Τετάρτη 21 Νοέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

10.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

12.00 DOCVILLE (Ε)

13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)

13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.00 ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΤΙΚΙ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.00 CHALLENGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΕΠΙΓΕΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ ΥΠΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ

WHY POVERTY?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ!

18.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε)

18.50 ΓΙΑΤΙ;

18.53 WHY POVERTY: WASTE (Ε)

19.00 EUROCUP ΜΠΑΣΚΕΤ «Πανιώνιος - Ούνικς Καζάν»

20.55 ΓΙΑΤΙ;

20.58 WHY POVERTY: POOP ON POVERTY (Ε)

21.10 WHY POVERTY: IN YOUR HANDS (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

21.20 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε)

22.20 ΓΙΑΤΙ;

22.23 WHY POVERTY: A MISEDUCATION (Ε)

22.30 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

23.30 ΓΙΑΤΙ;

23.35 WHY POVERTY: LULLABY (E)

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αρχιτέκτονας»

01.05 ΓΙΑΤΙ;

01.10 WHY POVERTY: THE THREAD (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ

17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ Ντοκιμαντέρ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

19.05 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΜΑΜΗ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Σάλκε - Ολυμπιακός» Απευθείας μετάδοση

23.45 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή. Περιλαμβάνεται και σε μαγνητοσκόπηση ο αγώνας «Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

10.30 ΣΧΕΔΙΟ

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Η βιομηχανία της τυπογραφίας»

18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ

19.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΙΑ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τρία μωρά»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Αγορές»

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ

01.30 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...

02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.50 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

09.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ

09.45 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία μου η χίπισσα»

23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ Εκπομπή γαστρονομίας

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

18.00 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρεύτηκα την Αφρική»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 MASTERCHEF (Ε)

04.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα»

24.00 FRINGE Σειρά

01.00 NUMBERS Σειρά μυστηρίου

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνες σχέσεις»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org