07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.40 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
08.30 STANLEY
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε)
11.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ
13.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.15 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
18.30 ΦΙΛΜΟΡ
19.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
20.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Φασιστική κληρονομιά»
21.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΚΕΣΤΑΠΟ «Η σφυρηλάτηση του ξίφους»
22.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ «Μάγια Λυμπεροπούλου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
20.00 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΝΕΤ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΣΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ανθρωποκυνηγοί»
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ABC
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.05 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ
12.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
17.30 Β' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ «Καλλιθέα - Πιερικός»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
21.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΜΟΤΟ GP (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)
04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
14.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ
22.00 ΦΙΛΑ ΤΟΝ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ
23.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ
24.00 ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.55 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
04.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ
23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ
23.50 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας για τρεις»
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακμπράιντ: Φονική Εκδίκηση»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
18.10 50-50 (Ε)
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ
22.00 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ, ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ
23.00 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ
24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γιγάντια απειλή»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ
04.30 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τέλειος φόνος»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σπεσιαλίστες»
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέσα από τον τάφο»
04.30 ΤΑΚΕΝ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το μαγικό γαϊδουράκι
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών
18.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.50 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.40 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το θεριό του Μάρτη»
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ «Γιώργος Νταλάρας»
15.00 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
16.30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ολύμπια Λάρισας - Αρης»
18.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ριψοκίνδυνοι ταξιδευτές»
19.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η δε πόλις ελάλησεν»
20.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Παρίσι - Αθήνα, 1863 - 1940»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 EUROVISION JUNIOR 2007 «Η επιλογή του ελληνικού τραγουδιού»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 GOOF TROOP
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο χιονισμένο ποτάμι»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE «Αρης - ΠΑΟΚ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αρχάριος»
07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
12.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Προϊστορική Ελλάδα» Β' Μέρος
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΜΟΤΟ GP «Γκραν Πρι Μαλαισίας»
16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
18.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Αρπακτικά»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΓΕΝΟΥΣ
21.00 7ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2006
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γενναίος πρίγκιπας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
02.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.50 ΑΝΤ1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρυκωσταίοι και Κοντογιώργηδες»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SUPER DEAL
23.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ 6Η ΑΠΟΝΟΜΗ «Ανακοίνωση Υποψηφιοτήτων»
23.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 STARS SYSTEM
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
15.30 ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 «Γκραν Πρι Βραζιλίας»
21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
23.15 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαλεντάιν»
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικό σχέδιο Shadowchaser 2»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 FALCON BEACH
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι της τρελής»
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 TAXI GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οιωνός»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα του τρόμου»
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ
05.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Τι συμβαίνει με την Τζόαν»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάν' το όπως οι άλλες»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 CALIFORNIA TEENS
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδύσσεια»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον τροπικό του τρόμου»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Taken»
04.30 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
05.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Curb your enthusiasm»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.40 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
22.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
08.30 STANLEY
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Γουόρεν Μπιφέ»
11.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ
13.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Μιχάλης Γκανάς - 1978»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
18.00 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «Ολυμπιακός - Δυναμό Καζάν»
20.00 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «ΠΑΟ - Σκρα»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.10 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE (Συνέχεια)
22.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Ζοζέ Σαραμάγκο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ: Η δίκη των ναζί
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμιός έχει φιλότιμο»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 CHAMPIONS ΝΕΤ
21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Ρεάλ Μαδρίτης - Ολυμπιακός»
23.45 CHAMPIONS ΝΕΤ «Βέρντερ Βρέμης - Λάτσιο»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.05 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ
12.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 SOS - ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΙΕΣΗ
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
01.00 ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)
04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ
22.00 Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ
23.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ
24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.55 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
04.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συνέχεια)
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
22.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ
23.00 TV - ΤΙΓΚΛΟΝ (live)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ
03.45 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 HEROES
22.00 ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ
22.45 JE T' AIME
02.00 SEX AND THE CITY
02.30 AUTO ALTER
02.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα δολοφονίας»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
18.00 50-50 (Ε)
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
22.00 SAFE SEX
23.00 SINGLES 2 1/2
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σφαίρα για την αγάπη»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύπνημα του τρόμου»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κίτρινα γάντια»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κέιτ και Λέοπολντ»
01.00 NIP TUCK Σειρά
02.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλειστη»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.40 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο
21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΗΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
08.30 STANLEY
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπράιαν Γουίλσον»
11.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ
13.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Χρόνης Μπότσογλου - 1977»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
18.30 ΦΙΛΜΟΡ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Θράσος Καστανάκης»
20.00 ΦΑΣΙΣΤΙΚΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ
21.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΓΚΕΣΤΑΠΟ «Το ξίφος αποκαλύπτεται»
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Νίκος Κάλας»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ: Η δίκη των ναζί
02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δελησταύρου και υιός»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 PRESS
23.45 CHAMPIONS ΝΕΤ: «Ρέιντζερς - Μπαρτσελόνα»
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.05 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ
12.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΟΥΝ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
22.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «Κούνεο - Ηρακλής»
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)
04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE LAST PASSENGER
22.50 GO STRAIGHT
23.50 8 ΟΛΑ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.45 SCARE TACTICS
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 MOBILE FUN
04.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συνέχεια)
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
23.30 ΓΚΡΟ ΠΛΑΝ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άλλη όψη του θυμού»
03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή του Μπρους Λι»
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα νύχια του τίγρη 2»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
18.10 50-50 (Ε)
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
22.00 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ
23.00 BIG BANG
24.00 ΕΡΕΥΝΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδίστακτοι τυχοδιώκτες»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φίρμα»
00.15 NIP TUCK Σειρά
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτο σκοτάδι»
04.30 TAKEN
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.40 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο
21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
08.30 STANLEY
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Φλιντ Μάρσαλ»
11.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ
13.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Μάρω Δούκα - 1979»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
18.30 ΦΙΛΜΟΡ
19.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Μ. Καραγάτσης»
20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΓΚΕΣΤΑΠΟ «Η συντριβή του ξίφους»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι Σαμουράι και η σβάστικα»
22.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Η αντίσταση μέσα από άγνωστες ιστορίες»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «The Ritchie Boys»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΥΕΦΑ «Παναθηναϊκός - Αμπερντίν»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Νέος κύκλος)
23.00 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ
24.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ABC
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.05 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ
12.00 ΘΥΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΝΗΣΙΑ «Αγιος Πέτρος και Μικελόν»
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
01.30 Η ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)
04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ(Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ
22.00 Ο ΦΑΡΟΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ
01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.50 MOBILE FUN
04.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.00 ΤΟ «10»
23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ
00.15 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνο παιχνίδι»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Empire»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος από την Αφρική»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
18.10 50-50 (Ε)
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ
22.00 EXTRA LARGE - 400 ΧΛΜ. ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ
23.00 ΙΧΝΗ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spider»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.10 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ
04.30 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σύγχρονη σταχτοπούτα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά το φόβου»
00.45 NIP TUCK Σειρά
01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο παιχνίδι»
05.00 CURB YOUR ENTHUSIASM
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.40 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
08.30 STANLEY
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ
13.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Μαρία Φαραντούρη - 1980»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
18.30 ΦΙΛΜΟΡ
19.00 ΟΚΤΩ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Η μεγάλη τρύπα της παιδικής ηλικίας»
20.00 ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΑΔΟΛΦΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
21.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι σαμουράι και η σβάστικα» Β' μέρος
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - Ιαπωνία
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Μουσέτ»
01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ
20.00 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Ο αδελφός μου ο αρκούδος»
24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΕΡΟ ΝΑΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
20.55 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ
21.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
22.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
22.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ
01.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)
04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
14.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ
22.00 ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Code 11 - 14»
02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ
22.00 TV STARS: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ!
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαιμονισμένος Αγγελος»
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (E)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαγωνικό Κ - 9»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτίες από το παρελθόν»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
18.10 50-50 (Ε)
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατριώτης»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμοι όρκοι»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύκλος θανάτου»
00.15 GALA
01.15 NIP TUCK Σειρά
02.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ανταμς»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.
17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO
11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ Ντοκιμαντέρ
11.30 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Οι ήρωες πολεμούν σαν Ελληνες»
14.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ; (Ε)
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 «Πανελλήνιος - Ολύμπια Λάρισας»
19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
20.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
22.00 ΡΙΜΕΪΚ «νέος κύκλος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΙΑΠΩΝΙΑ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 GOOF TROOP
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 DISNEY FESTIVAL GOOF TROOP
13.00 CLASSIC CARTOONS
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ο αδελφός μου ο αρκούδος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΓΩ ΡΕΖΙΛΕΨΑ ΤΟΝ ΧΙΤΛΕΡ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
Στις 24.00 θα μεταδίδεται Μονόλεπτο Δελτίο Ειδήσεων
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.05 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ «Ιρλανδία, Μεγάλη Βρετανία. Ταξίδια των Κέλτικων θρύλων»
09.00 ΔΙΨΑΣΜΕΝΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ «Υδάτινα οράματα: είναι το μέλλον πόσιμο;»
09.30 ΕΝΑΡΚΤΗΡΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ 42ων ΔΗΜΗΤΡΙΩΝ
11.00 MOTO GP GRAND
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
16.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ «Εθνικός Αστέρας - Καλλιθέα»
18.00 ΤΟ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΕΚΘΕΣΗ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑΖΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ κ. ΚΑΡΟΛΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ (Απευθείας μετάδοση)
19.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΚΑΙΡΟΣ
20.35 6 + ΣΗΜΕΡΑ
20.45 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ» Απευθείας μετάδοση
23.00 CINEMANIA
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Ανθρώπινες συγκρούσεις»: «Τεντώστε τα αυτιά σας»
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.35 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ (Ε)
05.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
05.50 ANT1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ Αθλητική εκπομπή
14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
16.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου ο Λευτεράκης»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ 10ΧΡΟΝΟ; Τηλεπαιχνίδι
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαριχουάνα στοπ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποψήφιοι ληστές»
02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.30 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
16.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΜΟΡΕ ΜΙΟ Σειρά
21.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαλένα»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις αμίγκος»
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μπάρμπι και ο μαγεμένος πήγασος»
13.00 ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFESTYLE
22.00 PSYCH Ξένη σειρά
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 SUMUSU
18.00 TAXI GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΑΣ Τηλεπαιχνίδι
22.30 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
23.30 RESCUE ME Ξένη σειρά
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρίντα» Α' τηλεοπτική προβολή
03.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ακραίες καταστάσεις»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Τι συμβαίνει με την Τζόαν;»
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διάσωση του στρατιώτη Ράιαν»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη απόδραση των 11»
03.00 ΤΑΚΕΝ Σειρά
04.45 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ Σειρά
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ