06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.30 TV QUIZ
10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας της Ζαμούντα»
16.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
17.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»
19.15 ΜΠΑΣΚΕΤ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου ο Λευτεράκης»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Shaft: Ο μαύρος πάνθηρας»
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
12.00 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ (τελευταίο) Προτάσεις με έμπνευση
13.00 ΓΛΥΚΙΑ ΠΙΚΡΗ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 FORMULA 1 - GP Γερμανίας (Live)
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατσίδας»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκυλολόι»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «My super ex-girlfriend»
01.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
11.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
12.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.00 L.A.P.D. (E)
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
17.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)
18.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Ξένη σειρά
00.15 DROP DEAD DIVA (Ε)
02.15 ΙΧΝΗ (Ε)
03.15 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν υπό το μηδέν»
07.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Μάγια, η μέλισσα», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «Littlest petshop», «Barbie, η πριγκίπισσα του μαγικού νησιού» (Α' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Slugterra», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «The Looney Tunes Show», «Transformers Prime», «Daffy Duck Show»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη στην αναμονή»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 REVOLUTION Σειρά
18.45 ΝΙΚΙΤΑ Ιατρική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία Ελένη της Τροίας»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Black death»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χάρτης των ήχων του Τόκιο»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ
00.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ» και «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 TWO AND A HALF MEN Ξένη σειρά
22.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
23.30 WORLD PARTY (Ε)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 LAW AND ORDER Ξένη αστυνομική σειρά
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.20 SAFE SEX (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 BEAUTIFUL PEOPLE Ξένη σειρά
03.30 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Generator Rex», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie, η πριγκίπισσα του μαγικού νησιού» (Β' μέρος), «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 HART OF DIXIE Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PSYCH Χιουμοριστική αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόλωμα γένους θηλυκού»
00.15 HUMAN TARGET Περιπέτεια
01.15 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή στο περιθώριο»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε) σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ
00.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 TWO AND A HALF MEN Ξένη σειρά
22.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
23.30 WORLD PARTY (E)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 LAW AND ORDER Ξένη αστυνομική σειρά
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.20 SAFE SEX (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά
03.30 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Generator Rex», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie, η πριγκίπισσα του μαγικού νησιού» (Γ' μέρος), «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 HART OF DIXIE Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PSYCH Χιουμοριστική αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελικά μάτια»
00.15 HUMAN TARGET Σειρά
01.15 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρώματα ζωής»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ
00.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 3»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 TWO AND A HALF MEN Ξένη σειρά
22.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
23.30 WORLD PARTY (E)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 LAW AND ORDER Ξένη αστυνομική σειρά
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.20 SAFE SEX (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά
03.30 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Generator Rex», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie, η πριγκίπισσα του μαγικού νησιού» (Δ' μέρος), «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 HART OF DIXIE Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 PSYCH Χιουμοριστική αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εύκολο χρήμα»
00.15 HUMAN TARGET Σειρά
01.15 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς όνομα»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε) Δραματική σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ (Ε)
00.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός, παλαβός και Βέγγος»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 TWO AND A HALF MEN Ξένη σειρά
22.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
23.30 WORLD PARTY (E)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 LAW AND ORDER Ξένη αστυνομική σειρά
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.20 SAFE SEX (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά
03.30 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Generator Rex», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie Ραπουνζέλ» (Α' μέρος), «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 HART OF DIXIE Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 PSYCH Χιουμοριστική αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hirokin: The last samurai» Α' τηλεοπτική προβολή
00.15 HUMAN TARGET Σειρά
01.15 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας (Νέος κύκλος)
02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The bleeding house» Α' τηλεοπτική προβολή
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.30 TV QUIZ
10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ P «Γουίνι, το αρκουδάκι: άνοιξη με τον Ρω»
15.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσσας»
23.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
00.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.30 SUPER GAME
03.45 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παπατρέχας»
12.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
13.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Γλυκιά πικρή αγάπη»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ (Ε)
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι αγάπη μου»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 3»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
00.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
10.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
11.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
12.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.00 L.A.P.D. (Ε)
16.45 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
16.50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
17.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)
18.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
23.30 SAFE SEX (Ε)
00.45 DROP DEAD DIVA (Ε)
01.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά
02.45 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά
03.45 ΙΧΝΗ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρομο-απόλυτο πρωτάθλημα πατινάζ»
07.10 STARLAND «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Sylvester and Tweety mysteries», «Οι περιπέτειες του Max», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «Littlest Petshop», «Barbie Ραπουνζέλ» (Γ' μέρος), «Ever after high», «Max Steel», «Scooby-Doo mystery incorporated», «The Looney Tunes Show», «Transformers Prime», «Daffy Duck Show»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφές στη Νέα Υόρκη»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 S#*! MY DAD SAYS Σειρά
18.45 ΝΙΚΗΤΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και η φιλοσοφική λίθος»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lady in the water»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρός σαν διαμάντι»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ
00.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια επιβίωσης»
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι αγάπη μου»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θησαυρός του μακαρίτη»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πληγωμένες καρδιές»
01.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.20 SAFE SEX (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά
03.30 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Generator Rex», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie Ραπουνζέλ» (Β' μέρος), «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 HART OF DIXIE Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PSYCH Χιουμοριστική αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hulk»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμεση δράση»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sleepers»