΝΔΡΩΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Αρθρο 99»
01.10 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.50 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19οι ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
02.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α΄ Απευθείας μετάδοση
03.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
11.30 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΦΡΙΚΗ
12.00 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
14.00 SALT LAKE 2002
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.05 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Γιάννης Ψυχάρης»
19.30 ΚΕΛΤΕΣ
20.35 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ (Ε)
08.01 ΤΑ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
11.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ουίστον Τσόρτσιλ»
11.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 SALT LAKE 2002 - ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 MASTERS OF CINEMA
23.30 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρούμενη λατέρνα»
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
03.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.10 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.00 SUPER GAME
16.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.45 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
22.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1
23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Seven»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του σερίφη»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!
13.15 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.45 ΑΠ' ΕΥΘΕΙΑΣ
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτική συμφωνία»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
04.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΑΛΛΗ, ΤΟ ΠΡΩΙ, ΑΛΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ
23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.30 VIP (E)
03.30 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 FASHION TV
06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
11.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
15.00 AIMIΛIA, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.15 ΣΙΚΟΥΕΣΤ
20.05 ΖΙΝΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανοικτοί λογαριασμοί»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωντανός στόχος»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ξένος ανάμεσά μας»
04.45 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ