Κυριακή 2 Μάη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι

16.30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συζητάει με την τραγουδίστρια Ελένη Δήμου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί μαγνητοσκοπημένη η συγκέντρωση για την Πρωτομαγιά και η πορεία προς την αμερικάνικη πρεσβεία

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς παρουσιάζει το ρεσιτάλ τσέμπαλου της Γιούλης Βεντούρα, σε έργα των: Ακη Μπάλτα, Παύλου Βεντούρα, Μίμη Πλέσσα και Γιώργου Μηνά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.30 MEDITERRANEO

12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

13.30 ΕΥΡΩΚΕΝΤΡΙΚΟΤΗΤΕΣ

14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

15.00 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ (Ε)

16.00 ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΙΠΠΟΤΩΝ ΣΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

16.30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

16.45 PRE GAME

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ - Β' ΓΥΡΟΣ: Ιωνικός ΝΦ - Μαρούσι και παράλληλα Περιστέρι - Ηλυσιακός, ηράκλειο - Αρης

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

20.00 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΕΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Μουσείο Πιερίδη»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμερικανική νύχτα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΒΡΑΒΕΙΑ: «ΧΡΥΣΟΙ ΣΚΟΥΦΟΙ»

01.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΚΑΤΣΕ... ΦΡΟΝΙΜΑ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

14.00 ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS

16.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Χαλκηδόνα - Ολυμπιακός»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

07.30 ΕΞΕΛΙΞΗ

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ

11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

12.30 Ο ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ

15.30 +10 ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ

16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Απευθείας μετάδοση

17.30 DESIGN WORLD

18.00 ΜΙΚΡΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΕΣ

18.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.30 MASTERS OF CINEMA «Σέρτζιο Λεόνε»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Μπορντό - Λιόν»

23.40 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Συνέχεια)

01.30 ΦΑΝΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

02.30 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ

ANT1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΛΙ

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

11.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

12.00 ΣΕ ΦΟΡΜΑ

12.55 SUPER GAME

13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμός στην Τσάινα Τάουν»

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY ΙΝ CONCERT

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλιά που σκοτώνουν»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαρφλάι»

04.15 FAME STORY ΙΝ CONCERT (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

11.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ

12.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

13.00 MUSIC MARKET

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΚΟΝΕΣ

16.00 THIRD WATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

19.00 ΠΑΙΞΕ ΓΩΓΩ ΠΑΙΞΕ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σοφερίνα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.00 ΜΠΕΝΤΖΑΜΙΝ

12.30 ΡΑΠΙΝΤΟ

12.45 BAND STAND

13.30 LIFESTYLE (E)

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γέλιο βγήκε από τον παράδεισο»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 VIP

22.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αιτία θανάτου»

03.15 APHRODISIA

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας την Κυριακή»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ, Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε)

08.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

09.20 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ

10.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ

11.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ (Ε)

13.00 BACKSTAGE

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σίνα: η βασίλισσα της ζούγκλας»

18.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρίγκλος που έγινε αρνάκι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν έχω ξεχάσει το περσινό καλοκαίρι»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυχτερινή βάρδια»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορεύοντας με τον έρωτα»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ed TV»

17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ταξίδι του μονόκερου»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βουντού»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γκέτο»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Καταγραφή διαδικασίας κατασκευής ειδών διακόσμησης

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε) «Εντγκαρ Αλαν Πόε»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Αίμα από την πέτρα» Μέρος Β'

12.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ «Μάχη για ζωή»

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Ιαγουάρι»

15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ Ντοκιμαντέρ

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Γερμανία» (Μέρος Γ')

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)

20.00 SPORT EVENTS: «Ποδηλασία - Διεθνής Γύρος Ελλάδας

21.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ

22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Σοφοκλής Χρήστου - ζωγράφος»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρία θαυμάτων»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.20 CHAMPIONS NET

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ

08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ Κινούμενα σχέδια

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ Κινούμενα σχέδια

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

12.30 ΟΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΦΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ Ντοκιμαντέρ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για όλα»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Κινούμενα σχέδια

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ

22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

22.45 FAME STORY

23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 FAME STORY (Ε)

02.45 MOBILE FUN

03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αριστοκράτες του εγκλήματος»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.30 ΝΙΝΑ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγικά φίλτρα»

23.15 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.50 ΟΛΑ 2004

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 EUROGOAL

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 LIFESTYLE (E)

09.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόντιος είμαι ό,τι θέλω κάνω»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απέναντι όχθη»

03.45 APHRODISIA

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεραυνοβόλος έρωτας»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ Τηλεπαιχνίδι

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ

22.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ

22.50 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ

23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ξεχωριστή σχέση»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί των κουρσάρων»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγωγή στο νησί του Παραδείσου»

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φύλακας»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

20.30 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η πρόληψη και η θεραπεία των διαφόρων παθήσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.10 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.15 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ (Ε)

11.10 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε)

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ

14.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Δελφίνια»

15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ «Οι ιππείς της Ανδαλουσίας»

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Γερμανία» 4ο Μέρος

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ιβάν ο Τρομερός»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι βάρβαροι: οι Βίκινγκς»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΟΥ ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ

00.30 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «Μπαρ»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ «Δημήτρης Ψαθάς»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PREGAME

21.45 CHAMPIONS LEAGUE: «Ντεπορτίβο - Λα Κορούνια - Πόρτο»

23.45 POSTGAME

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ

08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ Σειρά

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN 100% (Ε)

12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στην Αίγυπτο» (Α? μέρος)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.40 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Fast food fast women»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 PAUL SIMON OMNIBUS

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ

21.45 FAME STORY

22.45 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ... ΔΑΓΚΩΝΕΙ

23.45 ΑΡΕΝΑ

01.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 FAME STORY (Ε)

02.40 MOBILE FUN

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νόμος του εγκλήματος»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.30 ΝΙΝΑ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΡΕΖΕΡΒΕ

22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)

23.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

24.00 ΠΡΟΣΩΠΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 EUROGOAL

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος στον παράδεισο»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

09.00 VIP

09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σεξοκυνηγός»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν»

23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανελέητη καταδίωξη»

03.45 APHRODISIA

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή απόλαυση»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ (Ε)

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ

21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά

22.40 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

23.40 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Συνέχεια)

01.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: SARAH BRIGHTMAN

02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές αϋπνίες»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ Σειρά

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτευμένος Σαίξπηρ»

23.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένος παράδεισος»

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαύρη Εμμανουέλα»

04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός, τραγούδια

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τη μικρού μήκους ταινία

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Ιβάν ο τρομερός»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ:(Ε) «Οι βάρβαροι: Οι Βίκινγκς»

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ντοκιμαντέρ

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Ντοκιμαντέρ «Καμηλοπάρδαλη»

15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ «Οι ιππείς της Μογγολίας»

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Γερμανία»

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ

20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ντοκιμαντέρ

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Τζέρι Λιούις» Β' μέρος

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Οι βάρβαροι: Οι Ούνοι»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακριά από τον κόσμο»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΡΩΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)

24.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ

08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

18.30 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολεμικό ρέκβιεμ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΓΚΑΒΙΝ ΚΡΟΦΟΡΝΤ ΣΟΟΥ

01.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ

01.30 ΖΑΚ ΚΟΥΣΤΟ - Ο ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΤΟ ΙΣΛΑΜ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

01.10 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ

02.10 2004

03.10 FAME STORY (Ε)

04.10 MOBILE FUN

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.30 ΝΙΝΑ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ Κομεντί

22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ

23.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ

24.00 TALK SHOW

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από το σούρουπο ως την αυγή 2»

03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

09.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγκαλίτσας, ο χαζοχαρούμενος»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

22.00 LIFESTYLE

23.00 ΑΫΠΝΙΕΣ

01.30 SEX & THE CITY

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό φεγγάρι»

03.45 APHRODISIA

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξ στα θρανία»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

23.45 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί του Ιούδα»

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ελληνίδα στο χαρέμι»

23.15 GALA

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του μεσονυκτίου»

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδι, έρωτας και μπάσκετ»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.. ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Καταγραφή διαδικασίας κατασκευής ειδών διακόσμησης

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»

23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Παρουσίαση λογοτεχνικών βιβλίων και συγγραφέων. Με τον Βαγγέλη Κούτα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ (Ε) «Ισαάκ Νιούτον»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οι βάρβαροι: οι Γότθοι»

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Ντοκιμαντέρ

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ Ντοκιμαντέρ

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ουγγαρία» Β' Μέρος

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Αγώνας: η νίκη και η ήττα»

20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ «Τζόρτζια Ο' Κίφι»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι βάρβαροι: Οι Μογγόλοι»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Αυτόχειρες παρθένοι»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχό μου σπουργιτάκι»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ

23.00 ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ 2004

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ

08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίστη»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 FAME STORY

24.00 24

01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένη μάχη»

03.30 FAME STORY (Ε)

04.30 MOBILE FUN

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.30 ΝΙΝΑ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

17.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CANDID CAMERA Χιουμοριστική εκπομπή

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λούφα και παραλλαγή»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 EUROGOAL

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στο κολέγιο»

03.30 MUSIC MARKET (E)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και τα 7 γεροντοπαλίκαρα»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άνδρες είναι ίδιοι»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άγγελος στη γη»

04.00 APHRODISIA

04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό δίλημμα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ Σειρά

23.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινούμενοι μάζα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρά φυγής»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ταρζάν και η χαμένη πόλη»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιαλτικά όνειρα»

03.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα του Τοξότη»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα κρούσης»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ, αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τους καλεσμένους του για τη μικρού μήκους ταινία

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

20.30 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η πρόληψη και η θεραπεία των διαφόρων παθήσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Τζέρι Λιούις»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οι βάρβαροι: Οι Ούνοι»

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Καγκουρό»

15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ Ντοκιμαντέρ

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ουγγαρία» Α' Μέρος

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: Εξερευνητές «Ισαάκ Νιούτον»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι βάρβαροι: οι Γότθοι»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

24.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του καβαλάρη»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ

24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΤΑΛΟΛ

08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN WORLD (E)

12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στην Ισπανία»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 Η ΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κ2»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

01.00 ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ Ντοκιμαντέρ

02.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ Ντοκιμαντέρ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ

22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΌ

23.00 FAME STORY

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωτιά στον ουρανό»

02.45 FAME STORY (E)

03.45 MOBILE FUN

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκληματίας επιστήμονας»

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.30 ΝΙΝΑ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ Τηλεπαιχνίδι

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΤΣΙΜΠΑΕΙ

22.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA

24.00 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του χρηματιστηρίου»

03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφή μου, αγάπη μου»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ

22.30 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.00 SEX AND THE CITY

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Soltaire for 2»

03.30 APHRODISIA

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε θέλω»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SUPER IDOL

22.10 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

23.10 SUPER IDOL LIVE

23.50 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΕΥΡΗΚΑ (Ε)

02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φρουροί του Διαστήματος»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια βραδιά στο Νότινγκ Χιλ»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε εχθρικά ύδατα»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ζωή»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

11.00 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ

11.15 ΜΑΡΣΕΛΙΝΟ

11.45 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ

12.15 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ

12.45 ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ

13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του φεγγαριού»

17.45 ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΛΗΣ

18.45 PRE GAME

19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Γ' ΓΥΡΟΣ

21.00 ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

22.00 ΔΡΟΜΟΙ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Γλυκιά ζωή»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

16.45 PRE GAME

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Play off

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια γυναίκα, μια αγάπη, μια ζωή»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη στο περιθώριο»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ

08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ

09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

10.30 ΔΙΑΣΩΣΗ

11.30 ΑΛΛΙΩΣ

12.00 ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συγγενική μας σχέση». Αφιέρωμα στο Χονδρό - Λιγνό

15.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

16.00 ΝΟΣΤΟΣ

17.30 DESIGN 100%

18.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Παρί Σεν Ζερμέν - Ρεν»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αλσίνο και ο Κόνδωρ»

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιμάγκο»

02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΛΙ Χιουμοριστική σειρά

06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

12.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Χιουμοριστική σειρά

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εργένηδες της συμφοράς»

16.50 FAME STORY (Best of)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

17.40 FAME STORY (Best of)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY

22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 FAME STORY (E)

02.30 MOBIL FUN

02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της θάλασσας»

05.10 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε) Κωμωδία ελληνικής παραγωγής

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

11.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ Ζιβέγγος»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και τα μυαλά στο σερφ»

19.00 ΠΑΙΞΕ ΓΩΓΩ ΠΑΙΞΕ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέγας Ναπολέων»

23.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.45 HIT PARADE Μουσική εκπομπή

13.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εμίρης και ο κακομοίρης»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»

23.00 ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΤΑΖ ΙΙ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί των νεκρών»

03.30 APHRODISIA

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα του έρωτα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ (Ε)

08.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε) Ελληνική σειρά

08.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε) Ελληνική σειρά

09.20 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

10.30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Ξένη σειρά

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολλημένοι με το μπόουλινγκ»

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή

15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή

16.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

17.20 ΕΥΡΗΚΑ!

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ Γιώργης εκπαιδεύεται»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

22.00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ

23.50 PRIVE

01.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τούτσι»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ Ξένη σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Ξένη σειρά

16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα διαβολάκια»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασπονδοι εραστές»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η έξαψη»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντιμότατοι κληρονόμοι»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org