07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
08.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Παρουσίαση Ζωή Κούλια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Ο Πάρης Μήτσου καλεί τον Τόλη Χάρμα, που είναι ο τελευταίος επιζών από τους παλιούς και μεγάλους του λαϊκού τραγουδιού
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ Μπαλέτο, όπερα, κλασική μουσική
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Κρήτη»
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2008
15.30 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πανελλήνιος - Παναθηναϊκός»
19.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Συννεφιασμένη Κυριακή»
19.45 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Οι διακοπές του κύριου Ιλό»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ «Από τον Ωξο ποταμό στην Καμπούλ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE «Παναθηναϊκός - Εργοτέλης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διαφορετική»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ «Εγνατία, ο δρόμος της ψυχής»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.15 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.30 ΟΞΥΓΟΝΟ
18.30 ΙΣΙΑ ΠΑΝΩ - ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.25 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
21.00 7ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρδιά μου πάψε να πονάς»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
05.50 ΑΝΤ1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
15.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαφλατάς»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε εχθρικό έδαφος»
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Mad secret concert με την Ελενα Παπαρίζου
00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.10 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 MOBILE FUN
04.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
12.50 STARS SYSTEM
13.50 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ...
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
15.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
16.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Super Leaque «ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Πανιώνιος»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
22.45 ΣΦΗΝΑΚΙΑ
23.30 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Adrenaline: fear the rush»
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΡΟΥΜΠΙ
06.45 ALTER KIDS
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πλανήτη Γη τα κορίτσια είναι εύκολα»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομπέν των δασών: Οι ήρωες με τα κολάν»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΤΑΧΙ GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παράδεισος είναι μακριά»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 STREET TIME
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Σειρά
08.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλέφτης... καγκουρό»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε βήματα στο θάνατο»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαμένος θησαυρός»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The doorman»
05.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις. Με τη Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα. Με τη Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΕΥ ΖΗΝ Η υγιεινή διατροφή, η σημασία και ο ρόλος της, με τη Ρένα Μαραζιώτη
18.00 ΛΑΪΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ «Η τραπεζαρία του Gurney»
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Το σπίτι της βροχής»
22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τον Κώστα Πιλάβιο, για την τελευταία του δουλιά με τίτλο «Τι είναι αυτό;», με συμμετοχή στο πρόσφατο Φεστιβάλ Δράμας
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Νταϊάν Φόσεϊ»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΟΙ ΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ (Ε) «Ελ Σιντ»
12.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ιππότης του Κάμελοτ»
19.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
20.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυπική διαδικασία»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Εγκλημα και τιμωρία: Οι αδελφοί Γκιμπλ»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
23.00 TOP STORIES
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC
08.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ
08.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
17.30 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αγιος Δημήτριος - Ιωνικός»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ (Ε)
21.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
23.00 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: Η ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΝΙΚΟΛΑ ΤΕΣΛΑ - Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ
22.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ
23.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ
24.00 ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.50 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
04.50 CHEEK TO CHEEK (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ
23.55 PERSONA GRATA
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φαινόμενα απατούν»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ
22.00 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ, ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ
23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ
24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του φεγγαριού»
03.30 STREET TIME
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μεξικανός»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κούρσα θανάτου»
01.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατήγορος»
05.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο, με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ και ΠΡΑΓΜΑΤΑ Με την Εφη Μάτζαρη
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις, με την Ειρήνη Μπαλντίδη
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Πολωνική σειρά. Επεισόδιο 1ο
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η βδομαδιάτικη εκπομπή συζήτησης και ανάλυσης της πολιτικής επικαιρότητας, με τον Κώστα Καραχάλιο
23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με τη Σοφία Αδαμίδου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Εντγκαρ Κέισι»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΟΙ ΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ (Ε) «Κρόμγουελ - Κατακτητής της Ιρλανδίας»
12.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χωροφύλακας παντρεύεται μια συνταγματαρχίνα»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΜΠΑΣΚΕΤ ULEB CUP «Πανιώνιος - Λούντβισμπουργκ»
21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ
22.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ «Ηλέκτρα»
02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Χόλιγουντ εμπιστευτικό: Σταρ του βωβού κινηματογράφου, θανάσιμα μυστικά»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ομορφόπαιδα»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 PRESS
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξεχωριστός Γούιλ Χάντινγκ»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΒC
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ
08.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ «Το ψάρι βαμπίρ»
21.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαμάζοντας τη φύση»
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ
22.00 Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ
23.00 PRISON BREAK
24.00 8 ΟΛΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
23.30 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ CARLING CUP «Τότεναμ - Αρσεναλ»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολιορκία»
23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Airboss»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
22.00 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ
23.00 BIG BANG
24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναικεία αδελφότητα»
03.30 STREET TIME
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wild wild west»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ξεχωριστή μέρα»
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριψοκίνδυνη αποκάλυψη»
05.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η τέχνη του ψηφιδωτού
18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ Εκπομπή αφιερωμένη στο «άλλο μισό του ουρανού», τη γυναίκα και όλα όσα την αφορούν, με την Ειρήνη Μπαλντίδη
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 «Τίμημα υψηλότερο και από τη ζωή». Επεισόδιο 11ο
22.00 ΠΑΜΕ ταξικά Εκπομπή για το ταξικό, συνδικαλιστικό κίνημα, με τον Ζήση Νούσια
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Αντονι Χόπκινς»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΟΙ ΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ (Ε) «Κορτές - Κατακτητής του Μεξικού»
12.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ
13.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ (Μ) «Σύντομο πρόγραμμα - Ζευγάρια»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ (Μ)
19.00 GREEN TEAM
20.00 ΤΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΚΡΑΚΑΤΟΑ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Γ΄ κύκλος)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ (Μ) «Ελεύθερο πρόγραμμα»
01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Υποθέσεις αρχείου: Οι κανόνες της Μανούλας»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος πτέραρχος»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «Αναμέτρηση στη στέγη του κόσμου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση στον αέρα»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΣΤΟΥ ABC
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ
08.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ ΓΙΑ ΤΟ CHAMPIONS LEAGUE «Ηρακλής - Κούνεο»
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΙΑ
01.30 CINEMANIA (Ε)
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ
22.00 COUPLING
23.00 PRISON BREAK
24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
02.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.40 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ CARLING CUP «Εβερτον - Τσέλσι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 HEROES
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος επιζών»
00.30 SEX AND THE CITY
01.15 AUTO ALTER
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα φόβου»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΑΣ
22.30 SINGLES 2 1/2
23.30 ΙΧΝΗ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μάγισσες»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος της Μπίλι Τζιν»
05.10 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ύποπτος» Α΄τηλεοπτική προβολή
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή θανάτου»
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση»
04.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο, με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Εφη Γρηγοριάδου και τον Γιάννη Σαραντόπουλο
18.30 ΠΟΛΗ MAG Εικόνες και πολιτιστικά δρώμενα της Αθήνας
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΟΙ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ Μια ενδιαφέρουσα πολωνική σειρά, με ήρωες το πλήρωμα του τανκ, με αριθμό 102 και το σκύλο τους Σαρκ. Επεισόδιο 2ο
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς με τον Πάρη Μήτσου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Η ιστορία του Σέρμαν προς τη θάλασσα»
12.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
20.00 ΓΚΟΥΕΡΝΙΚΑ
21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ
22.00 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Υποθέσεις αρχείου: Η δικαιοσύνη ήρθε αργά/ το καυτό μυστικό»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Εβρος»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Καλλιεργώντας φιντανάκια»
23.30 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ «Ταξίδι στις γεύσεις της Esperance WA»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ «Καρχαρίες»
22.00 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ
22.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 CLEVER
22.00 ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ
23.00 PRISON BREAK
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτης Χ»
02.50 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 BABY DANCE
22.30 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σταλόνε, η απόδραση»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «40 μέρες και 40 νύχτες»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράθυρο με θέα το θάνατο»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gigli: ένας ζόρικος έρωτας»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απατεώνες... κατά λάθος»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 STREET TIME
05.10 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΜΙΚΡΟΥΛΗΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κόψη του χρόνου»
23.45 GALA
00.45 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίλημμα»
03.45 ΤΑΚΕΝ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
17.30 ΦΩΤΟγραφές - Φωτο γραφη ζωντας Η Αννα Σκαρλάτου συνομιλεί με το Δημήτρη Αντωνίτση διεθνής φωτογράφος
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις με την Ειρήνη Μπαλντίδη
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
20.30 ΡΩΣΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Το παλιό οχυρό» Επεισόδιο 3ο
22.00 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ, Η ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ Η εκπομπή για το σοσιαλισμό που γνωρίσαμε, τις ανατροπές και τις αιτίες, τη σοσιαλιστική διέξοδο από τη σύγχρονη καπιταλιστική βαρβαρότητα
23.00 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.30 Οι ήρωες του Χίγκλιταουν
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Λουκρητία Βοργία»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ Οι Κατακτητές (Ε) «Στρατηγός Χόου - Κατακτητής της Ν. Υόρκης»
12.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ
13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ «Χορός στον πάγο»
19.00 GREEN TEAM
20.00 ΤΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΚΡΑΚΑΤΟΑ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ «Κώστας Τριαρίδης»
22.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Λατινική Αμερική»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (συν.)
01.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ «Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κανόνι»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 REWIND
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
11.10 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΠΩΣ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΤΑ ΒΟΥΒΑΛΙΑ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 DEAL
18.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ
22.00 Ο ΦΑΡΟΣ
23.00 PRISON BREAK
24.00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.00 ΤΟ «10»
23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ
00.15 ΚΩΔΙΚΟΣ ALPHA - Προστατευόμενος μάρτυς
01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PSYCH Σειρά
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το εξάσφαιρο της φαντασίας»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ
22.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
23.00 SAFE SEX
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΕΡΩΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα καμάρια του νόμου»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλιο αργά παρά αργότερα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχή και απιστία»
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα θύματα της νοσοκόμας»
04.45 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
08.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των ειδήσεων της βδομάδας
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια με τον Παντελή Σούλη
18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων με την Αννα Μπαλλή
21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με μουσική, χορό, θέατρο, εικαστικά κ.ά.
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
05.50 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO
11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Λεβίδι»
11.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
12.30 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ «Phoenix - Cleveland»
14.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Ελεύθερο πρόγραμμα Γυναικών Απευθείας μετάδοση
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Ελεύθερο πρόγραμμα Γυναικών Απευθείας μετάδοση
18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 «ΑΕΚ - Αιγάλεω». Απευθείας μετάδοση
20.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ «Μαρίζα Κωχ»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Θόδωρος Καλλιφατίδης»
22.00 ΡΙΜΕΪΚ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - «Ζήτω η Αλγερία» Α' τηλεοπτική προβολή
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Καλλιεργώντας φιντανάκια»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Scoda Ξάνθη - Βέροια»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Φώτης Κουβέλης»
-- Στις 24.00 θα μεταδίδεται Μονόλεπτο Δελτίο Ειδήσεων
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΕΞΕΛΙΞΗ «Μεγάλες μεταμορφώσεις»
09.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
09.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
10.00 ΑΝΙΛΑΝΤ
10.30 ΧΟΡΕΥΕΤΕ;
11.00 ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χιμπατζής που αγαπούσε»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ «Ιωνικός - Αγροτικός Αστέρας»
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξύπνα κορόιδο»
18.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΚΑΙΡΟΣ
20.35 6 + ΣΗΜΕΡΑ
20.45 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Ολυμπιακός - Λαμία»
23.00 7ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΣΙΜΟ 2006
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Γνωστές ταινίες κορυφαίων δημιουργών»: «Παστοράλε»
02.35 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ (Ε)
04.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
05.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
05.50 ANT1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπόμπιρας ξεπόρτισε»
16.50 Η ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΑ Ξένη σειρά
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γόης»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ 10ΧΡΟΝΟ; Τηλεπαιχνίδι
22.00 SUPER DEAL
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.40 8 ΟΛΑ Best of
02.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
05.15 CHEEK TO CHEEK (Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.30 ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ, ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ
16.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είκοσι γυναίκες κι Εγώ»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
22.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hellraiser 7: Πιο νεκρός από ποτέ»
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΡΟΥΜΠΙ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
13.00 ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFESTYLE
22.00 Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΧΘΡΟΣ
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νόμος δεν αρκεί»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 SUMUSU
18.00 TAXI GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 STREET TIME
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΜΙΚΡΟΥΛΗΣ: Η ΣΕΙΡΑ Ξένη σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σποτ»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORD BOYARD IV
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή εκτός έδρας»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος πρόεδρος» Α' τηλεοπτική προβολή
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές φαντασιώσεις»
04.15 ΤΑΚΕΝ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ