Τρίτη 20 Απρίλη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 38
Τηλεόραση

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Αθλήματα Στίβου: Ρίψεις

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Τα θεμέλιά μου στα βουνά. Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο δημοσιογράφος Γιάννης Χατζηγεωργίου συζητάει με τους προσκεκλημένους του για τις συνέπειες από την ένταξη στην ΟΝΕ

19.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η δημοσιογράφος Αννα Μπαλλή συζητάει με τους: Ισμάτ Σάμπρι, επιτετραμμένο της παλαιστινιακής πρεσβείας και Ελένη Μαυρούλη, δημοσιογράφο, για τις εξελίξεις στη Μέση Ανατολή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Γιάννης Χατζηγεωργίου συζητάει με τους προσκεκλημένους του για τη μονιμοποίηση των συμβασιούχων

23.10 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συζητάει με τον ηθοποιό και σκηνοθέτη Γιώργο Μεσσάλα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.15 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ (Ε) «Ηλίας Λογοθέτης»

11.10 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε) «Η παλαίστρα του δρόμου»

12.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΧΡΥΣΟΥ «Αρχαία Αίγυπτος»

14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Ο Κλάιβ και οι ρινόκεροι»

15.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ «Μαρκ Τζέικομπς»

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ελβετία» Α' Μέρος

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΕΝΙΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Τζον Μπον Τζόβι»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ «Ατλαντίδα»

22.50 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «Κλειστή στροφή»

01.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

03.30 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ

04.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

04.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

05.30 ΠΕΡΙ ΧΡΥΣΟΥ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δουλιές του ποδαριού»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRE GAME

21.45 CHAMPIONS LEAGUE Αγώνας ποδοσφαίρου: «Μονακό - Τσέλσι» Απευθείας μετάδοση

23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ

08.30 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ Σειρά

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN 100% (Ε)

12.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Σειρά ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.40 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Δημόσια λουτρά»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM «Το όνειρο της Αμάντα»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (E)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ

21.45 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

22.40 FAME STORY

23.45 ΑΡΕΝΑ

01.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαχητής του Σέντραλ Παρκ»

03.45 FAME STORY (Ε)

04.45 MOBILE FUN

05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.30 ΝΙΝΑ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.50 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΡΕΖΕΡΒΕ

22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)

23.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ

23.45 ΠΡΟΣΩΠΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 EUROGOAL

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοινωνία της αμαρτίας»

03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε) Σειρά

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Και πάλι φίλοι» (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ (Ε)

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ

21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά

22.40 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

23.40 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Delta Force III»

03.15 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ Ξένη σειρά

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ Σειρά

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φυγή»

23.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαιμονισμένος άγγελος»

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πείραμα του Πενταγώνου» Α? τηλεοπτική προβολή

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org