07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο. Με την Σοφία Αδαμίδου
16.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
16.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων βόλεϊ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Θα μεταδοθεί η ανατολικογερμανική ταινία «Το σιωπηλό αστέρι»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
15.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
16.00 ΡΙΜΕΪΚ
17.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΟΥ 2009
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρισέ μου τ' άστρα»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ
11.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΥΝΟΛΩΝ ΤΗΣ ΕΡΤ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΘΕΣ - ΣΗΜΕΡΑ - ΑΥΡΙΟ
17.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE «ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ» Απευθείας μετάδοση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
-- Στις 24.00 μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 TOP STORIES (E)
07.00 ΜΑΝΗ, ΟΙ ΑΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
07.30 θΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο προικοθήρας»
20.40 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
21.00 6ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO 2005
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 Αθλητική εκπομπή
05.50 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ
10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
15.40 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίβα Ρένα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο Σπίτι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή την έχουμε»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Θεία Γέννηση»
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ(Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
13.00 STARS SYSTEM
14.00 MAD AND THE CITY
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 PASSWORD (Ε)
16.45 SUPER LEAGUE «ΛΑΡΙΣΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PASSWORD
22.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΤΖΕΝΗ - ΤΖΕΝΗ»
00.30 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ
06.30 ALTER KIDS
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «HEROES»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν θέλω να γίνω εκατομμυριούχος»
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 BELLAS TV
17.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «28 ΗΜΕΡΕΣ»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (ΣΥΝΕΧΕΙΑ)
01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι εξωγήινοι τρελάθηκαν»
04.30 FALCON BEACH
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 7»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ALTER EGO»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 «Η ΖΩΗ ΜΑΣ...» Πρέπει να ζούμε καλύτερα. Γιατί τα μυστικά του «ευ ζην» πρέπει να τα μάθουμε απ' αυτούς που σίγουρα τα ξέρουν, τους ειδικούς. Θέμα: Κακοποίηση, έγκλημα χωρίς τιμωρία. Επιμέλεια - παρουσίαση: Μαίρη Μαρκετάκη
18.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «ΟΙ 4 ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 11ο
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου παρουσιάζει με τους καλεσμένους της τα βιβλία: Λεύκωμα 90 Χρόνια ΚΚΕ - Πρωτοπόρα Θεωρία - Πρωτοπόρα Δράση, Λεύκωμα «Ριζοσπάστης» 1918 - 2008
20.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΤΣΙΒΙΛ Πολωνική σειρά. Επεισ. 3ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα προβληθεί το πρώτο μέρος της ρωσικής ταινίας «Εύκολο να είσαι καλός»
22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ, ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ
08.30 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΚ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 CLASSIC CARTOONS
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέκα μέρες στο Παρίσι»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
20.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗ ΚΡΕΜΑΣΤΑ ΦΕΡΕΤΡΑ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κύριοι με τα ριγέ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 DOC ON AIR «Η δική μου Σιέρα Λεόνε»
01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
23.30 TOP STORIES
01.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Σύγχρονα θαύματα: Χιόνι» - Ιστορικό ντοκιμαντέρ
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
11.30 ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ - ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ «Καστοριά - Διαγόρας»
20.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
20.45 HISTORY CHANNEL «Από πού προέρχεται;»
21.45 ΔEΛTIO KAIPOY
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλημέρα ζωή»
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΡΙΣ KAI ΕΛΕΝΗ (Ε)
22.00 ΦΙΛΑ ΤΟΝ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 DΑΥ BREAK
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.30 ΕΦΤΑ ΖΩΕΣ (Ε)
02.30 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (E)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι είχαμε, τι χάσαμε»
23.15 Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΥΡΙΞΕ
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο λυκόφως της ζωής»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΚΑΛΛΑΣ ΚΑΙ ΩΝΑΣΗΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άλλος Αϊ-Βασίλης»
02.45 AUTO ALTER
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Great Waldo Pepper»
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 TA ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
22.00 L.A.P.D.
23.00 MAYPA MEΣANYXTA
24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση "Σκούπα"»
03.30 FALCON BEACH
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα παιχνίδι γεμάτο μπελάδες»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστερίξ και Οβελίξ εναντίον Καίσαρα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τεκίλα Σανράιζ»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια δοκιμή θα σας πείσει»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο όνομα της τιμής»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Εφη Μάτζαρη
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τον παιδίατρο Παναγιώτη Βουγιουκλάκη για τα χριστουγεννιάτικα παιχνίδια, την καταλληλότητά τους ή μη
19.00 ΕΥΡΩΕΝΩΣΗ Σχόλια, ρεπορτάζ, συνεντεύξεις από το χώρο της ΕΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ - «Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 1ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα μεταδοθεί το δεύτερος μέρος της ρώσικης ταινίας «Εύκολο να είσαι καλός»
22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή με τον Ζήση Νούσια
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ
08.30 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΚ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 CLASSIC CARTOONS
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «To ποντικάκι»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΔΡΟΜΟΙ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
20.00 ΦΑΚΕΛΟΣ: Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΣΚΥΛΟΣ
21.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
22.00 Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (Ε)
22.45 ECULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ - «Οι ακροβάτες του κήπου»
01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία δήμαρχος»
20.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 PRESS
23.15 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης μου»
02.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ: Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ»
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
11.30 ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ - ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.15 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
20.45 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
23.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας το κέντρο του κόσμου»
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΛΙΣΤΑ
22.00 ΛΙΤΣΑ.COM
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 ΟΛΑ 9
02.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.50 ΕΦΤΑ ΖΩΕΣ (Ε)
03.50 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ
04.20 MOBILE FUN
04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά της φύσης»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιρος καλόγερος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακολουθώντας την καρδιά»
03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)
06.50 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το διαμάντι του Τζερού»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος του Αη Βασίλη»
01.00 AUTO ALTER
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θαύμα των Χριστουγέννων»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «If a man answers»
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (E)
16.210 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 FIFTY-FIFTY
18.10 MIA ΣΤΙΓΜΗ ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ
22.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
23.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλί από έναν άγγελο»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 FALCON BEACH
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς κι εγώ»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το Πολικό Εξπρές»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας της Ζαμούντα»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη κούρσα γύρω από τον κόσμο»
04.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή του γιου»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Χαονία»
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου
19.00 ΕΜΕΙΣ, ΟΙ ΑΛΛΟΙ Μια εκπομπή για τη ζωή των μεταναστών στη χώρα μας
20.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Πολωνική σειρά. Επεισ. 12ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Πολωνική σειρά. Επεισ. 5ο
21.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Κινέζοι μονομάχοι»
22.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εορταστικό πρόγραμμα με τον Βαγγέλη Κορακάκη κι όλη την ορχήστρα του κέντρου «Μαγιοπούλα». Στην παρέα ακόμα ο Γιάννης Ντουνιάς, η Χαρά Πομώνη και η Σταυρούλα Μανωλοπούλου
01.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Δημήτρη Κοντογιάννη, την Σοφία Παπάζογλου και την Γιούλη Τσίρου
02.30 ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Στην «ΑΡΓΩ» με τον Πανάγο και την Αμαλία Περπερίδου
04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Μπάμπη Τσέρτο, Κώστα Μάτζιο, Βάσια Ζήλου, Μαρία Φασουλάκη, Ντένια Κουρούση από το «Περιβόλι του Ουρανού»
05.45 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Αρχαιολογικές ξεναγήσεις στις Κυκλάδες
08.00 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ - Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 CLASSIC CARTOONS
10.30 ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟΣ
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Ελευθερία Αρβανιτάκη»
19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Κώστας Παρθένης»
20.00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ταχυδρόμος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκπαιδεύοντας τη Ρίτα»
01.45 ROCK SCHOOL
03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη έκπληξη»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θανάσης και το καταραμένο φίδι»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mediterraneo»
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
11.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ: ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.15 Η ΓΕΝΝΗΣΗ
19.15 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
19.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΑ
01.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
02.30 6ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2005
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (E)
22.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (E)
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 DAY BREAK
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Με τους Γιώργο Τσαλίκη, Κέλυ Κελεκίδου
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ
04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FATUS OLUS Εορταστικό τηλεπαιχνίδι
22.00 ΜΕΣ ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
24.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Από το νυχτερινό κέντρο «Ζυγός»
03.45 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνάντησε τον Τζο Μπλακ»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Devdas»
04.15 AUTO ALTER
05.30 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
22.00 L.A.P.D. (Ε)
23.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αληθινές ιστορίες»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η... σεξογήινη»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 FALCON BEACH
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδερένιος γίγαντας»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λέμονι Σνίκετ: Μια σειρά από ατυχή γεγονότα» Α΄ τηλεοπτική προβολή
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απατεώνας Αη Βασίλης»
01.00 ROMEO Μουσικό πρόγραμμα (Μ)
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιβανόης»
05.30 EYES
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΠΑΙΔΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΙΧΩΣ ΤΕΛΟΣ:1. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΑΠΟ ΤΟΠΟΥΣ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ 2. ΤΟ ΜΙΣΟ ΠΙΘΑΡΙ 3. ΕΝΑ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕΛΙΑ ΧΕΡΑΚΙ 4. ΠΩΣ Η ΣΟΥΜΟΥΤΟΥ ΠΗΡΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΣΟΦΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ 5. Ο ΤΡΥΦΕΡΑΚΑΝΘΟΣ 6. ΤΟ ΑΓΑΛΜΑ ΤΟ ΚΡΥΩΝΕ
08.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 Οδοιπορικό στην Ευρυτανία
08.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Χριστουγεννιάτικα κλασικά κινούμενα σχέδια
09.35 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κεριά ΚΙΚΟΣΙΜΟ
10.00 ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «ΣΙΜΙΓΔΑΛΕΝΙΟΣ» του Αλέξανδρου Αδαμόπουλου
16.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ, ΕΠΕΙΣ. 2ο
17.05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη της γάτας»
18.45 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη, και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου
19.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ Επεισ. 11ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εορταστικό πρόγραμμα με με τον Βαγγέλη Κορακάκη και όλη την ορχήστρα του κέντρου «Μαγιοπούλα».
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.10 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ: ΔΥΟ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
09.30 ΤΑΙΝΙΑ «ΦΤΩΧΟΓΕΙΤΟΝΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ»
12.00 ΝΒΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Boston - L.A. Lakers»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΡΑΤΑ
16.15 ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΓΙΚΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ»
19.15 ΚΑΙ ΕΓΕΝΕΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
20.50 6 ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΑΛΛΟΙ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρωας με παντόφλες»
22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ΚΡΑΥΓΗ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ»
-- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙ - «Το ποντικάκι που ήθελε να αγγίξει ένα αστεράκι»
19.30 ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΧΙΟΝΙ»
-- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
09.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
10.00 CΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
11.00 Ο ΜΑΠΕΤ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
17.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
18.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
19.00 5ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO 2004
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ΑΣΠΡΟΔΟΝΤΗΣ»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου υιέ μου»
24.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΟΝΑΧΟΙ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE X FACTOR LIVE
24.00 DAY BREAK
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμετανόητος εργένης»
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαναστάτης ποπολάρος»
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θαλασσιές οι χάντρες»
23.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
03.45 ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΑΒLΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΓΟ GAETANO TRIAGGIANO
05.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (E)
06.45 ALTER KIDS
12.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι 3 μάγοι με τα δώρα»
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
17.15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίμπι Μπλέγκσμπεργκ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος με τον θείο»
01.15 AUTO ALTER
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγική αποστολή»
06.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρενάρ η αλεπουδίτσα»
08.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίνγκο»
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ(Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.30 FIFTY FIFTY Τηλεπαιχνίδι
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.30 L.A.P.D.
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
01.45 WORLD POKER TOUR (Ε)
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστής για κλάματα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΚ
04.50 FALCON BEACH
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ: «Μούτσα Λούτσα: Η επιστροφή του Ελ Μαλεφίκο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ταξίδια του Γκιούλιβερ»
17.15 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ - ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
18.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα του χιονιού»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φωνή της καρδιάς»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομορφη τρέλα»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλαμπ με τις λωλές»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Βελούχι - Αγραφα - Λίμνη Κρεμαστών»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Χριστουγεννιάτικα κινούμενα σχέδια
08.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης φούρναρης»
09.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ανδρική και μεικτή μαντολινάτα Σύλλογος Φαρακλάδων Κεφαλονιάς «Η ΕΥΓΕΡΟΣ»
10.10 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Α' ΜΕΡΟΣ) «Κατασκευή χριστουγεννιάτικων γλυκών»
10.35 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Β' ΜΕΡΟΣ) «Κατασκευή χριστουγεννιάτικων γλυκών»
11.05 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Κάθε μέρα μια γιορτή, με παιδικές χορωδίες
11.45 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ενα οδοιπορικό στα ορεινά του Πάρνωνα
12.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Χορευτικό Δήμου Περάματος
13.25 ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Κατασκευή καμπάνας
13.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τη Γιώτα Βέη
14.10 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Παράσταση «Lucid Dream»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Γιώργο Αλουπογιάννη από το 29ο Φεστιβάλ ΚΝΕ Οδηγητή
16.00 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Ξένη σειρά. Επεισ. 1ο
16.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Γιάννη Λεμπέση και την παρέα του
18.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «TV or no TV» τουρκική κωμωδία
19.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Γιάννης Κότσιρας
20.00 Η ΠΑΡΕΑ Πολωνική σειρά. Επεισ. 11ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΓΙΑΝΟΣΙΚ, «Ο ΚΛΕΦΤΗΣ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 11ο
22.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Πολύ καλή ελληνική λαϊκή μουσική και τραγούδι από τη μουσική σκηνή ΣΥΡΜΟΣ με τους Μαρκέτη, Ορφανού, Γκέκο, Ράπτη, Σκέντζο, Νταλιάνη
06.00 ΟΡΘΡΟΣ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
09.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΥΝΟΛΩΝ ΤΗΣ ΕΡΤ (Ε)
11.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άντρας με συνείδηση»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ «Στίβος»
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρι Πόπινς» Μιούζικαλ
20.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλπικη λίρα»
22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικος εφιάλτης»
01.00 ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ Συναυλία (Μ)
08.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
08.30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
09.00 ΤΕΙΛ ΣΠΙΝ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μίκι, μια φορά και έναν καιρό»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυρίστε τον Γαλαξία με οτοστόπ»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχεδόν έρωτας»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρονικό της Νάρνια: Το λιοντάρι, η μάγισσα και η ντουλάπα» Α' τηλεοπτική μετάδοση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 MAGIREMATA
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pretty woman»
07.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
09.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΕΡΟ ΝΑΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΟΥ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟΥ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΞΥΓΟΝΟ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
18.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
21.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00.30 ΕΧΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...
03.00 5ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2004
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαύμα στο Μανχάταν»
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 DAY BREAK
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΗΝ Α. ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη ιστορία»
04.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αϊ - Βασίλης είναι σκέτη λέρα»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
12.35 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Συνέχεια)
17.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη είναι»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατεργάρης των Χριστουγέννων»
01.45 AUTO ALTER
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «St. Germait et la negotation»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα των Χριστουγέννων»
05.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρυοθραύστης και ο μαγεμένος πρίγκιπας» Α?τηλεοπτική προβολή
07.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπτεν Χουκ»
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BELLAS TV (Ε)
22.00 L.A.P.D. (Ε)
23.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος άλλος μιλάει!»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοστμπάστερς»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 FALCON BEACH
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάτμαν και το κορίτσι-αίνιγμα»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη γη των δεινοσαύρων»
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέβη κάποια Χριστούγεννα» Α' τηλεοπτική προβολή
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του τρελού θηριοτροφείου 2»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυθρόνα για δύο»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με τα λεφτά των άλλων»
05.00 EYES
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τρελή παρέα, κλασικά χριστουγεννιάτικα κινούμενα σχέδια
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους
16.00 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Επεισ. 3ο
17.30 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Ζιζέλ» 1ο μέρος
17.30 ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ντοκιμαντέρ για την επανάσταση της Κούβας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με το Γιάννη Καραπιπερίδη για τις ταινίες μικρού μήκους
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Ελένη Πέτα, Ηρώ, Γ. Κότσιρα και Δ. Μπάση
21.55 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Το συμβόλαιο»
22.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τη μουσική και τα τραγούδια του Γιώργου Ζαμπέτα
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO
11.00 ΚΗΦΙΣΟΣ, ΜΙΑ ΠΡΟΣΚΑΙΡΗ ΝΑΡΚΗ
11.30 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ
12.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΜΟΡΓΟΥ
13.30 ΜΗΝ ΠΑΤΑΤΕ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ
14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ Μπάσκετ 2008
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Πρωτάθλημα Α1 «Αιγάλεω - Τρίκαλα»
19.00 NBA ΜΠΑΣΚΕΤ «Houston - New Orleans» (M)
21.00 «ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ»
22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Επιστροφή στο Κότελνιτς»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «CARS»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ «Ανασκόπηση Champions League»
20.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ «Ανασκόπηση Euro 2008»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ «Μεγάλες περιπέτειες»
08.00 ΧΟΡΟΣ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ
09.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ «Γυναικείο ποδόσφαιρο»
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κατσαριδάκι πάει στο Μόντε Κάρλο»
17.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
17.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
18.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος για όλες τις δουλειές»
21.00 5ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO 2004
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ: «Ο παλαβός αεικίνητος κόσμος του Θανάση»: «Ο Θανάσης, η Ιουλιέτα και τα λουκάνικα»
01.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
02.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
03.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
05.50 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο
10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψαλιδοχέρης»
15.45 EXTREME MAKEOVER HOME EDITION
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 X-FACTOR AUDITION (Uncut) Μουσικός διαγωνισμός
22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ (Ε)
23.10 OLA 9+ Σατιρική εκπομπή
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 10th ANNUAL TEEN CHOICE AWARDS 2008 Α?τηλεοπτική προβολή
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΜΕΣ' ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
14.00 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΡΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
16.45 SUPER LEAGUE
18.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19.00 FATUS OLUS (E)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)
06.50 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
17.15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μπάρμπι στις 12 βασιλοπούλες»
00.15 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στα καφέ σαντάν»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίτερ Παν»
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 Ο ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ 16ου - ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ
18.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ - Τηλεπαιχνίδι
21.00 POWER OF 10
22.50 ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΑΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δράκουλας: Νεκρός και μ' αρέσει»
02.30 WORLD POKER TOUR
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κυνηγοί του θησαυρού του Μεγάλου Αλεξάνδρου»
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια υπέροχη ζωή»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (1ος κύκλος)
16.45 GOSSIP GIRL Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 PUSHING DAISIES Χιουμοριστική σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ (4ος κύκλος)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολιβερ Τουίστ» Α' τηλεοπτική προβολή
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Μπέβερλι Χιλς 2»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επιθεωρητής Κάλαχαν ξαναχτυπά»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίλοι μας οι Αμερικανοί»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ