15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Βιβλιοδετική: Η ιστορία του επαγγέλματος, το καλλιτεχνικό και παραγωγικό κομμάτι. Επιμέλεια: Ολγα Σεισμανίδου
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
18.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με την Ελλη Πασπαλά
18.15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για το Ευρωπαϊκό φόρουμ που έγινε στη Γαλλία
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Θα μεταδοθεί αναλυτικά η συζήτηση της Επερώτησης του ΚΚΕ για την αυταρχική πολιτική της κυβέρνησης που εκφράζεται με την ποινικοποίηση των κινητοποιήσεων, την υπόθαλψη της τρομοκρατίας στους χώρους δουλιάς, την ενίσχυση των δυνάμεων καταστολής και τη θέσπιση των αντιδημοκρατικών νόμων. Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον Τηλέμαχο Μαράτο, με αφορμή το νέο του βιβλίο «Μιγέλ ο θαλασσινός». Ενα μυθιστόρημα με θέμα τις περιπέτειες ενός Ελληνα ναυαγού
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
HISTORY CHANNEL
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε) «Χέρμπερτ Τζορτζ Ουέλς»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΝΕΟΤΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Τζον Φιτζέραλντ Κένεντι» (Γ΄ μέρος)
12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Βουδαπέστη»
13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC
14.00 ΤΟ ΠΛΟΙΟ
15.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ»
20.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Παρίσι»
21.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Γαλ. Καζαντζάκη»
22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ «Ν. Κούνδουρος»
22.30 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ (6η) «Η ζωή είναι καλύτερη»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ
00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Τα πικρά δάκρυα της Πέτρα φον Καντ»
02.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
04.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
05.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 NATIONAL GEOGRAPHIC
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 με ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ Αλμανάκ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ Αλμανάκ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο διχασμός»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ...
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικός ύποπτος»
08.00 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΛΑΣΤΕΡ Κινούμενα σχέδια
09.00 ΑΝΑΤΟΛ
09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRKOM
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.40 ΜΕ ΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ
22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα αγωνίας»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 CHEEK TO CHEEK (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
22.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
24.00 MISSION
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
02.30 MISSION
03.30 EASY GAME
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλοίο των λαθρεμπόρων»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ψεύτρα»
23.00 ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίψα για αίμα»
03.15 POINT MAN
04.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SURVIVOR (Best of)
22.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ
23.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύμα ή θύτης; Η αληθινή ιστορία μιας γυναίκας»
02.30 ΦΕΥΓΑ (Ε)
03.30 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ... σημαίνει ελεύθερη ψυχή (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.15 ΛΑΟΥΡΑ
18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γιατρός μάλαμα» Α΄ τηλεοπτική προβολή
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού με το δολοφόνο»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάρκμαν 2: η επιστροφή του Ντουράν»
03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ